Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 46

Wątek: Bug w koszarach

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Bug w koszarach

    Witam

    Koszary nie produkują mi jednostek
    podobnie jak z kopalniami cykl produkcji dochodzi mi do trochę ponad połowy, wyskakuje komunikat że jednostki zostały wyprodukowane lecz nie przybywają nowe jednostki do magazynu...

    Kliknałem produkcje jednostek za klejnoty, to samo - nic do magazynu nie dodało choć napisało mi że jednostki zostały wyprodukowane...

    Wykasowałem kolejkę z koszar i wstawiłem nową - jednostki wyprodukowało, ale to się zapewne powtórzy (produkcja "pustych" jednostek) tak jak powtarza się z kopalniami...

    Na koszarach mam wrzucony buff x3
    Mam odpaloną przygodę Sprytnego krawca

    Co ze straconymi surowcami?
    Z bufami x3? które tanie nie są...

    Już mi nawet się nie chce sprawdzać i monitorować magazynu prowiantu, bo jeżeli i tam co druga paczka koszy leci w kosmos to mało przyjemnie...

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    30.11.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    jakiś kosmos, tylko mam pytanie, jak wygląda liczba ludzi, bo jak wojsko idzie w kosmos, to pop stoi w miejscu i możesz wrzucić osadników i tak w kółko?

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie chce mi się tego już sprawdzać...
    bo śmiesznych rzeczy dookoła tego jest dużo...

    25R się zrobiło i byli dostępni, dodałem do generała, i po chwili u generała jest 1R - reszty nigdzie nie ma...
    Poza tym wyczyściłem kolejke w koszarach a tę ostatnią partie "zbugowaną" kliknąłem za klejnoty - po chwili znowu się pojawiła i tak w kółko... produkuje się ale jej nie dodaje do magazynu, i pojawia się na nowo...

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wczoraj miałem to samo + jeden wielki w***
    Po 5 straconych godzinach buff zadziałał jak należy ale i tak straciłem 1500 rekrutów których bym w tym czasie zrobił....
    Nic nie zrobisz trzeba czekać
    Co dziwnego też robiłem wojsko do sprytnego

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie po to gram, optymalizuje, liczę straty w przygodach, kupuje różne cuda aby później przez takie kwiatki tracić to wszystko co wypracowałem...

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jak jesteś starym graczem to wiesz że w settlersach bugi , błędy to nic nowego
    Wczoraj też m.in generał shadowowi w ataku chciał zjeść 350 mięsa i wziąć 60 monet oraz koszary wyprodukowały mu księgę hehe
    Jak jesteś nowym graczem to musisz sie przyzwyczaić że nie znasz ani dnia, ani godziny kiedy coś się sknoci
    Może też się pojawić niezapowiedziana konserwa i np w tym czasie padną Ci wszystkie kopalnie złota 5 lvl
    Jak to powiedział jeden stary kaznodzieja "life is brutal and full of zasadzkas"

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zagląda tu ktoś i interweniuje w sprawie bugów??

    Po 10h na zaciągu x3 wyprodukowano 170R i 150 Ł i tyle reszta wisi. Wraca kolejka ciągle jest jak na początku.

    Jak dorzucam nową kolejkę czas zostaje taki sam mimo ze jednostek w kolejce przybywa.

    Ku.. zacznie wreszcie coś tu działać?? a heroic stoi w odwodzie bo nie mam czym go skończyć...

  8. #8
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tutaj z supportu nikt nie zagląda, czasami jakiś mod albo xaar aby napisac że wiedzą, współczują i proponują poczekać do niedalekiej przyszłosci
    Od razu do supportu piszcie, bedzie o te pare h szybciej moze

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to po co te forum jest? do którego czytania i udzielania się jeszcze niedawno na stronie głównej zachęcano...

  10. #10
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Obcy10 Zobacz posta
    to po co te forum jest? do którego czytania i udzielania się jeszcze niedawno na stronie głównej zachęcano...
    forum służy wymianie informacji .Jak masz problem z grą, którego nie da się rozwiązać za pomocą forum, pisz do supportu

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.