Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Wątek: System badań cz.2

  1. #41
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Fachura Zobacz posta
    Narzekanie jest niesamowicie przyjemne nieprawdaz? tylko co z tego wynika?
    W duzej czesci przypadkow wynika z tego poprawa jakosci produktu.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #42
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowy Świat
    Kolego Tazzplack musisz mieć 6 geologów na złoto i najlepiej w jeden dzień ich ulepszyć .Całe szczęście że akurat teraz BB nie wymyśliło nic łatwego i musisz się jednak pomęczyć Wystarczy że BB rozplanowało lvl w ten sposób że od roku stoje w miejscu na 50 poziomie

  3. #43
    Fachura
    Cytat Zamieszczone przez tazzplck Zobacz posta
    Kolego Fachura Klejów mam w gwieździe jeszcze ponad 200 sztuk... intorligatora mojego wbiłem na 5lvl w tydzień po wprowadzeniu badań, czyli upa na 5 odpaliłem parę godzin po konserwie... więc pudło kolego co Ci z jednego geologa na złoto?? może Tobie to dużo zmienia bo stawiasz np jedną czy dwie kopalnie na parę dni ale ja trzymam dwie na 5lvl i dzień w dzień buduje 6 kopalni na 3lvl... więc muszę mieć minimum 3 geologów na złoto a najlepiej to 6... i tak mogę wyliczać i wyliczać. Rzuć sobie okiem na ten link scr.hu/0on4/wv71w
    Ceny będą maksymalne już po zrobieniu 6 geologów, teraz sobie policz jaki będzie czas na zrobienie odkrywców generałów czy wyspy.... to jest kosmos, nawet na kleju i z kolejką w intro...
    Chyba że Ciebie cieszy fakt że jest coś z czego nigdy nie skorzystasz bo po prostu nie będziesz tak długo grał... Jeśli tak to dla nas to koniec rozmowy :P
    Pozdrawiam tazz
    nie mam jednej kopalni zlota tylko wykorzystuje wszystkie, aczkolwiek nie na 3 lvl bo i po co. I tak wystarczy mi do zlota 2 szybkich geologow. Gratuluje ulepszenia intrologatora na 5 lvl ale co sie dziwic skoro jestes ze slonecznego grodu. Zwaz przy okazji ze nie wiesz ile bede grac i z czego skorzystam


    sparkz
    Zapewne masz racje, ale tylko w przypadku zglaszania zastrzezen czy uwag w stosunku do wersji testowej tak jak to mialo miejsce w przypadku wiezy Rumpelsztyka.
    Ostatnio edytowane przez Fachura ; 31.07.2013 o 16:30

  4. #44
    Osadnik
    Dołączył
    23.08.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Słoneczny Gród
    oszzz Ty czytaj co piszę!! nie chce ich mieć w jeden dzień chce ich mieć kiedyś jakoś w realnym czasie... a z szybkich wyliczeń czas na geologa przy maksymalnych cenach w intro na kleju to 80 dni ( jakby była kolejka) bez kolejki na kleju to będzie z 110 dni, jeśli założymy że będzie potrzeba tyle samo takich samych książek na odkrywce to 1500 dni od momentu skończenia geologów.... na okrągło licząc będzie to z 2k dni, dalej liczymy nooo 7 generałów i wyspa szacuje kolo 3,5k dni czyli 10 lat na kleju bez kolejki. Obliczenia są bardzo na oko więc dajmy plus minus 15% Teraz widzisz o co mi chodzi, gra się żeby coś osiągnąć jakiś cel, cel systemu badań wyszkoleni specjaliści i wyspa na max, czas trwania 10 lat, czy badania są fajne oczywiście że są, ale moim zdaniem (zresztą nie tylko moim ) czas trwania takiej zabawy powinien być okrojony powiedzmy do roku, może dwóch lat. Badania są na tyle plastyczne że jak już się komuś skończy miejsce na ładowanie punktów to może kupić wesołka kolejnego albo grubasa i zabawa trwa dalej, bb może wprowadzić nowe umiejętności za nowe książki etc, więc porównanie tego do wbijania expa jest bez sensu...

