Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: Promocja x3

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat

    Promocja x3

    No i doczekaliśmy się.

    Ciekawy jestem ilu z tych cwaniaczków, którzy tak płakali o niemiecką promocje kupi dziś klejnoty.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.11.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Nie jestem cwaniaczkiem ale kupiłem :P Xaar pewnie czekał na wypłaty Polskie

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    06.07.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Fajna opcja przy odpowiednim oszczedzaniu mozna po 0,5-1 roku miec 2x wiecej.

  4. #4
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To było wiadome, ze w czasie eventu ta promocja przewinie sie przez kazdy serwer, bo inaczej to znow był by płacz że ktoś tam jest poszkodowany. Tak czy siak, lepszej okazji zeby dorwać klejnoty w takich ilościach raczej długo nie bedzie.

  5. #5
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cóż to, po raz kolejny nikt nie ma problemów z zakupieniem niebieskich? Zawsze było kilka wątków z jękami, że nie da się wydać kasy na BB, albo że kasa poszła ale BB nie chce wydać klejków. Już przy poprzedniej promocji +100% nie było ani jednego narzekacza, a tu proszę, kolejna promocja i znowu brak narzekania na płatności Widać priorytety są zachowane

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.06.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Kolonia
    Metz, też jestem ciekaw ilu płaczków skorzysta . Tylko teraz to już się nie przyznają że płakali bo przecież wiedzieli że kiedyś i u nas będzie ta promocja

  7. #7
    Osadnik Awatar piropa
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Teraz będzie płacz i zgrzytanie zębów, że Niemcy dostali wcześniej, dzięki czemu mogli szybciej wbić 100% albo coś w tym stylu. (Nie wiem, kiedy Niemcy mieli promocję i kiedy wbili, od razu informuję.)

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Teraz jest nowy problem, rodem z G1 - promocja ok, ale wciąż nie na ręke - bo Niemcy lepiej zarabiają...

    I jak tu się dziwić, że nasz kraj wygląda jak wygląda.

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja chce nadal promocję KUPUJĘ 105tys klejnotów ( po dzisiejszym kursie ) ZABIERAJĄ mi z konta 315tys klejnotów to jest MEGA wypaśna PROMOCYJA

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Piszę tu pierwszy raz i ostatni więc nie musisz się wysilać żeby mnie obrażać ale zauważyłem w twoich postach dziwną regułę: obrażanie,pouczanie,itd

    O to tylko mała próbka twoich możliwości

    -Ciekawy jestem ilu z tych cwaniaczków...
    -Za to u Ciebie kiepsko z inteligencją...
    -Jesteś zwykłym pieniaczem stary...
    -Ty pewnie jedna z tych co żyje życiem serialowych bohaterów, albo czajeniem z okna co robią sąsiedzi. ...
    -Jednak nie udajesz, faktycznie jesteś półgłówkiem...
    -Patrze na Twoje posty i się zastanawiam, czy jesteś mocno upośledzony, czy tylko takiego udajesz?...
    -Podaj level, bo szkoda mi palców na dyskusje z low levelami, którzy mają zerowe pojęcie na temat gry...

    I tak by można w nieskończoność....

    Taka mała rada ochłoń trochę , wyjdź z psem na spacer, dmuchaj co innego niż balony, idź na piwo z kumplami może pomoże jak nie zalecam zmianę lekarstw bo te przestają działać

Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.