Zobacz wyniki ankiety: Czy wprowadzić historię wykonywanych zadań w gildii?

Głosujących
178. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, ułatwi to wyłapania graczy, którzy notorycznie nie robią zadań.

    166 93.26%
  • Nie, nie interesuje mnie kto zrobił, a kto nie zrobił zadania.

    9 5.06%
  • Nie mam zdania.

    3 1.69%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: Zmiany w nowym interfejsie gildii [zadania]

  1. #1
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj

    Zmiany w nowym interfejsie gildii [zadania]

    Jak wiadomo, trwają prace nad nowym interfejsem gildii, w tym między innymi będziemy informowani, jak członkowie gildii radzą sobie z wykonywaniem zadań. Na dzień dzisiejszy brakuje tam. IMHO, historii wykonywanych zadań. I nie będzie wiadomo kto wykonał jako ostatni zadanie. A więc proponuję dołożenie jakiejś historii, np 15 ostatnio wykonanych zadań, wtedy będzie wiadomo, kto notorycznie uchyla się od robienia zadań. Myślę że teraz warto nad tym zagłosować, kiedy trwają jeszcze prace.
    Ostatnio edytowane przez Jurek12345 ; 15.08.2013 o 06:21

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar Strider81
    Dołączył
    06.06.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Bardzo dobry pomysł.
    Choć nie jestem w gildii (jeszcze) uważam, że znacznie wpłynęło by to na współpracę osób w ramach gildii i zmniejszyło by leserowanie osób 'żerujących' na aktywnych graczach.

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Pamietajcie ze jak wprowadza na nasze serwery to wersja moze sie zmienic
    Wiec narazie nie robcie zamieszania

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Kolonia
    Historia, albo choćby ilość wykonanych zadań być powinna. Bez tego dalej kicha.

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Jestem na tak, mimo że ww mojej gildii wszyscy robią zadanka.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    07.07.2012
    Posty
    168
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Pamietajcie ze jak wprowadza na nasze serwery to wersja moze sie zmienic
    Wiec narazie nie robcie zamieszania
    Przepraszam, ale to totalna bzdura. Jak najbardziej trzeba robić zamieszanie, jak nie będzie zamieszania to wprowadzą to co jest.

  7. #7
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Wczora na globalu w Koloni pojawił sie bb_Xaar4 i zadalam mu właśnie to pytanie. Powiedział że 15 sierpnia na pewno historia większej ilości nie zostanie wprowadzona, ale ta sugestia została zgłoszona dalej.
    Więc myślę, że niedługo pojawi sie ta historia, ale jak narazie cieszmy sie chociaz z tego że będzie jakikolwiek podglad

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    W obecnej wersji chyba (nie sprawdzałem, jeśli jest inaczej to proszę poprawić) ostatni wykonujący gracz jest widziany jako nie wykonujący zadania.
    Nadzorca gildyjny nie musi też patrzeć na okrągło, więc dziennie będzie zgubiona informacja o kilku graczach.
    Może nie jest to aż błąd, ale poważne niedociągnięcie. Nawet historia z jednym zadaniem byłaby dużą poprawką.

    [+]
    Lepiej jednak niech wprowadzą teraz działające jak jest, niż za pół roku dopracowane. Chodzi przecież o wychwycenie graczy z objawami śmierci klinicznej i drobnych cwaniaczków. Poprawi się ruch w gildiach
    Ostatnio edytowane przez Iphoris ; 25.07.2013 o 17:34 Powód: [+]

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Jestem na tak, chociaż wystarczy historia trzech ostatnich zadań.
    Może nie wszyscy wiedzą jak w obecnej sytuacji mozna łatwo to kontrolować:
    Lider (lub zastepcy) w takich prowadzą dziennik w arkuszu kalkulacyjnym i tam kazdy czlonek ma wstawiane jedynki lub zera pod konkretnymi datami kalendarza. W kazdej chwili sa dostepne podsumowania miesieczne, roczne i sumy dla kazdego z ilosciami wykonanych zadan. Gracz w gildii wykonując zadanie patrzy na wskaznik numeru zadania gildiowego przed swoim zakonczeniem i po zakonczeniu w kilkanascie sekund widz skok, wysyla wiec liderowi wiadomosc z tematem "zadanie gildii wykonane" a w tresci wpisuje numer na ktory wskaznik wskoczyl po jego wykonaniu, np: 25/48, 2/33, 55/55 itp
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  10. #10
    Acoma
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    Jestem na tak, mimo że ww mojej gildii wszyscy robią zadanka.
    Nie robią wszyscy - robią tylko ci, na którzy zmieszczą się w limicie.
    Po co w ogóle ten głupi limit.
    Niech robią te zadania ci, którzy chcą, a premię w wielkości i zależności od pospolitego ruszenia dostają ci, którzy zmieszczą się w dziennym limicie zrealizowanych zadań, a nie jak obecnie - głupie zadanie na zrobienie co najmniej 2 przygód zrobiło 22 z wymaganych 26, a ci czterej to mogą się opieprzać do końca tygodnia i blokować innym następne zadania.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.