Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Wątek: Konkurs

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.07.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Nowy Świat
    Vuirulent aktualnie nie ma dostępu do internetu, będzie online w poniedziałek pod wieczór jak wróci do Polski

  2. #12
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    Pula nagród już jest imponująca a jutro powinna jeszcze wzrosnąć, nic tylko klepać balony i produkować wodę, każdy ma jeszcze szanse coś wygrać dla siebie !!!
    Ostatnio edytowane przez Vuirulent ; 16.07.2013 o 03:12

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.12.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    i kto wygrywa?
    w ogóle ktoś wziął udział?

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I to jest własnie polityka moderatorów. Swego czasu wywalili w powietrze niewinny moj konkurs na logo gildi gdzie prace wstawiało sie w temacie...a tutaj? - prosze
    Konkurs gdzie prace wysyła sie na prywatnego maila, gdzie organizator moze miec pule maili np. do przyszłego scamu i podrzutu swinstw. Gdzie np po zegarze systemowym mozna rozpoznac system zeby wiedziec jakiego typu gowno wysłac..itd itd itd.

    Absolutnie nie podejrzewam organizatora o takie zamiary - chce tylko moderatorom zwrócić uwagę na politykę bezpieczeństwa jaka stosują - MASAKRA
    Uwalają to co nie moze stanowic zagrozenia...a to co jest wysokim riskiem jeszcze przenoszą do odpowiedniego działu, no jaja jak berety.
    Moderatorzy i administratorzy zastrzegają sobie prawo modyfikowania oficjalnych forów i/lub pokojów czatu w dowolnym czasie, według ich uznania i bez uprzedniego powiadomienia.

  5. #15
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    Zajadek masz rację, jeśli chciałbym mógłbym to wykorzystać w ten czy inny sposób, jednak to nie pierwszy tego typu konkurs i ludzie wiedzą, że ich dane są bezpieczne. Jeśli MOD skasuje ten post to i tak dużej straty nie będzie bo konkurs tutaj jest tylko ogłoszony dodatkowo, główną stronę gdzie on się znajduje dostali liderzy większości gildii, tutaj jest tylko po to aby osoby bez gildyjne też miały możliwość wzięcia udziału.

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Vuirulent Zobacz posta
    ludzie wiedzą, że ich dane są bezpieczne.
    No widzisz przyjacielu a skad o tym mogą wiedzieć? Akurat bezpieczeństwo ich danych nie zalezy od Twojej woli ale od zabezpieczen jakie Ty posiadasz na kompie i Twojej wiedzy informatycznej. Przypominam, ze nawet spece z BB ostatnio nie uniknęły kradzieży baz danych. Myslisz, ze jesteś od nich lepszy? stanowczo podkreslam, ze nie sieje paniki....mowie tylko, ze akcje gdzie jakiekolwiek dane ich klientów przetwarzane sa poza serwerami BB obarczone sa wiekszym ryzykiem - ot tyle

    //edit
    A akcje w ktorych wszystko odbywa sie na serwerach BB - sa wywalane w kosmos przez moderatorów
    Ostatnio edytowane przez Zajadek ; 16.07.2013 o 15:43
    Moderatorzy i administratorzy zastrzegają sobie prawo modyfikowania oficjalnych forów i/lub pokojów czatu w dowolnym czasie, według ich uznania i bez uprzedniego powiadomienia.

  7. #17
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    Tak masz rację co do tych danych, więc jedyne dane jakie mogą przez ten konkurs wycieknąć poprzez atak jakiegoś hakera to nick, nazwa gildii i adres e-mail z którego ktoś wysłał screena (jeśli ktoś się boi o spam wystarczy założyć meila na czas konkursu i z niego słać screeny)

  8. #18
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zajadek Zobacz posta
    No widzisz przyjacielu a skad o tym mogą wiedzieć? Akurat bezpieczeństwo ich danych nie zalezy od Twojej woli ale od zabezpieczen jakie Ty posiadasz na kompie i Twojej wiedzy informatycznej. Przypominam, ze nawet spece z BB ostatnio nie uniknęły kradzieży baz danych. Myslisz, ze jesteś od nich lepszy? stanowczo podkreslam, ze nie sieje paniki....mowie tylko, ze akcje gdzie jakiekolwiek dane ich klientów przetwarzane sa poza serwerami BB obarczone sa wiekszym ryzykiem - ot tyle

    //edit
    A akcje w ktorych wszystko odbywa sie na serwerach BB - sa wywalane w kosmos przez moderatorów
    Dla włamywaczy amatorów wystarczy router z zaporą.
    A fachowcy do mnie włamywać się nie będą.

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    A fachowcy do mnie włamywać się nie będą.
    I takie własnie podejscie nie jednego zgubiło
    95% użytkowników internetu nie ma zielonego pojecia o bezpieczenstwie. Powiem Ci Red, ze byle gowniarz znajac Twojego maila moze Cie pozamiatac wysyłajac odpowiednie pliki czy linki na odpowiednie strony. Mozesz miec nie wiem jakią zapore na routerze...a bede znał wszystkie Twoje passy, przejme kazdą gre w ktora grasz..kazde konto pocztowe itd.
    Kiedys bedac młodym zgłębiałem temat. (wciaż uwazam sie za laika!!!) Stary...ilez ja miałem kont do allegro do paypala..do gmaila do gier różnorakich...do wszystkiego !!!
    Nigdy nikomu nic nie zrobiłem a wszystkie dane szybko skasowałem Chodziło mi tylko i wyłacznie o naukę...o naukę jak samemu nie wejść w gówno. Nie trzeba żadnych umiejetnosci hakerskich a jedynie pare dni w necie pokminic ... troche socjotechniki - i pozamiatane !!!! Jak mowie 5% ludkow nie złamiesz - nie dadza sie nabrac..ale 95% jest twoja jakakolwiek baze danych nie miał bym w reku Uwierz kolego...uwierz.
    Moderatorzy i administratorzy zastrzegają sobie prawo modyfikowania oficjalnych forów i/lub pokojów czatu w dowolnym czasie, według ich uznania i bez uprzedniego powiadomienia.

  10. #20
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zajadek Zobacz posta
    I takie własnie podejscie nie jednego zgubiło
    95% użytkowników internetu nie ma zielonego pojecia o bezpieczenstwie. Powiem Ci Red, ze byle gowniarz znajac Twojego maila moze Cie pozamiatac wysyłajac odpowiednie pliki czy linki na odpowiednie strony. Mozesz miec nie wiem jakią zapore na routerze...a bede znał wszystkie Twoje passy, przejme kazdą gre w ktora grasz..kazde konto pocztowe itd.
    Kiedys bedac młodym zgłębiałem temat. (wciaż uwazam sie za laika!!!) Stary...ilez ja miałem kont do allegro do paypala..do gmaila do gier różnorakich...do wszystkiego !!!
    Nigdy nikomu nic nie zrobiłem a wszystkie dane szybko skasowałem Chodziło mi tylko i wyłacznie o naukę...o naukę jak samemu nie wejść w gówno. Nie trzeba żadnych umiejetnosci hakerskich a jedynie pare dni w necie pokminic ... troche socjotechniki - i pozamiatane !!!! Jak mowie 5% ludkow nie złamiesz - nie dadza sie nabrac..ale 95% jest twoja jakakolwiek baze danych nie miał bym w reku Uwierz kolego...uwierz.
    Wierzę, ale żadna zapora, żadne programy nie pomogą jeśli nie będę uważał z pocztą.
    Mówimy o dwóch różnych rodzajach włamu.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.