Zobacz wyniki ankiety: Czy BB powino dodać końcowe statystyki poszczególnych serwerów?

Głosujących
174. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK !!!

    163 93.68%
  • NIE...

    3 1.72%
  • OBOJĘTNE??

    8 4.60%
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: Końcowe statystyki przekazanych balonów

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.09.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    emuq, wiem dobrze że Malpeczka szaleje z wodą, sam mu buffam studnie... a chciałem pokazać, że nie jest tak, że Holendrzy nic nie robią i tylko na naszych plecach się ślizgają. Nie ważne ile, ważne że robią.
    Gdyby wyniki były jawne, to by od razu podniósł się wielki krzyk, jak to strasznie mało oni robią i że nie ma sensu dalej współpracować...

  2. #22
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Yerzu_III Zobacz posta
    emuq, wiem dobrze że Malpeczka szaleje z wodą, sam mu buffam studnie... a chciałem pokazać, że nie jest tak, że Holendrzy nic nie robią i tylko na naszych plecach się ślizgają. Nie ważne ile, ważne że robią.
    Gdyby wyniki były jawne, to by od razu podniósł się wielki krzyk, jak to strasznie mało oni robią i że nie ma sensu dalej współpracować...
    ten krzyk i tak już jest, bo gdzieś już była ankieta za odłączeniem Czarciego Gaju od pozostałych 2 serwerów. Więc ujawnienie takich wyników pokazało by że robią albo nie robią, i było by to rozwiązaniem dla zaspokojenia graczy że jednak mieli rację co do pozostałych serwerów lub że się jednak mylili.

    % głosów o tym świadczy.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.