Zamknięty wątek
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Sprzedawanie dropu z przygód

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.12.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    1.ikona dropu przygody w handlu(może być wystawiona przez gracza, który rozpoczął przygodę)
    2.surowiec za dropa zostaje przekazany po zakończeniu przygody

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    20.08.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Metz, a ile takich osób udało Ci się zgłosić do Supportu?
    Ja zostałem oszukany jakieś pół roku temu, zgłosiłem sprawę do supportu i do dziś nie dostałem zadnej odpowiedzi, nawet takiej że nic nie są w stanie zrobić.

  3. #23
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    krzyssa, odpowiedź na Twoje zapytanie pojawiła się w ciągu pierwszych 48h - być może trafiła do folderu "Spam".

  4. #24
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Swoją drogą, jak już temat wypłynął - dlaczego nie zmienicie nagłówka korespondencji z supportu? Co druga skrzynka traktuje go jako spam...

  5. #25
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Jerry1981 Zobacz posta
    Bo u nas prawo jest bardzo szybkie jeśli chodzi o obronę opinii osoby szkalowanej przez innych, zaś bardzo powolne w egzekwowaniu sprawiedliwości
    No i pewnie dlatego też zdarza sie że pracownicy pewnych banków okradają swoich klientów, a potem banki próbuja karac ludzi którzy domagaja sie zwrotu swoich pieniędzy "za szkalowanie opinii banku". Przypadki takie są opisane w necie, poszukajcie jak chcecie wiedziec których banków unikać gdy już będziecie bogaci.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  6. #26
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Wracając do tematu oszustów: W swoim czasie ktos usilnie sprzedawał tanie dropy do drogich przygód i oszukiwal regularnie ludzi. Oszust tak jak opisano powyżej smial sie z oszukanych potem i nic mu zrobic nie można. Jak sie okazało to oszust miał poziom 19, nie mial mozliwosci uruchamiac nawet tych przygód ktorych dropy sprzedawał, wiec konto dwudniowe specjalnie zalozone do oszustwa i wyciagniecia paru tysiecy monet od graczy i wyslaniu ich na swoje główne.
    Próbowałem zorganizowac akcje wezwania moda do zbanowania go chociaz zeby nastepnych biedaków nie naciagał, nie mogłem sie tego doczekać. Czy moderatorzy nie powinni w takich sytuacjach reagowac i banować? Myśle że powinni.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  7. #27
    Osadnik Awatar piropa
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Akiliana Zobacz posta
    W Polsce mamy już przykład kradzieży "narysowanych monet". W ubiegłym roku zapadł pierwszy wyrok skazujący za kradzież przedmiotu "narysowanego" z jednej z gier przeglądarkowych. Sąd uznał, że czas poświęcony na zdobycie takiego przedmiotu może zostać przeliczony na realne pieniądze, tak jak czas poświęcony na realną pracę a więc można takiemu przedmiotowi przypisać realną wartość.

    I bardzo słusznie, ale widzę, że nie wszyscy zrozumieli o co mi chodzi. Pisząc o ludziach łatwo przyjmujących miano kłamcy i oszusta miałam na myśli oszustów właśnie - to oni godzą się na to, żeby przehandlować swoje dobre imię za ładniejszy animowany budyneczek. Ja tam cenię siebie i swoje mniemanie o sobie wyżej niż licznik przy obrazku z brązowymi kostkami.

    Jednakże w tym szaleństwie z brakiem publicznego piętnowania złodziei na forum jest jakaś metoda. Tak mi się wydaje przynajmniej. Nie ma nic łatwiejszego niż wysmażyć post oczerniający kogoś, z kim jakaś gimbaza się ścięła np. na czacie. Taka forma zemsty. I weź potem człowieku udowadniaj, że jesteś niewinny. Starzy gracze z wyrobioną opinią mogą to olać, ale jest pełno młodszych, z krótkim stażem handlowym. Taki gracz mógłby mieć problem.

    Edit: ktoś gdzieś udzielił mądrej rady: zanim kupisz drop, dodaj do znajomych, sprawdź lvl. Jest większa szansa, że ominiesz w ten sposób złodzieja z pacynkowym kontem - tak jak ten przykład piętro wyżej.
    Ostatnio edytowane przez piropa ; 01.08.2013 o 13:12

  8. #28
    kszwenk
    Witam, przed chwilą zostałem prawdopodobnie oszukany na 1750 monet - kupiłem fikcyjnego loota (poczekam 24h zanim to zgłoszę, bo może to tylko zwyczajny brak internetu).
    I raczej ludzie mi mówią, że to moja naiwność.
    Ja gram uczciwie i wydawało mi się do tej pory, że tak samo robią wszyscy inni.

    Jeżeli to było oszustwo i oszustowi ujdzie to płazem to raczej kończę grę.
    Swoją drogą czy ktoś zabroni graczowi zakładać nowe konto co godzinę i "sprzedawać" looty, po czym boostować sobie konto główne?
    Bo jeśli nie, to na 100% wypisuję się z tego biznesu.

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra
    Sam wiele razy podnosiłem temat oszustów, ze sercanami z gry jako dowód.

    Zamieściłem też kiedyś odpowiedź supportu na moje zgłoszenia - szkoda gadać.
    Jedyne co uzyskałem to kasacje tematów, strofujące prywatne wiadomości od modów i ostrzeżenia w postaci przydzielania mi punktów karnych.
    Na obecną chwilę pozostały mi 2 punkty karne.

    Mogę się pochwalić, że za walkę z oszustami od MOD_Zakrecony dorobiłem się takiego punktu karnego który nigdy nie wygasa ] (heh, ciekawa forma "nagradzania" graczy)
    Drugi wygasa mi pod koniec miesiąca



    z poważaniem,
    odznaczony w walce z oszustami permanentnym punktem karnym
    Ostatnio edytowane przez The_Hihi ; 04.08.2013 o 01:38

Zamknięty wątek
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.