Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Mroczne Bractwo od 48 lvl według Poznańczyka / błąd gry?

  1. #1
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj

    Mroczne Bractwo od 48 lvl według Poznańczyka / błąd gry?

    Witam, właśnie zetknąłem się z takim problemem.

    Robię MB od 48 poziomu pełną przygodę i w G2 napotykam na taki błąd
    2. (obóz) (80Ku + 40JM + 80Fa) [(40R 100Ł 110Pu)] [(40R 84-100Ł)] tu straciłem 10 Puszkarzy
    3. (Przywódca) (80Ku + 40Kmk + 40JM + 40Fa) [(40R 100Ł 110Pu)] [(40R 84-98Ł)] natomiast tutaj 12 Puszkarzy

    przykład z 3 obozu bo 2 usunąłem za szybko

    Symulator pokazuje mi że nie powinienem stracić więc jest dobrze.
    http://scr.hu/182z/1vvik
    Ustawienie wojska prawidłowe:
    http://scr.hu/182z/op3rs
    A wynik nieprawidłowy:
    http://scr.hu/182z/byddk


    5. (Przywódca) (100Kmk + 50Ku + 50JM) [(34R 111Ł 105Pu)] [(34R 99-111Ł)] 8 Puszkarzy straconych

    symulator:
    http://scr.hu/182z/tr2c7
    ustawienie wojska prawidłowe:
    http://scr.hu/182z/mthrp
    nieprawidlowy wynik:
    http://scr.hu/182z/zk76g

    D. (obóz) (50Ku + 50Kmk + 50JM + 50Fa) [(16EŻ 180K)] - blok w G7

    nie wytrzymuje do końca i przegrywa , wiec pisze wam aby was ubiec przed tym, wiec albo robicie i tracicie albo się wstrzymujecie albo nowe rozwiązanie, jak nie wyślemy generałów 1 po 2 to obóz E też już zaczyna kończyć walkę. Także doliczam do start 16EŻ 180K


    Czyżby po konserwie coś pozmieniali??

    Wygląda na to że:

    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Odkrecam to co wczesniej napisalem (tzn nie o bugu tylko o kolejnosci, bo z tym bugiem z testowego to moze byc jakos zwiazane).

    Jak widac na http://scr.hu/182z/byddk kolejnosc atakowania jest taka jak byc powinna. Problem lezy w tym, ze wg logiki i prawidel starego systemu walki rekrutow i lucznikow powinno byc wystarczajaco, zeby przyjac na siebie ataki wszystkich jednostek wroga ktore w tej turze pierwszej rundy atakuja. Jesli ich nie wystarczylo (i czesc jednostek wroga zostala bez celu i zajela sie armatami) to oznacza, ze :

    - albo celnosc kultystow zostala radykalnie zwiekszona i ubili o paru rekrutow wiecej niz wczesniej,
    - albo zmienili (zoptymalizowali) system wyboru celu dla poszczegolnych jednostek wroga,
    - albo to po prostu jakis bug ktorego szczegoly ciezko nam ogarnac.

    Pierwsze mozemy sprawdzic, drugie jesli bede mial czas to dzisiaj/ jutro sprobuje wytestowac, na trzecie tak czy siak nie mamy wplywu.



    Kolejnosc nie ma znaczenia, bo ta walka jest tak obliczona, zeby kanonierzy zaatakowali wszystkie jednostki ktore przezyja atak lucznikow i rekrutow. Biorac pod uwage, ze kazda z tych jednostek kanonier zabija 1 strzalem, to nie ma znaczenia czy te resztki to kultysci czy fanatycy czy cos innego.



    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    wgrali nowa wersje razem z bledem zgloszonym na tsotesting odnosnie innej kolejnosci atakowania jednostek niz ta wskazana w obozie.

    Xaar zostal poinformowany, powiedzial ze popyta ludzi czy byly jakies planowe zmiany.
    Ostatnio edytowane przez emuq ; 01.08.2013 o 16:31 Powód: następne nieprawidłowe wyniki.

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar holbek
    Dołączył
    27.04.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja puszek nie stracilem ale jest chyba blad w kolejnosci atakowania jednostek wroga (i inna jest kolejnosc na grafikach poszczegolnych obozow)
    Na wiezy np pomioty byly pokazywane na samym poczatku a teraz sa przedostatnie (co sugerowaloby ze najpierw atakowane by byli jezdzcy, potem siewcy itd - ale tak nie jest)
    Kultysci w obozach "poszli" na koniec i zauwazylem ze puszkarze ich atakowali jako ostatnich - ale rekruci jako pierwszych.
    Sumujac - po konserwie znowu cos spi... zepsuli

  3. #3
    Osadnik Awatar JackDanieIs
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Kolonia
    U mnie również wystąpił błąd - podczas ataku w Byku na obóz przy środkowej wieży wiedźmy wysłałem wojsko 50r/101ł/99puszek i straciłem około 20 puszek. Dodam, że robię po 2 byki dziennie i nigdy nie miałem strat w tym obozie...
    No fuck was given that day.

