Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 50

Wątek: System badań cz.2

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    20.08.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Czarci Gaj
    O ile geologów wystarczy wyszkolić jednego max 2, to odkrywcówdobrze byłoby wyszkolić wszystkich jakich się posiada, może nie najwższy poziom, ale to i tak potrwa bardzo długo. mnie zastanawia jedno w opisach umiejętności odkrywców, skracanie czasu poszukiwań zasobów czy przygód powtarza sie na wyzszych poziomach, chyba że bedą dodawać kolejne procenty.
    Ostatnio edytowane przez krzyssa ; 31.07.2013 o 11:30

  2. #22
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Tak Androm3da ja jestem pozytywnie nastawiona, bo gdybym miała wiecznie narzekać to za szybko zmarszczek bym dostała
    Mogę nawet i 20 mauskryptów produkować, nie przeraża mnie to Bo ja w tej grze nigdzie się nie spieszę, po prostu gram, ale jeżeli innych ludzi ta gra to całe życie i chcą jak najszybciej wszytko mieć na maxa to cóż wg mnie taka gra nie miałaby sensu

  3. #23
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeżeli komuś sie spieszy do wiadomo klejnoty załatwiają wszytko xD

    A mi sie wydaje że na razie najlepiej produkować manuskrypty i czekać aż cały system badan będzie gotowy i dopiero wtedy decydować gdzie inwestować pkt (ofc można dać kilka pkt w nieskolvl przydatne umiejętności, jak np. wiesze złoża miedzi)

  4. #24
    Fachura
    Przylacze sie do Angelkaxd. Gra zostala stworzona po to by zarabiac na swoich tworcow. Jesli ktos nie chce wcale sie nie musi w to bawic. Nikt was nie zmusza. Dla wiekszosci sam koszt zrobienia manuskryptu czy idac dalej ksiegi z paru manuskryptow to zaden koszt. Co z tego ze to trwa? Czy to tak zle ze co pare dni, mozna sobie kliknac jakis skill i ulatwic zycie? Ludzie to nie ma sie skonczyc po miesiacu. Gdyby tak bylo znow byscie narzekali na brak nowosci i krotki czas trwania przyjemnosci z poprzednich nowosci. Nie pierwszy raz okazuje sie ze jestesmy w wiekszosci narodem ktory potrafi niemal wylacznie narzekac i jest mi z tego powodu niezmiernie przykro. Szkoda ze niepotrafimy sie cieszyc z tego co mamy. Ktos zaraz napisze ze zal mu ze taki ktos jak ja potrafi sie zadowolic byle czym wiec uprzedzam to pytanie i odrazu odpowiadam: jesli ta gra to dla ciebie byle co to zostaw ja w spokoju, udzial jest zupelnie dobrowolny.

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    07.07.2012
    Posty
    168
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Mercik68 Zobacz posta
    Kochani chyba zapomnieliście o jednej opcji szkolenia za klejki Z tego co wiadomo TSO to projekt komercyjny)) jak kto nie chce czekać roku to ma wybór szybkiego szkolenia specjalistówwięc nie narzekać
    Trudno powiedzieć co będzie krócej trwało - zwrot kosztów wyszkolenia za klej, czy wyszkolenie normalnym trybem

    Cytat Zamieszczone przez Fachura Zobacz posta
    Czy to tak zle ze co pare dni, mozna sobie kliknac jakis skill i ulatwic zycie?
    Są granice absurdu. Czy jak produkcja wszystkich materiałów zwolni pięciokrotnie gra stanie się atrakcyjniejsza?
    Ostatnio edytowane przez karan-ruth ; 31.07.2013 o 13:34

  6. #26
    Fachura
    Cytat Zamieszczone przez karan-ruth Zobacz posta
    Trudno powiedzieć co będzie krócej trwało - zwrot kosztów wyszkolenia za klej, czy wyszkolenie normalnym trybem



    Są granice absurdu. Czy jak produkcja wszystkich materiałów zwolni pięciokrotnie gra stanie się atrakcyjniejsza?
    A czy bylaby atrakcyjniejsza gdyby nie wprowadzono zadnych zmian? tak ciezko cieszyc sie z nowosci?

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    127
    Serwer
    Kolonia
    Mi się bardzo podoba nowy system badań. Tzn. ogólne założenia, bo przecież nie znamy jeszcze drzewek odkrywcy, generała i wyspy.

    Narzekania ludzi, którzy wyszkolili sobie już kilku geologów na maxa, że teraz tempo szkolenia zwolni, a oni przecież mają jeszcze 10 odkrywców i 10 generałów, śmieszy mnie. Przypomina to marudzenie ludzi, którzy zastawili całą wyspę budynkami, a potem za każdym razem kiedy firma wprowadza nowy budynek, narzekają, że BB nie bierze ich sytuacji pod uwagę.

    W wielu grach jest tak, że każdy kolejny element jest coraz droższy, mimo że nie jest wcale "lepszy" od poprzedniego. Przykładowo, w pewnej grze można kupić statki; pierwszy statek kosztuje kilka monet. Sto-któryś kosztuje kilka milionów monet, mimo że jego pojemność jest taka sama jak tego pierwszego. Pogódźcie się więc z faktem, że szkolenie pierwszego specjalisty trwa kilka dni, a któregoś-tam 150 dni albo i rok. To z założenia gra dłuuuugoterminowa.

    Narzekania byłyby uzasadnione, gdyby pomysł wzrastających kosztów dokumentów został wprowadzony nagle. Ale praktycznie od początku było to wiadome, więc moja rada, MYŚLCIE i PLANUJCIE.

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    07.07.2012
    Posty
    168
    Serwer
    Kolonia
    Szkoda tu dalej bić pianę, mam tylko jedno pytanie, która wersja nowości fasolowych wydaje wam się lepsza, ta pierwotna, czy ta która jest obecnie na testowym poprawiona po "narzekaniach" graczy?

  9. #29
    Fachura
    Cytat Zamieszczone przez karan-ruth Zobacz posta
    Szkoda tu dalej bić pianę, mam tylko jedno pytanie, która wersja nowości fasolowych wydaje wam się lepsza, ta pierwotna, czy ta która jest obecnie na testowym poprawiona po "narzekaniach" graczy?
    Jesli nie widzisz roznicy pomiedzy wersja finalna wdrozona na serwer, pomimo ze to beta, a wersja z serwera testowego opatrzona prosba o wyrazanie wlasnego zdania to nie mam pytan.

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    23.08.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja tam nie mam nic przeciwko wzrostowi cen, ale niech razem z wzrostem spada czas produkcji, niech dadzą kolejkę, drugiego introligatora za klejki, nawet mogę robić książki za klejki tylko niech cena będzie normalna i niech taka produkcja nie zabiera materiałów. Przy rozwiązaniu jakie mamy na dziś dzień wyszkolenie tych np 4 geologów (żeby złoża złota szukać w miarę sprawnie) 12 szybkich odkrywców ( juz tawerniaków można by sobie odpuścić i tak są słabi) oraz podstawowych generałow czyli u mnie 3 wetów i kilku doświadczonych (pewnie będą umiejętność redukujące straty więc np na bractwo potrzeba będzie z 5 żeby poczuć moc przy ataku falami na wieże) no i do tego cholera wiedzieć jak duże drzewko wyspy zajmie 10 albo i 15 lat, żaden projekt online nie ma tak długiego życia, a nawet jakby gra przeżyła to kto z nas wytrzyma?? Dajcie książkę za 20 klejek nie 200 albo coś zmienicie w introligatorze bo na dzień dzisiejszy to się kupy nie trzyma

    Pozdro

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.