Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42

Wątek: Konkurs

  1. #21
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    Ogólnie przekonałem się na własnej skórze co oznacza włam na konta i podstawowe zasady bezpieczeństwa zachowuję, niestety tylko garstka ludzi korzystających z internetu jest prawie w 100% bezpieczna. A cała internetowa populacja jakby się nie broniła to i tak nie uniknie włamu przez profesjonalistę w tej dziedzinie. Zajadek uważam więc że i tak choćby nie wiem co robić nie ma się 100% pewności że nikt nam się nie włamie.

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja dzieki Bogu nie miałem takowej przyjemnosci, zapewene dlatego iz w duzym stopniu temat zgłębiałem i jestem wyczulony. Dlatego np. jako jedyny chyba zwrocilem uwage BB, ze nie powinno po informacji o włamaniu droga mailowa wysyłac linka do zmiany hasła na maila. Link taki powinien znajdowac się na stronie TSO a w mailu informacje i instrukcje tylko jak tam dotrzeć. Nie wiem czy dzieki mnie...ale to zmieniono, ktos poszedł po rozum do głowy i wstawili pop-upa.
    Każdemu polecam poczytanie w necie i po forach co można i czego nie można robić w necie. Jakie sa rodzaje socjotechnik itd. Troche się czasu straci..ale bedzie to owocowało na przyszłość.
    Moderatorzy i administratorzy zastrzegają sobie prawo modyfikowania oficjalnych forów i/lub pokojów czatu w dowolnym czasie, według ich uznania i bez uprzedniego powiadomienia.

  3. #23
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    Mnie włamano się kilka lat temu na meila, z meila na pay-pala z pay-pala na kartę kredytową, którą wyczyszczono. Na szczęście bank zablokował transakcję i po 2 miesiącach kasa wróciła, od tamtej pory trochę inaczej na to wszystko patrzę i zwracam uwagę co można a co nie.

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    SirZayl, grasz na niemieckim 4 serwerze ?

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.12.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    dekoncentruje ich na balonach robieniu

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.10.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Stone-Set Zobacz posta
    SirZayl, grasz na niemieckim 4 serwerze ?
    mam tam tylko konto założone na niskim lvl Z ciekawości , żeby zobaczyć jak im idzie na evencie

  7. #27
    Osadnik Awatar Rademenesik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    156
    Serwer
    Nowy Świat
    Jedno mi się nie podoba że organizator bierze udział w konkursie no ale jak kto woli...............Bez odbioru

    EDIT: NO ja myśle że organizator konkursu nie bierze w nim udziału
    Ostatnio edytowane przez Rademenesik ; 20.07.2013 o 08:14

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.12.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Nowy Świat
    Rademenesik popatrz dokładnie w wyniki tak jak Vuirulent tak i ja zamiast miejsca mamy tylko kreseczkę co oznacza że to jest udział dla sprawdzenia co się da zrobić tak aby nie było dziwnych oszukanych wyników. Nagrody więc będą rozdane innym, a przynajmniej dziwne by było jakby organizator brał udział i walczył o nagrody

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Przekazałem ponad 100k balonów , wysłałem screena na e-maila ale jeszcze nie mam mnie w rankingu..
    Nie wiem czy wyniki sa aktualizowane na bieżaco

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    132
    Serwer
    Nowy Świat
    aktualizowane jest co jakis czas, narazie były 2 aktualizacje z tego co sie orientuje

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.