Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: "Klient gry nie został zaktualizowany" o co chodzi

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Garnecki
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia

    "Klient gry nie został zaktualizowany" o co chodzi

    Już dłuższy czas mam problem przy logowaniu, przy wczytywaniu mapy wyskakuje mi info "wyczyść pamięć podręczną przeglądarki i spróbuj zalogować się ponownie" i wyrzuca mnie na główną oczywiście czyszczę ale cały czas wychodzi mi ta sama informacja i tak już od jakiegoś czasu. Czy da się coś z tym zrobić?

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar Brave_Knight
    Dołączył
    14.06.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Powodem może być problem z twoim łączem internetowym wyłącz inne programy które mogą mieć na to wpływ typu "steam" programy p2p itp. jeśli to nie pomaga spróbuj przez inna przeglądarkę sprawdź też czy masz zaktualizowanego flasha jeśli to nie pomoże sprawdź szybkość swojego łącza być może wina leży po stronie twojego dostawcy internetu. Nic więcej nie przychodzi mi do głowy.
    Pozdrawiam.

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Najpierw spróbuj reloga, jeśli nic to nie da, to wyczysc pamięci podręczną, bo gra ładuje pliki starej wersji które są zapisane jako cache.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.