Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: problemy z logowaniem, ciąg dalszy

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Kolonia

    problemy z logowaniem, ciąg dalszy

    kwestia podstawowa - jak w temacie. coś się działo wczoraj wieczorem na serwerach TSO, bardzo długi czas próbowałem zalogować się na stronie, bez skutku. Nie chodzi już o samo uruchomienie gry, ale o możliwość zalogowania się - cały czas wyświetlał mi się komunikat, że wystąpił błąd wewnętrzny...

    do rana coś zostało naprawione, bo gra uruchomiła się bez problemu, ale żadnej informacji na temat awarii nigdzie nie ma.

    kwestia druga - możliwość (a w zasadzie jej brak) zgłoszenia awarii. próbowałem zalogować się na forum, żeby opisać awarię, ale skutek był taki sam - nie było możliwości zalogowania się. oczywiście, żeby skorzystać z formularza kontaktowego na stronie również trzeba być zalogowanym.

    pytanie moje brzmi: co się wczoraj działo i w jaki sposób w takich przypadkach można zgłosić błąd?


    kolejna rzecz. nie udało mi się zalogować do gry wczoraj, w sobotę mnie nie było. za te dwa dni nie dostaję więc bonusa za codzienne logowanie, co jest oczywiste i nie mam tutaj żadnych pretensji. problem jednak w tym, że po wejściu do gry dziś, ukazało mi się okienko z bonusami, w którym w miejscu soboty i niedzieli były czerwone znaczki X (to jest OK), ale mamy już kolejny tydzień, dziś jest poniedziałek, a poniedziałkowego bonusa nie otrzymałem.

    pytanie: czy i w tym tygodniu nie mam szans skompletowania bonusów z całego tygodnia? gdzie się podział dzisiejszy bonus?

  2. #2
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Po dwudniowej przerwie nie dostaniesz bonusu za zalogowanie, pierwszy dostaniesz jutro.
    Jeśli tylko jeden dzień nie możesz się zalogować to poproś kogoś o wejście na twoja mapę, ciągłość logowania będzie zachowana.

    Zauważyłem wczoraj, że z niektórych adresów IP nie było można się było dostać na polskie strony tso, a na testowy można było wchodzić.
    Kilka osób sygnalizowało ten problem na czacie gry, a i mnie dopadła ta przypadłość.
    Ostatnio edytowane przez Kranderga ; 05.08.2013 o 10:44
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    1. Jeśli nie ma możliwości zalogowania można skontaktować się z supportem drogą mailową account.support@thesettlersonline.pl
    Co do awarii to mógł być problem ubi/facebook (zależnie od sposobu logowania) lub nawet błąd danego konta, czasami po zalogowaniu i wciśnięciu "graj" wyskakuje informacja o przerwie technicznej, może tu jest podobnie - błąd dotyczy jednego czy kilku graczy a system tego nawet nie wyłapał.

    2. To tak działa, jeśli jakiegoś dnia się nie zalogujesz to pierwszy dzień po przerwie wyświetla się okno z tymi iksami i jeśli dobrze pamiętam to widnieje napis "zaloguj się jutro aby otrzymać nagrodę", jutro otrzymasz nagrodę za pierwszy dzień z siedmiu. Te 7 dni nie pokrywa się z dniami tygodnia

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Kolonia
    ok, dzięki za wyczerpującą odpowiedź.

    temat można zamknąć

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.