Zamknięty wątek
Strona 8 z 17 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 168

Wątek: Następny event !!!

  1. #71
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    i jak nie popatrzysz to znowu "KOMUNA"

  2. #72
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Proste, nieroby dostają nagrody za robiących, niech nie robią eventów zespołowych tylko indywidualne wtedy nie ma narzekań, że źle i w ogl czemu tamten dostaje jak nic nie zrobił!

  3. #73
    Początkujący Osadnik Awatar Strider81
    Dołączył
    06.06.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    Cóż eventy będą jakie będą. Jeżeli następny będzie mieć naturę zespołową trzeba będzie się starać po prostu i tyle. Nagrody indywidualne w evencie zespołowym są niepotrzebne. Większość polskich serwerów nie dobiła do tych 150 % tylko dlatego, że większości się nie chciało w to bawić, a nagrody i tak będą ( co z tego że mogły być większe, prawda ?). Cóż Otto von Bismark miał rację.
    Nie wiem o co chodzi c z Bismarckiem (bo pewnie nie o cytat: "Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą"), ale całkowicie się zgadzam z wypowiedzią. Co gorsza, pewnie spora część tych narzekających na event, nawet sztuki surki nie dołożyła z magazynu by dmuchać.

  4. #74
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Rozumiemy, tylko że gdyby któryś z nich nie skakał, to nie dostałby nic.
    Nie całkiem tak jest. Ktoś, kto nie jest zgłoszony ( tak, jak nieaktywny gracz serwera ) oczywiście nic by nie dostał, bo nie brałby udziału w zawodach. Jeśli jednak ktoś byłby zgłoszony do drużyny ( aktywny gracz serwera ), usiadł na belce, np. przekroczył czas i nie oddał skoku, a drużyna i tak wygrała, to taki delikwent dostałby medal.
    Zresztą, nie ma co dawać przykładu ze skoków. Spójrzcie na piłkę nożną, na "mundial" pojechało 23 piłkarzy hiszpańskich, kilku z nich nie zagrało nawet minuty, a oczywiście dostali medale i są pełnoprawnymi mistrzami świata.
    Dla jasności, ja też chciałbym, żeby dla odmiany zrobiono event indywidualny, nie zmienia to jednak faktu, że w zawodach drużynowych cały zespół (serwer) powinien dostawać taką samą nagrodę, bez względu na wniesiony wkład. Tym bardziej, że widziałem naprawdę sporo osób, które oddawały swoje surowce, czy premie. Myślicie, że dzieląc graczy na "zasłużonych" i gorszych doprowadzilibyście do lepszej współpracy?

  5. #75
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez SUBGOKU Zobacz posta
    masz 100% racji ja sie bardzo cisze jak stoch koczy 130 a kubacki zepsuje skok lub jakis inny, jasne masz racje ale wg mnie powinien dostac kopa w dupe a nie medal
    Tak, przy okazji, nie wiem ile oddałeś balonów, pewnie mnóstwo, ale może ktoś oddał więcej od Ciebie? Czy byłoby Ci przyjemnie, gdyby ktoś taki powiedział, że powinieneś dostać kopa?

  6. #76
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przykłady wzięte ze sportu są całkowicie chybione, ponieważ tam nie występuje sytuacja, w której ktoś jedzie na zawody z założeniem że jak nie będzie nic robić, to i tak dostanie medal, bo inni na to zapracują. Tutaj największym problem jest to, że część graczy wychodzi właśnie z takiego założenia i - co gorsza - z premedytacją wykorzystuje ten fakt, żeby się obłowić. Dlatego właśnie uważam, że powinien istnieć indywidualny próg, który na przykład stanowiłby równowartość nagród zdobytych w evencie (już osobną kwestią byłaby oczywiście wycena tych nagród). Nie chodzi o podział na lepszych i gorszych, tylko o to, żeby nagradzani byli ci, którzy na to w jakimś minimalnym stopniu zapracowali. Pewnie, że jeden z drugim mógłby po osiągnięciu tego wymaganego progu wrócić do obławiania się kosztem innych, ale przynajmniej nikogo nie dręczyłoby poczucie, że oddaje swoje zasoby po to, żeby jakiś "darmozjad" mógł zdobyć klejnoty. Poza tym jestem przekonany, że część graczy właśnie z powyższego powodu nie brała, lub nie bierze udziału w eventach.

