Zobacz wyniki ankiety: czy bierzesz udzial w evencie?

Głosujących
365. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Biore udzial w evencie -serwer 4

    241 66.03%
  • Nie biore udzialu w evencie - serwer 4

    19 5.21%
  • Biore udzial w evencie - serwer 7

    98 26.85%
  • Nie biore udzialu w evencie -serwer 7

    7 1.92%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: event na serwerze 4 i 7

  1. #11
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Jest na serwerze 7 duzo graczy ale nieaktywnych, wchodza do gry raz na tydzien. Bo graj tak dlugo ze sie im wiecej nie chce. Dzisiaj dwóch mnie pytalo o co chodz z balonami i co to wogole jest (a starzy gracze, znajomi sprzed ponad roku to byli). No i leza te ich wyspy z zapchanymi magazynami, wszystko sie marnuje. Sam event jest obciazajacy, dodawanie 100 razy po 2k surowcow do przerobu a potem wyciaganie tego 100 razy dziennie z gwiazdy i wrzucanie do wladyki wielu zniecheca, lenistwo wsrod naszych graczy bierze góre lub sprawy swiata realnego.
    Sa tez tacy co usyszeli o evencie, to sie zalogowali, pogadali dzien czy dwa i juz ich nie widac.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    maja ale po ankiecie widac ze ludzie optymistycznie nawet sa nastawieni na event

  3. #13
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    tak, ci co chca wchodzic na forum tacy sa
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  4. #14
    Początkujący Osadnik Awatar TEKUM
    Dołączył
    21.06.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia
    kolejny świetny pomysł by zaktywizować środowisko - przynajmniej to czatowo-forumowe , po moim ostatnim info na czacie w ciągu 3 min pojawiło sie 10 głosów

  5. #15
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    jak juz tu zajrzeliscie to proponuje sie dopisac do listy rankingowej tutaj:

    http://forum.thesettlersonline.pl/th...ra-lipiec-2013
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Chociaż ankieta jest anonimowa to wtrące swoje 3 grosze.Nie biorę udziału w evencie,ponieważ uważam że jest jest bezsensowny i ma tylko jeden cel,wycyckanie graczy z surowców a tym samym podniesienie cen na rynku.Nagrody nie są adekwatne do poniesionych strat praktycznie jak poprzednie eventy zwłaszcza cztery wiatry ale w tym miarka się przebrała.Rozumiem strategie BB,gracze pozbędą sie surowców a ci którzy nie będą mogli kupić na rynku może się skuszą na wspaniała ofertę zasobów za klejnoty w sklepiku Teraz co do nagród,budynek na 20 osadników,ekhm ,20 a nie 200,pozostawie to bez komentarza,jedyny plus ładny wyglad skórki retro...nie dość że są brzydkie to pewnie maja na celu z lekka odciążenie serwerów, w końcu uboższa grafika .Może wogóle całą gre proponuje przekonwertować do settlersów 1 i wtedy bedzie hulać i nie bedzie wywalalo graczy.3 nagroda 600 klejnotów, dużo , mało , pojecia wględne aczkolwiek biorąc pod uwagę że co tydzień za logowanie można dostać 100 niebieskich to sami się zastanówcie.To tyle jeżeli chodzi o to dlaczego olałem ten "fajny" event , pewnie zaraz podniosą sie krzyki,że mogę wodę przerabiać , to odrazu napiszę,mam zapotrzebowanie wody 50k na 12h z mlynów bo studni nie posiadam z powodu braku miejsca, a produkcje 20k a na handlu od kilku dni nie moge kupic ....Strach pomyśleć jak bedzie wyglądał event na 50 lecie settlersów ale wyobrażam sobie tak " podajemy numer konta , na który trzeba przelać jak największą ilość $ , gdy konto zapełni się mamoną gracze z serwera którzy przelali najwiekszą ilość pieniędzy dostaną po 10k klejnotów" założe się że i do tego eventu znaleźliby się chetniTo tyle jeżeli chodzi o moją gorycz co do tego eventu , nagród i poświęcenia , ale jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.Pozdrawiam mamutos.

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    mamutos jak chodzi o nowe skorki - nie jest to odciazenie serwera a wrecz przeciwnie, sa to dodatkowe bajty siedzace w twojej przegladarce, dodatkowe bajty siedzace na serwerze w formie teksturek, dodatkowe bajty wysylane serwer <> ty, takze nie maja wekszego sensu

    nie wszystko musi byc oplacalne (popatrz ile twoich znajomych ma przykladowo fragment mapy wydzielony na swoisty "kacik artystyczny"

    moim zdaniem na ceny to nie wplynie za bardzo (po evencie wszystko do normy wroci), teraz masz ceny kosmiczne glownie dlatego ze sepy czekaja na "lup"

    mam nadzieje ze wypadnie im z glowy pomysl organizowania takich eventow w przyszlosci

    jak chodzi o to ze ciezko ci uczestniczyc w evencie - niektorzy zatrzymuja lancuchy produkcyjne zeby produkowac balony, osobiscie nie robie tego dla super fajnych nagrod (chociaz domek ten co oferuja naprawde mi sie podoba - kiedys strasznie duzo naginalem w settlersow 1 i 2, a przez to mam do nich sentyment) a raczej odczuwam to jako wspolna zabawe (chociaz troszeczke irytujace sa ich metody prowadzenia tego eventu - poprostu tragicznie z punktu widzenia organizacji)

    jak chodzi o flame wykierowany w twoja strone - mam nadzieje ze takowego nie bedzie, gdyz ten temat stworzylem w celu zorientowania sie jak sie sily rozkladaja, oraz ilu jest za a ile odpuszcza se ten event. ogolnie mozna podziekowac ci ze mimo nie brania udzialu w tym evencie wlazles na forum i zaglosowales
    Ostatnio edytowane przez MonstrumR ; 07.07.2013 o 23:59

  8. #18
    Banned
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    535
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wątek przeniesiony do działu serwera kolonia.

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Jak się tak dalej 7-ka będzie opierniczać,to my z 4-ki się z kichamy a nie setkę uzbieramy. Współpraca i jeszcze raz współpraca!!! To się tez tyczy nygusów z 4 !!!
    Nie na gotowe pasożyty!!!!

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Kolonia
    około od 80k do 100k dziennie,
    ale już pomału skrzydła opadają, bo gwiazda świeci pustką, a i w magazynie więcej szczurów niż surowców, to jednak nie poddaje się i zwiększam produkcję.
    I choć 20-lecie mnie rozczarowało to jednak brnę do przodu i proponuję wytrwać do końca.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.