Zobacz wyniki ankiety: Czy dropy w kantorze to dobry pomysł?

Głosujących
166. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, to ułatwi mi życie i zlikwiduje oszustów.

    138 83.13%
  • Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...

    8 4.82%
  • Nie, nie, i jeszcze raz NIE

    20 12.05%
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48

Wątek: Systemowy handel dropami

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez panghy Zobacz posta
    Jeśli w ciągu 12h (24h?) od przyjęcia zaproszenia do przygody (lub kupna dropa, jeśli przyjęcie zapka byłoby automatyczne), kupujący nic nie ubił, u sprzedającego uaktywnia się opcja "wykopania" (...)<
    Przy obecnej dynamice 12h to chyba powinien być max, obstawiałbym 6 a wręcz 2. Zwykle wymianę/sprzedaż ogłasza się przed ostatnim atakiem, z rzadka widać oferty typu "koniec dziś wieczorem", nie mówiąc już o "właśnie zaczynam MB, skończę w ciągu 4 dni"

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Jestem na tak, ale uważam, że powinna się znaleźć jeszcze jedna poprawka:

    Drop miałby być płatny nie z góry, lecz po zakończeniu przygody. Wtedy wyeliminujemy oszustów.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    13.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Przy obecnej dynamice 12h to chyba powinien być max, obstawiałbym 6 a wręcz 2. Zwykle wymianę/sprzedaż ogłasza się przed ostatnim atakiem, z rzadka widać oferty typu "koniec dziś wieczorem", nie mówiąc już o "właśnie zaczynam MB, skończę w ciągu 4 dni"
    No wiem, ale chodziło mi o to żeby dać kupującemu trochę czasu na pojawienie się na przygodzie, bo różnie może być - a to ktoś zasnął, a to net mu padł, a to musiał wyjść do pracy/szkoły. Ale fakt że 6h byłoby lepsze.

  4. #14
    Osadnik Awatar Marcja
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Złota Góra
    Nikomu nie jest trochę szkoda obecnej anarchii?
    Ten dreszczyk emocji, jak się zaprasza na przygodę nieznaną osobę?

    Jak się pragnie bezpieczeństwa, można zawsze sprzedać w gildii/znajomym, albo poprosić o przyniesienie.

  5. #15
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj
    uwzględninie sprzedania dropa z 1 osobowej przygody, ktos kupuje a my sam exp dostajemy.

  6. #16
    Początkujący Osadnik Awatar Tbag
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kiedyś na forum widziałem pewien pomysł dotyczący dropu, to można przypomnieć go.

    Mianowicie, robimy sami np OB, na koniec dostajemy drop i skrzyneczkę z drugim dropem, którą możemy wystawić na handlu, z zaznaczeniem, że tej skrzyneczki nie może otworzyć osoba, która robiła przygodę.

  7. #17
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tbag Zobacz posta
    (...)
    robimy sami np OB, na koniec dostajemy drop i skrzyneczkę z drugim dropem, którą możemy wystawić na handlu, z zaznaczeniem, że tej skrzyneczki nie może otworzyć osoba, która robiła przygodę.
    najlepsza opcja za tym jestem na tak")
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  8. #18
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tbag Zobacz posta
    Kiedyś na forum widziałem pewien pomysł dotyczący dropu, to można przypomnieć go.

    Mianowicie, robimy sami np OB, na koniec dostajemy drop i skrzyneczkę z drugim dropem, którą możemy wystawić na handlu, z zaznaczeniem, że tej skrzyneczki nie może otworzyć osoba, która robiła przygodę.
    O, to mi się podoba! Jasne, proste i brak możliwości oszustwa. Jak rozumiem, w trzyosobowych przygodach, robiąc je samemu, dostawałoby się dwie nieotwieralne skrzynki?

  9. #19
    Osadnik Awatar Marcja
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Złota Góra
    A co powiecie na to, żeby po prostu anulować wieloosobowe przygody - wszystkie będą na 1, z odpowiednio zwiększonym dropem.

  10. #20
    Początkujący Osadnik Awatar Tbag
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Fredek_z_F-K Zobacz posta
    Jak rozumiem, w trzyosobowych przygodach, robiąc je samemu, dostawałoby się dwie nieotwieralne skrzynki?
    To oczywiste

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.