Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: A ja bym zmienił ......

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    01.10.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    A ja bym zmienił ......

    Witam serdecznie forumowiczów

    chciałem zaproponować kilka rozwiązań dla wszystkich:

    Event Urodzinowy

    1. Dla wszystkich poziomów graczy (1-50)wprowadzić nagrody w ramach serwera/globalnie za ilość przekazanych balonów - w ramach eventu urodzinowego
    a) do 15 lv po np 20 tysiącach balonów
    b) do 15-20 po np 45 tysiącach balonów
    Można urządzić konkurs kto więcej w ramach jednego poziomu i/lub całego serwera. Przychylam się także do pomysłu żeby nagrody należały się tylko aktywnym graczom (nie całemu serwerowi)


    2. Umożliwić graczom przekazywanie na produkcję balonów nieograniczonej liczby surowców - bez limitu np 2000 wody za 500 balonów (chce przerobić za jednym zamachem 70000 wody to wpisuje i klikam - raz nie 35 razy - gra ma być przyjemna)

    Organizacyjne sprawy

    3. Dla polepszenia środowiska serwera(ów) i zmobilizowania graczy do w miarę systematycznego grania wprowadzić kasację kont nieaktywnych:
    a) do 15 lv po np 2 tygodniach
    b) do 30 lv po np 2 miesiącach itd

    4. Wprowadzić w opcjach chatu dodatkowe opcje
    a) ignoruj gracza
    b) raportuj spam
    c) opcje/help - pokazujące opcje chatu
    czyli to, co obecnie wymaga pisania komend

    5. Magazyn prowiantu

    a) Pomysł jw - przerabiam dowolną ilość chleba na odpowiednią ilość osadników podobnie z resztą surowców wymienialnych.

    6. W "Gwieździe"

    a) dodać możliwość przekazywania do domu władyki odpowiedniej ilości surowców (np chce z zapasów przekazać 2543 miecze z brązu - a nie przekazuje od razu całą paczkę 20000 którą odłożyłem sobie na później).

    b) dodać możliwość łączenia posiadanych zasobów ( np mam w gwieździe 20k wody i 25k wody - opcja połączenia w jedno 45k wody


    c) możliwość konfigurowania menu gwiazdy według własnych potrzeb (co ma być widoczne a co nie)


    7. Wyspa

    a) możliwość wysyłania geologów w pętli (do odnalezienia ostatniego złoża) - taki automat (tylko przy aktywnym zalogowaniu)
    b) możliwość budowania pól/kopalń/studni w pętli ( w miejsce istniejących zużytych) (j.w. tylko przy aktywnym zalogowaniu)
    c) możliwość wysyłania geologów/odkrywców zbiorczo np wszystkich w poszukiwaniu marmuru/wszystkich na długie poszukiwania

    Post umieszczam z jednej prostej przyczyny - gra wydaje się mieć większe możliwości niż oferują nam jej Twórcy - może to, zachęci ich, do koniecznych (według mnie) i wygodnych dla gracza zmian.

    Współgraczy zachęcam do dzielenia się własnymi propozycjami.

    Pozdrawiam
    Honko
    Ostatnio edytowane przez honko ; 08.07.2013 o 17:55

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar Brave_Knight
    Dołączył
    14.06.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wybacz ale nie zgodzę się z tobą odnośnie jak ty to ładnie powiedziałeś "mobilizowania graczy". Mi to bardziej wygląda na przymuszanie do gry. Załóżmy że chce wyjechać na wakacje albo z innej przyczyny nie mogę przez jakiś czas grać tzn. że mam się liczyć z tym że moje konto zostanie usunięte ? Rozumiem po roku czasu ale po 2 tygodniach to lekka przesada. Pozdrawiam :]

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    535
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @Honko zgodnie z regulaminem każdy wątek ma dotyczyć oddzielnego pomysłu i każdy MUSI być zaopatrzony w ankietę z opcjami np. za / przeciw / obojętne.
    Proszę o odpowiednie zmiany.

    Odnośnie pomysłów 2) i 5) - pomysł zgłaszany już kilkukrotnie w różnych wersjach rozwiązań.
    Odnośnie 3) konta nie są kasowane, a mobilizacją do aktywnego granie jest np. regularny gift w postaci klejnotów.
    Odnośnie 6) pomysł już padał kilkukrotnie
    Odnośnie 7) ideą gry przeglądarkowej jest to aby gracz jak najczęściej się logował np. w celu odnowienia studni / pól / kopalń... jeśli nie chcesz regularnie odbudowywać pól / studni itp. zainwestuj w młyny wodne, silosy, niewyczerpalne kopalnie miedzi...



    Temat niezgodny z regulaminem (za dużo pomysłów w jednym wątku, brak ankiety) - zamykam.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zorro ; 14.07.2013 o 12:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.