Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: [PORADNIK] Minael - Mroczne Bractwo 250

  1. #1
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród

    [PORADNIK] Minael - Mroczne Bractwo 250

    Poradnik na szybki drop w Mrocznym Bractwie.
    Wymagania:
    • 48lv (Puszkarze)
    • Weteran (generał szybki 250)
    Poradnik już dawno wykorzystywany przeze mnie. Nie jestem zadowolony z poradnika Poznańczyka na szybki drop, ponieważ dla tych co chcą jeszcze zdobyć jakieś doświadczenie, ten ma lepszy exp przy lepiej rozłożonych stratach w wojsku i bloki są pewniejsze. Tam np. 1000R, tutaj 500R 500Ł (i Ci są tańsi w produkcji).

    UWAGA! Przed rozpoczęciem przygody upewnij się, że wczytana mapa przygody NIE ZAWIERA dróg. Z pewnością większość z Was tego nawet nie zauważyła, szczególnie w poradniku Poznańczyka, gdzie te drogi tam nie mają znaczenia. Tu mają! Tak to wygląda:





    Jeśli załaduje Wam się mapa z drogami, nic straconego. Po prostu co jakiś czas wychodzicie i wchodzicie na mapę ponownie. Za którymś razem, lub po odczekaniu jakiegoś czasu, pojawi się mapa bez dróg. Są jakoś losowane, ale nawet nie trzeba się wylogowywać. Ważne, aby w tym czasie żadni generałowie nie poruszali się na przygodę, z niej lub po niej, zmieniajac miejsce. Wtedy mapa zostaje niezmienna na czas ich ruchu.

    UWAGA: Mapki są dużo wieksze, ale automatycznie zmniejszone do szerokości forum. Obrazek można powiększyć klikajac prawym przyciskiem na nim i wybierając "pokaż obrazek".
    Najpierw plan działania. Od razu ostrzegam, idziemy "pod prąd":



    Przebieg ataków, wg numerów obozów:



    I wybrane bloki:






    Uwagi:

    Ta wersja zakłada na początku ruch troszkę pod prąd, stąd te bloki. Bloki są tak przygotowane, że większość ataków odbywa się poprzez wysłanie generałów zaraz po sobie. Eliminuje to ew. lagi. Do bloków należy doliczyć jeszcze:
    - 2 rundy na zniszczenie obozu przy wygranej walce w bloku
    - 1 rundę zapasu, którą uwzględniłem jako opóźnienie
    - około połowę rundy należy odjąć, jeśli atak wykonywany jest szybkim generałem - a jest to weteran, ponieważ kończy rundy 2x szybciej. Jednak jest to niwelowane przez konieczność zburzenia obozu, co we wszystkich wypadkach trwa również połowę rundy.
    Dlatego parametry bloku, np.: 7,00/4,00 są oznaczone na pomarańczowo, ponieważ blok jest bezpieczny warunkowo. Po wyrównaniu powyższych wartości będzie on wyglądał tak:
    7,00/7,00 (7,00/4,00 + 2 + 1)

    itd.

    Moje średnie straty:
    540R 33O 479Ł 8Z 1024K (2084 jednostek)

    LEGENDA:
    ZIELONY kolor: to zwykły atak na obóz
    POMARAŃCZOWY kolor: to atak blokujący
    Ostatnio edytowane przez Minael ; 06.07.2013 o 11:42
    Skrzydła do góry!

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Duży plus za nową drogę w Bractwie i fajną oprawę graficzną

    Co do strat, to niestety są sporo większe niż u mnie (nie wiem jak to wyglądało u Poznańczyka), wymagana jest większa ilość wojska w przygodzie i z tego co widzę więcej bloków i ataków.
    Twoje wojsko i straty [550R 40O 500Ł 20Z 150Ku 1050K 210E 165P] [548R 38O 491Ł 20Z 1030K]
    Moje wojsko i straty: [655R 38O 165E 1050K 224Ł 165P] [~612-655R 38O 209-224Ł 980-1050K]

    Jak pisałem w moim poradniku, oparty jest on na Poznańczyku. Poprawiłem jednak bloki (teraz są pewne - patrz czasy w poradniku) i składy (tak by nie ginęły pojedyncze, EŻ, K lub Pu)

  3. #3
    EX_Dante
    Wygasły grafiki z mapą i ustawieniem garnizonów. Przenoszę do Archiwum.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.