Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zmianą domyślnej ilości premii

Głosujących
36. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • + Tak, jestem za

    24 66.67%
  • ~ Obojętnie

    8 22.22%
  • - Nie, jestem przeciw

    4 11.11%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: [Handel] Ilość koszy, zmiana domyślnej wartości

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia

    [Handel] Ilość koszy, zmiana domyślnej wartości

    Proponuję zmianę domyślnej wartości dla suwaka przy koszach i innych premiach. Jak chcemy sprzedać możemy wybrać ile ich ma być, domyślnie po zaznaczeniu jakiegoś zestawu koszy ustawia się na 1, a fajnie by było gdyby domyślnie było max ile w danym zestawie jest. Teraz jak się zapomni przesunąć wyskakuje okienko z pytaniem czy chcemy podzielić nasze kosze na mniejsze partie.

    Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: kosze.jpg, 
wyświetleń: 169, 
rozmiar: 38.7 KB, 
ID: 1524.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Dobry pomysł, jestem za

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    14.11.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    No proszę, i znowu ujawnili się wszechobecni narzekacze
    Zmiana w zasadzie kosmetyczna, ale baaardzo wygodna, popieram pomysł

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.07.2013
    Posty
    16
    Serwer
    Złota Góra
    Jestem na nie, bo pojawi się znowu problem w drugą stronę. Ktoś może chcieć sprzedawać 1 i będzie miał pretensje, że nie zauważył, że jest 25 i sprzedał tyle za "nic".

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    14.11.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Qordis89 Zobacz posta
    Jestem na nie, bo pojawi się znowu problem w drugą stronę. Ktoś może chcieć sprzedawać 1 i będzie miał pretensje, że nie zauważył, że jest 25 i sprzedał tyle za "nic".
    Owszem, ale przez zdecydowaną część gry wysyłasz po 25, a nie po 1. Więc na dłuższą metę wygodniej będzie ustawić na max

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.07.2013
    Posty
    16
    Serwer
    Złota Góra
    To może od razu dla innych surowców też dać większą ilość, przecież też nie wysyłasz po 1.
    Idąc dalej tą ścieżką można by pokusić się o to by po kliknięciu na koszyk od razu zatwierdzało dodane 25 (z przejściem do okienka wymiany)

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    14.11.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Qordis89 Zobacz posta
    To może od razu dla innych surowców też dać większą ilość, przecież też nie wysyłasz po 1.
    Idąc dalej tą ścieżką można by pokusić się o to by po kliknięciu na koszyk od razu zatwierdzało dodane 25 (z przejściem do okienka wymiany)
    Załóż nowy wątek z ankietą
    To jest całkiem nieźle wymyślone, zresztą od dawna się ludzie dopominaja, żeby można było na tym suwaczku więcej przesunąć. Co to szkodzi, że wystawię ofertę z 50 koszykami irmy albo 3 latającymi?

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Qordis89 Zobacz posta
    To może od razu dla innych surowców też dać większą ilość, przecież też nie wysyłasz po 1.
    Idąc dalej tą ścieżką można by pokusić się o to by po kliknięciu na koszyk od razu zatwierdzało dodane 25 (z przejściem do okienka wymiany)

    kosze są w paczkach po 25, a inne surowce są tyle i masz po prostu w magazynie, stad nie ma między nimi porównania. Domyślna wartość max jest tutaj ułatwieniem, tzn zmiesza ilość potrzebnych kliknięć. Da się bez tego grać, ale jest to uciążliwe jak masz do wysłania parę paczek koszy.

    Jestem za pomysłem w ankiecie

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    W zasadzie to sam podział na takie porcje (oraz przechowywanie przygód, aktów własności itp. oddzielnie) jest dziwny i niewygodny.
    30 sztuk dzieci sawanny, 6 rezydencji czy 250 półmisków ryb mogłoby być przecież przechowywane kulturalnie w jednej kupce.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.