  7. #77
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Moim zdaniem ten event z balonikami jest całkowicie nietrafiony, kiepski marketing, żadnych konkretnych nagród do zdobycia - jedynie klejnoty po całym evencie i chyba coś tam jeszcze, ale żadnych nagród typu silosy, młyny, chatki łowcy jeleni, nic z tych rzeczy. Gwoździem do trumny był pomysł połączenia niektórych serwerów z innymi. Pomysł nietrafiony zupełnie, bo dlaczego jedni mają produkować balony 3 razy więcej (jak są 3 serwery) a inny tylko dla jednego serweru (jak jest jeden)? W ogóle skąd komuś przyszło do głowy aby coś takiego wprowadzić - w moim przypadku to spowodowało to, że zaprzestałem masowego robienia balonów, bo to nie ma sensu i sądzę, że niejeden tak to odebrał.
    Pomysł wprowadzenia balonów ok, ale cała reszta pomysłów kreatywnych zniszczyła wydarzenie eventu.
    Pozdrawiam i byle tak dalej, bo ludzi coraz więcej rezygnuje z gry niestety

  8. #78
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Mi sie podoba pomysł rzucony przez kogos w innym wątku, a mianowicie wszystko tak jak jest teraz ale po evencie wypłacenie kazdemu indywidualnie tylko za oddane balony jakiejs tam kwoty która by równowazyła koszt poniesiony na straconych surowcach. Tan pomysł jednoczesnie nie odbiera nagród darmozjadom, co można jeszcze dyskutować, ale przede wszystkim daje cokolwiek tym którzy najwiecej sie starali dla serwera. Tego dotąd brakuje w eventach i czyni je nietrafionymi dla wiekszości.

    Progi minimalne dla wziecia nagrody za event tez popieram. Niech by były to jakieś ilości oddanych balonów, np. poziom gracza x2000 lub poziom gracza x5000.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  9. #79
    Lipek
    Ktoś powiedział:
    dodoadkowo dać jakąś nagrode dla tych co przekazali najwięcej balonów
    Inny mądrze napisał (bez związku z powyższym cytatem ale pasuje jak ulał):
    Tak, przy okazji, nie wiem ile oddałeś balonów, pewnie mnóstwo, ale może ktoś oddał więcej od Ciebie? Czy byłoby Ci przyjemnie, gdyby ktoś taki powiedział, że powinieneś dostać kopa?
    Innymi słowy takie stawianie tych co oddali najwięcej to są najlepsi nie ma sensu. Ktoś kto ma 45-50 poziom teoretycznie więcej odda balonów niż ten o 20 poziomów niżej. To się nazywa dyskryminacja i jestem pewien że tutaj nie będzie nagród. Co innego jakiś ranking, tylko do wglądu kto oddał ile balonów.


    z premedytacją wykorzystuje ten fakt, żeby się obłowić
    A może ludzie nie robią balonów bo nie ma się czym "obławiać".

  10. #80
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No własnie system jest niesprawiedliwy. sprzyjający oszustom, naciągaczom itd. Przecież zamiast progów wzorem expa zamienianego w star coinsy mozna by było zrobić przelicznik np. 0,001 kleja za 1 balon. czyli za każde oddane 1k balonow 1 klej. Mozna wprowadzic poziomy ze te najnizsze lvl dostawały by 2 czy 3 kleje za 1k balonow..tak żeby to miało ręce i nogi. Nikt by wtedy nie płakał, nikt by sie nie wychylił bo znaczyło by to, ze w kulki walił i sam sobie jest winien. Z reszta sprawiedliwych systemów nagradzania można byłoby wymyślić dziesiątki a wybrali jeden z najgorszych i skoro tego nie robią to maja jakis cel. Skłócić, zamieszać poróżnić (serwery, graczy?) nie wiem o co chodzi ale o coś chodzi i możemy sobie tutaj tak gdybać i pluc sie po próżnicy. Nie ma sensu. Moim zdaniem, jezeli chcemy byc traktowani powaznie to tak jak napisałem w 1 poście - Jezeli nastepny event bedzie tego typu to powinniśmy olac go wszyscy totalnie a gwarantuje wam, ze BB poszłoby po rozum do głowy. w innym przypadku to po co maja cos zmieniać? Stworzą babola a osiołki i tak swoje zrobią
    Moderatorzy i administratorzy zastrzegają sobie prawo modyfikowania oficjalnych forów i/lub pokojów czatu w dowolnym czasie, według ich uznania i bez uprzedniego powiadomienia.

Zamknięty wątek
Strona 8 z 17 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.