Zobacz wyniki ankiety: Czy dropy w kantorze to dobry pomysł?

Głosujących
166. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, to ułatwi mi życie i zlikwiduje oszustów.

    138 83.13%
  • Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...

    8 4.82%
  • Nie, nie, i jeszcze raz NIE

    20 12.05%
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 48

Wątek: Systemowy handel dropami

  1. #31
    Początkujący Osadnik Awatar Tbag
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A teraz jak zrobi sama całą przygodę to dostaje 1 drop czy 2lub3?

    Po prostu zamiast zapraszania do przygód to dropy by się wrzucało na handel.

  2. #32
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Imo dobrą opcja by było: obecny drop(każdy slot) pomnożyć przez ilość graczy którzy mogą wziąć udział w przygodzie, i potem przy zakończeniu przygody losowany jest drop (jak do tej pory tylko z większymi wartościami) i dzielony proporcjonalnie na udział gracza tj. pokonanych bandytów. Każdy dostaje według swojego udziału te same przedmioty. Jedynie problem byłby jakby wylosowana była budowla jakaś, ale tu zawsze coś można wymyślić, np. dostaje ta osoba która miała największy wkład w przygode. Wtedy kupowanie/sprzedawanie lota by było zbędne.

    A pomysł z pudełkiem jako drop którym można by bylo handlowac tez ciekawa opcja.

  3. #33
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tbag Zobacz posta
    A teraz jak zrobi sama całą przygodę to dostaje 1 drop czy 2lub3?
    Nie dostaje, i to jest wlasnie designowy kretynizm ktory trzeba naprawic. Odsylam do posta #21.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    07.07.2012
    Posty
    168
    Serwer
    Kolonia
    Powinno być dokładnie tak jak mówi sparkz, to jest logiczne i uczciwe, jedyny problem to co zrobić z budynkami z obecnych dropów (oczywiście żeby zachować obecna wartość dropy musiałby być przemnożone przez ilość osób).

    Pomysł z pudełkiem ma taka wadę, bo co zrobić jak np robię przygodę 3-osobową w dwie osoby i dzielimy straty równo na pół?
    Ostatnio edytowane przez karan-ruth ; 01.08.2013 o 10:14

  5. #35
    Początkujący Osadnik Awatar Tbag
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez karan-ruth Zobacz posta
    Pomysł z pudełkiem ma taka wadę, bo co zrobić jak np robię przygodę 3-osobową w dwie osoby i dzielimy straty równo na pół?
    Każdy dostaje swój drop, a właściciel przygody +1 skrzynkę.


    @Sparkz: Gdyby mieli wprowadzić to o czym piszesz też bym był "za". Ale pewnie i tak się nie doczekamy.

  6. #36
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez karan-ruth Zobacz posta
    Pomysł z pudełkiem ma taka wadę, bo co zrobić jak np robię przygodę 3-osobową w dwie osoby i dzielimy straty równo na pół?
    Pudełko dostaje "właściciel" przygody. Zyskiem ze sprzedaży dzielisz się z tym drugim i już.

  7. #37
    Osadnik
    Dołączył
    07.07.2012
    Posty
    168
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Tbag Zobacz posta
    Każdy dostaje swój drop, a właściciel przygody +1 skrzynkę.
    Ok, nie doczytałem. Tylko nie widzę powodu dlaczego skrzynka nie mogłaby być otwarta przez właściciela przygody. To by zresztą było chyba trudne technicznie, bo żeby miało ręce i nogi ten zakaz musiałaby być na stałe przywiązany do skrzynki i obowiązywać po sprzedaży i odsprzedaży.

  8. #38
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez karan-ruth Zobacz posta
    ten zakaz musiałaby być na stałe przywiązany do skrzynki i obowiązywać po sprzedaży i odsprzedaży.
    Przyszło mi do głowy, że taki zakaz byłby do prostego obejścia: sprzedaję znajomemu skrzynkę za rybę, on otwiera i oddaje mi dropa. Oczywiście może nakłamać, że ta wieża wiedźmy, która się przed chwilą u niego pojawiła, to była już u niego dawno w gwieździe, a w skrzynce było coś tam innego, ale...

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    07.07.2012
    Posty
    168
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Fredek_z_F-K Zobacz posta
    taki zakaz byłby do prostego obejścia: sprzedaję znajomemu skrzynkę za rybę, on otwiera i oddaje mi dropa
    Dokładnie tak samo jak teraz można komuś przytargać dropa.

  10. #40
    Początkujący Osadnik Awatar Tbag
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez karan-ruth Zobacz posta
    Tylko nie widzę powodu dlaczego skrzynka nie mogłaby być otwarta przez właściciela przygody.
    Teraz robisz przygodę sam i dostajesz 1 drop. I tu nic by się nie zmieniło dlatego skrzynki by były nieotwieralne.
    Jeśli jednak wolicie mieć możliwość otwierania ich to od razu można ze skrzynek zrezygnować i wprowadzić propozycje Sparkz'a.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.