Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Targowisko gildii

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2013
    Posty
    19
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Targowisko gildii

    Hey

    Nie wiem, kto i jak glosował przy wyborze, czy tez dodawaniu-zmianie dostępnych rzeczy w targowisku gildii, ale to co obecnie jest oferowane to jedna wielka kpina.

    Opcja kupna tylko 1-go silosu, to chyba jakiś żart?!
    Przygoda "Mecz finałowy - standardowy" bez otrzymania na końcu loot'u to co to ma być?

    Zamiast dodać parę nowych rzeczy do istniejących poprzednich, żeby urozmaicić wybór rzeczy dostępnych za monety gildyjne to teraz tak naprawdę do czego mają teraz służyć monety gildyjne? Po co robić zadanie gildyjne? Skoro tak naprawdę G*** za te monety można kupić??

    Sorry, ale jak dla mnie przygoda "Wikingowie", która była dostępna była jedną z najlepszych opcji.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To zbieraj dalej te monetki W następnej zmianie będziemy mogli wybrać już dwie opcje

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    Demokracja
    A tym silosem to można chociaż handlować?

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Można, silos jak silos. Ciekawostka jest taka, że BB chciało za ten budynek o wiele więcej lecz pomylili się i podczas głosowania podali 1500 monet gildii i nie wypadało im już tego odkręcać

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Oferta w sklepie zmieniana jest co jakiś czas, to chyba 2 albo nawet 3 zmiana już była, czasem są fajniejsze, czasem gorsze przedmioty.
    Silos został wybrany przez graczy i znany był limit, teraz będziemy mogli wybrać 2 przedmioty z oferty.

    Polanin_: tak można handlować, nic nie stoi na przeszkodzie żeby ogłosić się w gildii że jak ktoś nie kupuje dla siebie to może kupić dla Ciebie, podeślesz monety i będzie ok Sam tak kilka od znajomych zdobyłem.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Pretensje do swoich kolegów - tak się u nas głosuje. Nikt nie patrzy w co klika, a potem jest bulwera, że wygrał przedmiot limitowany..

  7. #7
    Lipek
    A ja tam się cieszę z silosu. Tym bardziej właśnie, że miał kosztować 6000 monet. Jestem ciekaw co w nstp turze...

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    MOD_Zakręcony dzięki za informację

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.