Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Podsumowanie Eventu

  1. #1
    Happyparowka

    Podsumowanie Eventu

    Event się skończył, nagrody otrzymane albo i nie. Czas podsumowań nadszedł. Powiem prosto z mostu - wynik to nędza, porażka. Fajnie zaczęliśmy a skończyliśmy oklapnięci. Żeby nie było, ja się wyłączyłem z tego wszystkiego ino podsyłąłem surowce i dmuchałem no a potem miałem do wykonania inne zadania na Marsie. WIęc parufki nie było widocznego podczas eventu. Uważam że zabrakło motywacji, wsparcia. Miało być tak fajnie i co? I nie było!
    Co to oznacza? ano wg mnie że cały serwer powinien wybrać Lidera który by kierował resztą - nieskromnie dodam że ja się piszę na to.!

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    HP oww yes
    Kod:
    NEWER :)))

  3. #3
    Osadnik Awatar Stochlik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    234
    Serwer
    Nowy Świat
    hmmm ja uczestniczylem dziesiatki tysiecy balonikow napompowalem wyszlo jak wyszlo dobry poczatek prawda ale bylo coraz gorzej no trudno nagrody srednie liczy sie zabawa. co do lidera servera to zly pomysl xd

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gdybyś parówka pomógł bardziej byłoby 300%!!

  5. #5
    Początkujący Osadnik Awatar Xenocyd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja jakoś nie mogłem się zmobilizować do tego eventu, przekazywałem dziennie równo 10k balonów i ani jednego więcej. Po prostu do mnie te procenty w podsumowaniu nie przemawiają, co innego gdyby była podana konkretna ilość balonów do nadmuchania i po każdym przeliczeniu byłoby widać ile jeszcze brakuje. Z tego co rozmawiałem ze znajomymi maja takie same odczucia i większość nawet nie zainteresowała się tym eventem.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ktoś dostał obiecywane nagrody? Z tego co pamiętam ludzie z niskim lewelem mieli dostać nagrody.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    każdy pewnie dostał nagrody za 100%, co do eventu no cóż, myślę że sporo ludzi wypstrykało się z lepszej sury na początku i niestety dlatego też brakło później surowców na przemiał, zresztą jakby nie patrzeć sępy znowu miały na czym żerować bo ceny kusz, bali liść i innego dziadostwa które można by spokojnie przerabiać na balony o wiele efektywniej niż wodę poszły dosyć ostro w górę... Ale to przecież norma przy tego typu eventach że niektórzy chcą się ostro dorobić
    PRECZ Z CENZURĄ! WOLNOŚĆ GÓRĄ!

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ^^ chodzi mi o to:

    http://forum.thesettlersonline.pl/th...l=1#post110232


    PS. Oddałem ~950k balonów, na 800k mam skriny

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.