Strona 101 z 103 PierwszyPierwszy ... 51 91 99 100 101 102 103 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,001 do 1,010 z 1022

Wątek: Ranking eventu balonowego lipiec dryzyny serwerow Kolonia+Złota Góra - lipiec 2013

  1. #1001
    AssasinJoe
    Chciałem też podziękować organizatorom eventu na forum za nagrody poświęcony czas którego już nie odzyskają inicjatywe pomysł wszystkim którzy pomagali fundatorom nagród bo gdyby nie wy to wydaje mi się że ludzie nie poderwali się do walki w evencie jeszcze raz dziękuje za tak dobrze zorganizowany event na naszych serwerach
    a i pamiętajcie kciuki do góry
    Ostatnio edytowane przez AssasinJoe ; 25.07.2013 o 21:14

  2. #1002
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Majamas Zobacz posta
    @GbrL najnizszym levelem który wziął udzial ze złotej Góry był gracz chohlik4, poziom 38, nastepni to poziomy 39, jesli zdecydowales tak jak powyzej to chohlik4 dostanie wyedytuje ta zmiane w pierwszym poście
    no i elegancko, niemal 140k balonow na tym levelu to calkiem przyzwoity wynik. a korzystajac z okazji chcialem Ci podziekowac za kawal dobrej roboty, ktory odwaliles przy okazji tego eventu!

  3. #1003
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Kolonia
    Podsumowanie- serdecznie dziękuję wszystkim którzy brali udział w evencie..szkoda że ten event bardziej przypominał lanie sztachetami na wiejskim weselu czyli zero zasad wygrywa ten co ma więcej sztachet...niejasne zasady, gadanie bzdur czy wieczne podliczanie % przez BB...lepsze nagrody mamy ufundowane przez graczy niż przez BB jakies badziewiaste skórki i 250 klejnotów czyli dwa tyg logowania..a nie... tak jest super dom osadników na 20 ludków....TO JEST ŻENADA I Z TAKIM PODEJŚCIEM TO DOSTANIECIE KOPA W ANUS...w przyszłych pseudo eventach nie mam zamiaru brać udziału bo gdybym sprzedał to co przerobiłem więcej bym zyskał niż to co oferujecie....


    osoby które wygrały nagrodę ode mnie proszę o tzw priv....lepszy domek na 30 osadników niż żenada na 20

  4. #1004
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.06.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Spoczko asasin jak by co to my zawsze jestesmy do pomocy

  5. #1005
    Osadnik
    Dołączył
    15.09.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Złota Góra
    niestety brak kontaktu z graczem oskarmat:/

  6. #1006
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    janusz mam ten sam problem ... Majamas kawał dobrej roboty odwaliłeś ciesze się ze współpraca między serwerami była udana bo na początku sie na to nie zapowiadało ^^ gratki dla wszystkich biorących czynnie udział u mnie wysyłanie nagród rozpoczęte brak kontaktu z oskarmatem tylko ...

  7. #1007
    Początkujący Osadnik Awatar fructus_b
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Kolonia

    Cool

    Czołem, dołączę do podziękowań za wspólne dmuchanie dla wszystkich, którzy wzięli udział (w rozdmuchanym przez BB) evencie

    [zdrówko!] dla osób, które mnie wspierały surowcami!


    a zwycięzcom gratuluje i zapraszam po odbiór nagród!

    PS. Majamas - u mnie masz do odbioru butelkę sake (musi jeszcze trochę przeleżakować ) za swój wkład w rozwój serwera: za mobilizację i chęć!
    pzdr,
    fructus_b
    Gildia: Point-Of-Viev [P-O-V]
    serwer KOLONIA


  8. #1008
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Moze oskarmat odpoczywa, musial byc wykonczony tym klikaniem.
    Ja nie mam kontaktu jeszcze z dwoma ludzmi do nagrod z tych dla najmniejszych, reszta bedzie do jutra zalatwiona.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  9. #1009
    Osadnik
    Dołączył
    15.05.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia
    Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie i dzięki za zabawe i za wyróżnienie to bardzo miłe dzięki przedzewszystkim wszytskim graczą którzy brali udział w zabawie oraz dla Majammas( przepraszam jeśli źle napisałem) za poświęcony czas w oraganizacje rankingu i wszystkiego sumowania Do następnego eventu

  10. #1010
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Złota Góra
    Witam, miałem mały wypadek ale już wracam do siebie i do gry :] Również pragnę podziękować organizatorom i wszystkim jego uczestnikom :] Pozdrawiam !

Strona 101 z 103 PierwszyPierwszy ... 51 91 99 100 101 102 103 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.