Zobacz wyniki ankiety: Czy czujesz sie oszukany?

Głosujących
69. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK!!!

    40 57.97%
  • nie

    29 42.03%
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Nagrody z eventu

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra

    Nagrody z eventu

    Wiem, że to nie jest to miejsce na forum, w który powinien ten wątek się znaleźć, ale chyba tylko tu można dodać ankietę! (Info: głosy są anonimowe)

    Mam tego dość!!!

    Tym prezentem eventowym można se wiecie co wytrzeć! Papier toaletowy jest droższy!!

    Mam nadzieję, że moderatorzy to przeczytają, bo śmiać mi się chce jak ja robiłem balony i traciłem zasoby (straciłem rachubę po zrobieniu 100k balonów), a tu nawet rekompensaty nie ma!! Niech ktoś mi powie co ja se mam zrobić z tymi skórkami (o ile wiem jest POSTĘP TECHNOLOGICZNY, a my tu obserwujemy CAŁKOWITY REGRES!!!!!

    Moja rada dla zarządu: Jeśli nie chcecie zbankrutować to lepiej przemyślcie tę sprawę!


    Każdy kto czuje się oszukany niech się podpisze!!! Tylko tak jesteśmy w stanie coś zdziałać!!!!


    CZAS ZMIENIAĆ SETTLERSÓW NA LEPSZE!!!!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez Polkjmn ; 26.07.2013 o 08:39

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.10.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    kolega ma rację, dużo pracy i czasu poszło na marne. Zawiodłem się i wiem że nie tylko ja.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    prezenty na swieta sa lepsze niz urodzinowe zenada

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.07.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    czemu nie można sprzedać tej nowej cudownej budowli ? i co ja mam zrobić z pozostałymi balonami których nie zdołałem wysłać ?

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    przyłączam się do kolegów to zniechęca do brania udziału w podobnym evencie pozdro hej!!!

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.03.2013
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez fidelkomunista26 Zobacz posta
    i co ja mam zrobić z pozostałymi balonami których nie zdołałem wysłać ?
    mozesz je przerobić na monety w magazynie prowiantu 500 balonów = 1 moneta

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Niech to sz*ag trafi!

    Ja mogłem se zostawić te balony i zrobić z nich monetki!!! To już przesada złupili nas do cna!!!!!!!!!!!!

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.10.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Złota Góra
    Ja w takim evencie bralam udzial pierwszy raz ale napewno jest to ost raz. Przy nast takiego typu evencie niech sie staraja ci co nic nie robili w ten event i dostali to samo co pozostali uczestniczacy w evencie urodzinowym.

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Nagrody były znane wcześniej.
    Tak w przybliżeniu, bo nie było wiadomo, że dostaniemy aż 10 niepełnosprawnych rekrutów (nie wiem jak tam na innych serwerach) i ile niebieskiego będzie za pierwszy etap.
    Oszukani możemy się czuć wysokością tych nagród dodatkowych.

    Druga sprawa: robiło może z 10% graczy, więc ciężko trochę porównywać z wkładem pracy. Gdyby tak z połowa graczy zabrała się na poważnie za event, to skończyłby się (według mojej oceny) w tydzień albo mniej. Dla większości osób event jest opłacalny, bo dostali za darmo klejnoty i dekoracyjny budynek (bo 20 miejsc to nie funkcjonalność, ale to było wiadome wcześniej), nie wspominając już o kodach i innych dodatkach.

    Jako całość impreza się opłaciła, ale rywalizację balonową można sobie było odpuścić.

    [+]
    Jeszcze dwie sprawy:
    1. Mam nadzieję, że ta rudera będzie dopuszczona do handlu, to po jakimś czasie miałaby przynajmniej wartość kolekcjonerską.
    2. Nie ma co żałować przerabiania balonów na monety, bo wodę można by było sprzedać w dużo wyższej cenie
    eventowo: 2k wody =>500 balonów => jedna moneta
    Rynkowo: 2k wody - to zależy, ale z 5 monet na luzie by się dało

    [++]
    Mogłem jednak zagłosować na TAK, bo przecież zapomniałem o zmianie zasad po rozpoczęciu gry (szwindel z pierwszym etapem).

    Poproszę graczy z innych serwerów o podsumowanie nagród (dla porównania).

    Na Złotej Górze dostaliśmy:
    - 175 niebieskiego,
    - budynek "dekoracyjny" (mieszkanie na 20),
    - 10 rekrutów najemników,
    - skórki
    było coś jeszcze?
    Ostatnio edytowane przez Iphoris ; 25.07.2013 o 17:19 Powód: [+]

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    Wiem, że to nie jest to miejsce na forum, w który powinien ten wątek się znaleźć, ale chyba tylko tu można dodać ankietę! (Info: głosy są anonimowe)

    Mam tego dość!!!

    Tym prezentem eventowym można se wiecie co wytrzeć! Papier toaletowy jest tańszy!!

    Mam nadzieję, że moderatorzy to przeczytają, bo śmiać mi się chce jak ja robiłem balony i traciłem zasoby (straciłem rachubę po zrobieniu 100k balonów), a tu nawet rekompensaty nie ma!! Niech ktoś mi powie co ja se mam zrobić z tymi skórkami (o ile wiem jest POSTĘP TECHNOLOGICZNY, a my tu obserwujemy CAŁKOWITY REGRES!!!!!

    Moja rada dla zarządu: Jeśli nie chcecie zbankrutować to lepiej przemyślcie tę sprawę!


    Każdy kto czuje się oszukany niech się podpisze!!! Tylko tak jesteśmy w stanie coś zdziałać!!!!


    CZAS ZMIENIAĆ SETTLERSÓW NA LEPSZE!!!!!!!!!
    Nagrody były znane od samego początku, więc nie wiem o co ten krzyk teraz...
    Po drugie co ma do tego moderator. Jak chciałeś napisać skargę, którą może przeczyta ktoś kompetentny, to trzeba było napisać do supportu.

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.