  5. #45
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez tazzplck Zobacz posta
    Teraz widzisz o co mi chodzi, gra się żeby coś osiągnąć jakiś cel, cel systemu badań wyszkoleni specjaliści i wyspa na max, czas trwania 10 lat, czy badania są fajne oczywiście że są, ale moim zdaniem (zresztą nie tylko moim ) czas trwania takiej zabawy powinien być okrojony powiedzmy do roku, może dwóch lat.
    Akurat tu sie rozpedziles, celem gry nie jest wyszkolenie specjalistow, szkolenie ich ma na celu co najwyzej wzbogacenie dzialania osady. Z tego powodu tym bardziej czas powinien byc okrojony..
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #46
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Fachura Zobacz posta
    nie mam jednej kopalni zlota tylko wykorzystuje wszystkie, aczkolwiek nie na 3 lvl bo i po co
    No po to na przykład, żeby mieć więcej w krótszym czasie.

    Fachura, ja doceniam Twój spokój i akceptację dla bieżących rozwiązań w systemie badań, ale inni mają inne priorytety i nie można wymagać od wszystkich żeby grali w Twoim tempie. Proponowane przez graczy rozwiązania (narzekanie, jeśli dzięki temu poczujesz się lepiej) nie dążą przecież ku temu, żeby Pan Fachura wyszkolił wszystkich we wszystkim w tydzień, tylko żeby mógł to zrobić ten, kto chce. Jeśli ktoś ma marzenie robić sobie jeden manuskrypt na tydzień to nic nie stoi na przeszkodzie i nic mi do tego. Jeśli ja chcę robić sobie 6 manuskryptów na dobę, to też nic do tego nikomu.

  7. #47
    Fachura
    Larxand
    szanuje twoje zdanie, jasno i klarownie wyjasniles co w trawie piszczy jednakze stoimy przed faktem dokonanym. Umiejetnosci geologow mamy juz od jakiegos czasu a dla odkrywcow zobaczymy je za jakis czas. Nie sadze zeby cos w tym systemie mialo sie zmienic.

  8. #48
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wiele zmian w tej grze miało miejsce po sugestiach, jakie pojawiły się już po wejściu nowych wersji na regularne serwery. Tego się trzymam.
    A póki co, z niecierpliwością czekam na drzewko dla odkrywcy, bo geologów pewnie i tak zresetuję

  9. #49
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Angelkaxd Zobacz posta
    Tak Androm3da ja jestem pozytywnie nastawiona, bo gdybym miała wiecznie narzekać to za szybko zmarszczek bym dostała
    Mogę nawet i 20 mauskryptów produkować, nie przeraża mnie to Bo ja w tej grze nigdzie się nie spieszę, po prostu gram, ale jeżeli innych ludzi ta gra to całe życie i chcą jak najszybciej wszytko mieć na maxa to cóż wg mnie taka gra nie miałaby sensu
    Tak Angelkaxd, widać że nigdzie się nie śpieszysz, patrząc na ilość Twoich gwiezdnych monet (co można przeczytać na forum)... możesz sobie siedzieć większość dnia w grze (pewnie starą panną zostaniesz :P), ale są też ludzie którzy śpią, uczą się czy chodzą do pracy...

    Tak czy siak trzeba patrzeć na większość, czyli na tych nie zadowolonych graczy którzy chcą coś osiągnąć, choćby wyszkolić 6 geologów na maksa, a nie patrzeć na garstkę zadowolonych graczy którzy sobie po prostu tylko grają.
    Ostatnio edytowane przez Androm3da ; 01.08.2013 o 10:23

  10. #50
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Androm3da nie bede komentować Twojej wypowiedzi względem mnie Jeśli mnie nie znasz to się nie odzywaj - proste

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.