Zamknięty wątek
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: Niepotrzebna Tawerna

  1. #11
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Dobre samopoczucie, że wydałeś 20k na wolnego gienka.

  2. #12
    Osadnik Awatar piropa
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie żeby grzeszyła przesadną urodą, ale ja jestem babą i mam do niej sentyment. Gdybym nie miała, dostałaby bombę.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Czarci Gaj
    a żeby było śmieszniej to przy zadaniu "kliknij na tawernę" wystarczy kliknąć w budującą się tawernę i po zaliczeniu zadania przerwać budowę Tak samo można było rzucić płatki śniegu podczas świąt itp.

  4. #14
    Lipek
    Dobre samopoczucie, że wydałeś 20k na wolnego gienka.
    Oj ciężko by było się z tego cieszyć wiedząc ile innych rzeczy mógłbym kupić za 20k. Na narazie sobie Tawernę odpuszczam, pójdzie w piach. Co do gienków to na razie 6ciu mi wystarczy (2 wetków i 4 zwykłych). Może przy okazji Heloween/Świąt Bożego Narodzenia pojawi się siakiś nowy generał (może Szlom?).

  5. #15
    Poznańczyk
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Czy ktoś wie (gracze, Xaar, operatorzy forum) czy w Tawernie będzie kiedyś opcja aby kupować nadal grubasów i geologów? Może zrobią jakoś żeby cena ich rosła wykładniczo (czy jak to się tam zwie): 1000monet - 2000monet - 4000monet - 8000monet itd za każdego kolejnego specjalistę, albo poprzez ulepszanie budynku. Czy już tak do końca świata zostanie że nikogo nie mogę tam kupić (no został mi generał za 5k)? Bo jeśli nie będzie żadnej opcji dokupienia specjalistów to nie widzę sensu trzymania tego budynku i go wyburzę.
    Burz to szkoda patentu generała za 5K jeszcze opłaca się kupić, wtedy majać 5zwykłcy i 3wetków banitów z blokami się robi 3sektory na raz

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Może przy okazji Heloween/Świąt Bożego Narodzenia pojawi się siakiś nowy generał (może Szlom?).
    Szlom to był z pudełka z 2011 roku, w 2012 roku dali generała co się Pień zowie (220) na Haloween jest Ponury Żniwiarz, a na Wielkanoc Weteran... zawsze możesz sobie za klejki (jak już Ci się limit na Wetków skończy) dokupić doświadczonego generała albo pędzić do 50tki i uzbierać na Generałą 500, który się do transportu przyda

  7. #17
    Poznańczyk
    Obecnie na testowym generał transportowy ma 1K pojemności nie 500

  8. #18
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Poznańczyk Zobacz posta
    Obecnie na testowym generał transportowy ma 1K pojemności nie 500
    Bug czy celowe?

  9. #19
    Lipek
    szkoda że taki generał transportowy z 500 czy 1000 jednostek nie może atakować. szał ciał byłby wtedy...

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nawet jakby zrobili 300 lub 350 z możliwością ataku to by wiele przygód odmieniło

Zamknięty wątek
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.