Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Jedno wolne miejsce w Wiktorze Podstępnym

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Nowy Świat

    Thumbs up Jedno wolne miejsce w Wiktorze Podstępnym

    Mam jedno wolne miejsce w Wiktorze Podstępnym - drop do wzięcia; ale jest jeden warunek - robimy z kumplem zadanie i nie można stracić żołnierzy w tej przygodzie.

    Dwie opcje:

    1) drop bez PD - trzeba wysłać ok. 40 rekrutów, by zabili chociaż jednego hajduka, wtedy jest prawo do dropu - na pewno wystarczy mniej niż 40 rekrutów, ale nie mam czasu liczyć (w obozie jest 40 hajduków, 80 oprychów i 80 łowców); jak już chociaż jeden pies ubity, robimy koniec, drop w kilka godzin przychodzi;

    2) drop z PD - jest do wykończenia paskudny obóz przywódcy - krwawa maryna, dwóch śmierdzieli, 100 łotrzyków, 50 łowców - kupujący wykańcza tego przywódcę, zbiera dodatkowe PD za obóz i inkasuje dropa oraz PD - warunek: nie traci żołnierzy (co oznacza większe straty ochotników i rekrutów)

    jestem zainteresowany granitem lub drewnem egzotycznym

    NASTĄPIŁA ZMIANA:
    teraz została jedna opcja - kupujący ubija jednego (lub więcej) hajduka (np. dwoma konikami lub inaczej), kolega wykańcza przywódcę i wszyscy inkasujemy dropa :-)
    czas otrzymania dropa: do kwadransa od chwili otrzymania info o zabiciu hajduka przez kupującego - SZYBKI, BEZPROBLEMOWY DROP DO WZIĘCIA!
    Proponowana cena: 600 m

    SPRZEDANE :-)
    OFERTA NIEAKTUALNA
    Ostatnio edytowane przez mucha691 ; 31.07.2013 o 23:45 Powód: oferta nieaktualna

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Na ubicie psa wystarczy 2 konnych...

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Nowy Świat
    Dziękuję za informację dla potencjalnego kupca, nie pomyślałem, żeby wysłać konnych - stare przyzwyczajenie niskich leveli by oszczędzać koniki ;-)

    Czyli oferta pokazuje się jako jeszcze bardziej korzystna ;-)

    Aha, kupujący ma szansę przy okazji załatwić jedno z zadań Zadania pobocznego "Zakład" ;-)
    Ostatnio edytowane przez mucha691 ; 30.07.2013 o 16:34

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar Tomile
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    Mucha oglos sie normalnie na handlu to szybciej ktos kupi. w ten sposób marne szanse pozdro

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Nowy Świat
    na handlu też się ogłaszam, ale myślałem, że takie ogłoszenie na forum nie zaszkodzi ;-)
    Pozdro

    PS. Swoją drogą nikt nie jest zainteresowany szybkim sporym dropem za dwóch konnych ;-)

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Nowy Świat
    Nikt nie jest zainteresowany bo nie masz gildii.
    Po tym jak kilka osób dało się naciągnąć to nikt od "bez gildyjnych nie kupuje znajdź sobie dobra gildie a znajdziesz szybko kupca

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Nowy Świat
    O tym nie pomyślałem... owad uczy się całe życie ;-)

    Gram od jakiegoś czasu, level mam 43 - nie jestem zainteresowany żadnym oszukiwaniem, chcę się tutaj tylko dobrze bawić - nieco pograć.
    Nie mam tyle czasu na grę, ile wydaje się wymagać gildia, dlatego dotychczas nigdzie nie aplikowałem, co po mi jakieś pretensje ;-) Ponadto jak odróżnić dobre gildie od niedobrych? Trzeba by poświęcić nieco czasu... i tu kółko się zamyka ;-)

    A gdybym zaproponował następujący układ transakcji:
    1) zaproszenie potencjalnego kupującego do moich znajomych (ma wgląd w moją wysepkę),
    2) wpłacenie zaliczki przez kupującego,
    3) zaproszenie do przygody,
    4) wypłata reszty umówionej ceny.

    Przy takim układzie to ja ponoszę ryzyko natrafienia na oszusta?

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Nowy Świat
    Dziękuję uprzejmie za wszystkie podpowiedzi,
    dużo się nauczyłem, tym bardziej, że, wstyd się przyznać, to był mój pierwszy raz
    jeśli chodzi o handel czatowo-forumowy ;-)

    Mam jeszcze prośbę, jak zrobić, by zamknąć temat, bo oferta już nie jest aktualna?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.