Zamknięty wątek
Strona 1 z 17 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 168

Wątek: Następny event !!!

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Następny event !!!

    Xaar jestes adminem polskich serwerów, jakies tam sprawozdania składasz. Mozesz szefom powiedzieć, ze na przyszły event juz macie doświadczenia z 2 eventów (koniec swiata i 20-lecie) i...żeby nie dac ciała po raz 3 to....

    Jeżeli nie będzie czytelnych systemów naliczania to mogą taki event sobie wsadzić i mogę im wysłać maila gdzie !!!!

    Wiem jak bardzo firma chce chronić tajemnice ilu jest graczy..czy ilu aktywnych czy cholera wie co jeszcze. Nie wiem po co? Przed skarbówką czy co??
    Ale gwarantuje Ci ze następny event w takim stylu będzie przez Polaków olany!!!

    Tak prosto jest zrobic rankingi niech będą pokazane np. Top 10 gild i top 50 graczy !! Dla nich 1/3 puli nagród! 2/3 dla reszty a jak ktos nie "wyrobił jakiegos minimalnego poziomu TO NIC NIE DOSTAJE Jak multikont nie kasujecie to zdrowy układ jest !!!!

    Sprawiedliwie -uczciwie i tez nikt nie bedzie w dalszym ciągu wiedział ile to wasze tajemnicze 100% Zachowacie tajemnice nadal!
    Pogadaj z nimi na meetingu. Najgorsze jest to ze tak prosto mozna zrobic taki event dobrze. Mowi sie ze wszystkim sie nie dogodzi ale do jasnej ciasnej jest róznica kiedy niezadowolonych jest 3-5% a nie 90-95% !!!!
    Chyba, że uważają juz graczy za skończonych ... naiwniaków ze sie tak bardzo delikatnie wypowiem, których sie ma wiadomo gdzie!!!
    Zobaczymy. Zobaczymy na nastepnym evencie
    Pozdrawiam
    zajad

    //edit
    bo mnie nosi. tyle nowych przygod..tyle pracy a kto robi te przygody na stałe??? zamienilibyśmy to wszystko w cos co jest podobne do wagi...gdzie odświeżanie jest co 30 sekund gdzie jest podzial na 10 najlepszych gildi i 50 najlepszych graczy do tego kazdy z graczy miałby licznik ile tych balonow wrzucił. Nie wiem...zrobic ranking z przedziałami lvl...zrobic cokolwiek sensownego zamiast marnowac energie na bzdurne nowe przygody ktorych nikt nie robi albo robi raz !!!
    Xaar powiedz im to !!!!
    Ostatnio edytowane przez Zajadek ; 06.07.2013 o 23:14
    Moderatorzy i administratorzy zastrzegają sobie prawo modyfikowania oficjalnych forów i/lub pokojów czatu w dowolnym czasie, według ich uznania i bez uprzedniego powiadomienia.

  2. #2
    ThePeper
    Podpisuje się pod tym i w kolejnym beznadziejnym evencie nie biorę udziału!

  3. #3
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gdyby BB zachowaniem zniżało się do naszej rozmowy to Xaar zapewne by napisał.
    "W nosie mam że wam się nie podoba, z resztą nic wam sie nie podoba, wszystko chcielibyście mieć za darmo i to najlepiej abyście tylko wy dostali a inni nie. Robimy event, nie pasuje, nie robimy, nie pasuje, jak robimy i nie pójdzie (oczywistym jest ż niektóre rzeczy nie są proste w obliczaniu przez informatyków którzy uczyli się programowania a nie ankietowaniem rozwoju grup społecznych, jak event się uda i wszytsko pójdzie gładko to narzekacie że krótki, że mało tego, mało tamtego, jest tylko jeden silos, a nowi gracze nie uzbierają na weterana, asrele a morele i do tego nam jeszcze ubliżacie.
    Gdyby to napisał Xaar to bym się pod tym podpisał, pomimo że mi też owy ewent również nie przypadł do gustu, ale jak by szerzej i najlepiej z boku spojzeć na sprawę, to gracze marudzący zachowują się jak wiecznie nienażarte świnie w chlewie któremu farmer nie nadąża znosić paszy.
    Ludzie jak chcecie coś ustalać z BB to w pierwszej kolejnosci nie ubliżajcie albo zawołajcie rodziców i niech oni kulturalnie i na poziomie piszą wasze przemyślenia a raczej spostrzeżenia, bo na przemyślenia z tego co widzę to nie liczni są skłonni się posunąć a reszta to wrzeszczy bo zdaje im się że są pępkiem świata.