  4. #4
    Osadnik Awatar GreenLands
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    169
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja atakuje odpowiednio: 147r 3ez 100pu i 152r 1ez 97pu

  5. #5
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez holbek Zobacz posta
    Ja puszek nie stracilem ale jest chyba blad w kolejnosci atakowania jednostek wroga (i inna jest kolejnosc na grafikach poszczegolnych obozow)
    Na wiezy np pomioty byly pokazywane na samym poczatku a teraz sa przedostatnie (co sugerowaloby ze najpierw atakowane by byli jezdzcy, potem siewcy itd - ale tak nie jest)
    Kultysci w obozach "poszli" na koniec i zauwazylem ze puszkarze ich atakowali jako ostatnich - ale rekruci jako pierwszych.
    Sumujac - po konserwie znowu cos spi... zepsuli
    Po tym co piszesz wyglada na to, ze wgrali nowa wersje razem z bledem zgloszonym na tsotesting odnosnie innej kolejnosci atakowania jednostek niz ta wskazana w obozie.

    Xaar zostal poinformowany, powiedzial ze popyta ludzi czy byly jakies planowe zmiany.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez JackDanieIs Zobacz posta
    U mnie również wystąpił błąd - podczas ataku w Byku na obóz przy środkowej wieży wiedźmy wysłałem wojsko 50r/101ł/99puszek i straciłem około 20 puszek. Dodam, że robię po 2 byki dziennie i nigdy nie miałem strat w tym obozie...
    ja również potraciłem puszkarzy i nawet kuszników na byku

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    30.11.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ale mógłby ktoś napisać dokładnie jak ta kolejność się zmieniła?
    wystarczy obejrzeć raport i będzie widać co poszło nie tak?
    trochę to załamujące bo jak się robią puszkarze to nikt z poziomu poniżej 48 nie może wejść mi koszy rzucić... ciekawe czy ten błąd kiedyś usuną?

  8. #8
    Początkujący Osadnik Awatar holbek
    Dołączył
    27.04.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Carbonara - tak jak napisalem - rekryci atakowali "po staremu" (np kultysci -> jezdzcy -> siewcy) a puszkarze jezdzcy -> siewcy -> kultysci.
    Tak bylo na powtorce
    A przed atakiem podglad obozu jezdzcy -> siewcy -> kultysci

  9. #9
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Carbonara Zobacz posta
    ale mógłby ktoś napisać dokładnie jak ta kolejność się zmieniła?
    Odkrecam to co wczesniej napisalem (tzn nie o bugu tylko o kolejnosci, bo z tym bugiem z testowego to moze byc jakos zwiazane).

    Jak widac na http://scr.hu/182z/byddk kolejnosc atakowania jest taka jak byc powinna. Problem lezy w tym, ze wg logiki i prawidel starego systemu walki rekrutow i lucznikow powinno byc wystarczajaco, zeby przyjac na siebie ataki wszystkich jednostek wroga ktore w tej turze pierwszej rundy atakuja. Jesli ich nie wystarczylo (i czesc jednostek wroga zostala bez celu i zajela sie armatami) to oznacza, ze :

    - albo celnosc kultystow zostala radykalnie zwiekszona i ubili o paru rekrutow wiecej niz wczesniej,
    - albo zmienili (zoptymalizowali) system wyboru celu dla poszczegolnych jednostek wroga,
    - albo to po prostu jakis bug ktorego szczegoly ciezko nam ogarnac.

    Pierwsze mozemy sprawdzic, drugie jesli bede mial czas to dzisiaj/ jutro sprobuje wytestowac, na trzecie tak czy siak nie mamy wplywu.

    Carbonara - tak jak napisalem - rekryci atakowali "po staremu" (np kultysci -> jezdzcy -> siewcy) a puszkarze jezdzcy -> siewcy -> kultysci.
    Kolejnosc nie ma znaczenia, bo ta walka jest tak obliczona, zeby kanonierzy zaatakowali wszystkie jednostki ktore przezyja atak lucznikow i rekrutow. Biorac pod uwage, ze kazda z tych jednostek kanonier zabija 1 strzalem, to nie ma znaczenia czy te resztki to kultysci czy fanatycy czy cos innego.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 01.08.2013 o 13:16
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #10
    Początkujący Osadnik Awatar holbek
    Dołączył
    27.04.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Odkrecam to co wczesniej napisalem (tzn nie o bugu tylko o kolejnosci, bo z tym bugiem z testowego to moze byc jakos zwiazane).

    Kolejnosc nie ma znaczenia, bo ta walka jest tak obliczona, zeby kanonierzy zaatakowali wszystkie jednostki ktore przezyja atak lucznikow i rekrutow. Biorac pod uwage, ze kazda z tych jednostek kanonier zabija 1 strzalem, to nie ma znaczenia czy te resztki to kultysci czy fanatycy czy cos innego.
    Ja pisałem o MB - a kolejnosc mialaby znaczenie przy atakach w ktorych jest wiecej rund.
    Gdyby byla zachowana kolejnosc z podkladu obozow to wieze w MB zrobilo by sie 500R i 500K )

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.