    Jeżeli nie będzie czytelnych systemów naliczania to mogą taki event sobie wsadzić i mogę im wysłać maila gdzie !!!!
    Na miejscu BB w ogóle bym nic nie pisał w tym temacie bo pierwszy post świadczy o poziomie rozmowy do którego BB raczej się nie zniża co można wywnioskować po wcześniejszym zaakceptowaniu postów przez moderatora w tematach założonych przez osoby takie jak np. Admin. Jednym zdaniem świadczy to o tym że poziom rozmowy jakiś musi być.
    Powiem to w imieniu BB, Zajadek weź się ogarnij bo zachowujesz się jak Jola Rutowicz. Wielka celebrytka z showbiznesu zachowująca się jak margines poziomu wyedukowania, kultury osobistej i na dodatek najbardziej piskliwym głosie w miejscu "Publicznym".
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 06.07.2013 o 23:40

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    20.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Gdyby BB zachowaniem zniżało się do naszej rozmowy to Xaar zapewne by napisał. "W nosie mam że wam się nie podoba
    A czy musi pisać? :P Do tej pory to wiecej informacji od niego usłyszałem przypadkiem na serwerze testowym niż na forum. Z jednej strony współczuję mu użerać się z gromadą Polaków nastawionych na zysk Z drugiej jednak trochę BB wpadek miało i prostowanie tego jest mało przyjemne. Ale jakąś funkcję pośredniczącą pełni. W zeszłym roku event miał wpadki w polskiej wersji. Teraz znów niezapowiedziana konserwa. A zdawkowe odpowiedzi są mało urocze i kiepsko świadczą.

    PS. Zapomniałbym o grafice wyników. W zeszłym roku był problem. Teraz znów. Ile można popełniać błędów w jednym miejscu?
    Ostatnio edytowane przez Quartis ; 07.07.2013 o 00:00

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Piotru70 - Nie wiem stary na co się lansujesz ale ja Cie nie kminie. Raz piszesz - event Ci sie nie podoba żeby za chwile napisać, ze tylko biadolimy itd. To znów czepiasz sie poziomu rozmowy...a poziom jest taki, jaki jest event - dla mnie to proste. Jak byś usilnie nie starał się przysysać tylko zimno oceniał fakty to moze bys i zaczął piskliwym głosikiem nadawać również i stworzylibysmy jakis duecik No a Twoje wypowiadanie sie w imieniu BB to juz Cie taka fantazja chłopie poniosła...tak mnie rozbawiła...ze juz Ci nie mam nic do dodania
    Moderatorzy i administratorzy zastrzegają sobie prawo modyfikowania oficjalnych forów i/lub pokojów czatu w dowolnym czasie, według ich uznania i bez uprzedniego powiadomienia.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    Xaar sie boi kurde co wy piszecie , ja napisałem PW to nie odpisuje

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Popieram cię Zajadek. Według mnie to najlichszy event jakiego doświadczyłem tutaj, a niejasnośc i zmienność zasad w trakcie budzi po prostu niesmak...

  8. #8
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Jak dla mnie Xaar to taka ustawna marionetka jest, pisze nam co BB chce, nigdy nie udzielił konkretnej odpowiedzi na zadane pytanie jak jest na G1, już o informowaniu dokładniejszym graczy nie wspomnę co się dzieje. Kurde żyjemy w 21 wieku, a przepływ informacji w grze jest tak wolny jak ślimak na prostej! Zmieńcie to, wprowadźcie jasne reguły, a nie ciągle nie wiadomo nic. Już o połączeniu serwerów podczas eventu nie wspominając bo żal!

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Zajadek Zobacz posta
    Ale gwarantuje Ci ze następny event w takim stylu będzie przez Polaków olany!!!
    A ja Ci gwarantuje, że kolejne eventy nie będą przez "Polaków" olane. Nieważne czy się jakiejś garstce na forum to podoba czy nie.

  10. #10
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Wirusisko Zobacz posta
    A ja Ci gwarantuje, że kolejne eventy nie będą przez "Polaków" olane. Nieważne czy się jakiejś garstce na forum to podoba czy nie.
    Z eventu na event mniej graczy uczestniczy w nim, a to świadczy, że eventy są źle pomyślane i planowane.
    Co dla BB jest wyśmienitą nagrodą to dla graczy to ochłap zwykły.
    Rozwiązanie jest proste albo dać lepsze nagrody i jaśniejsze reguły i zasady. Drugie rozwiązanie dać łatwiejszy pułap do wykonania tak jak to BB określiło, że każdy ma szanse na podium, co jest bzdurą kompletną. Trzecie rozwiązanie aby nie było eventów z rankingiem tylko typu Wielkanoc czy Boże Narodzenie gdzie każdy sam sobie radzi przez co nie ma narzekań, co uzbiera to jego!

Zamknięty wątek
Strona 1 z 17 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.