Zobacz wyniki ankiety: Czy uważasz, że w menu gwiazdy powinien być wprowadzony lepszy porządek?

Głosujących
49. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    48 97.96%
  • Nie

    0 0%
  • Nie mam zdania

    1 2.04%
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Porządek w menu gwiazdy

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    20.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat

    Porządek w menu gwiazdy

    Witam
    Mam sugestię, aby uporządkować w grze menu gwiazdy, domyślam się, że każdy na wyższym lvlu ma tam taki śmietnik, że strach zaglądać. Podział na zakładki nie wystarcza. Milion kart po jakieś śmieszne 5 drewna itd od odkrywców, z przygód i eventów.

    Moja propozycja (ale to tylko przykład rozwiązania problemu) to automatyczne grupowanie surowców. Czyli 1 karta na np. wodę i koniec, ale za to, podczas wrzucania takich surowców do magazynu, pojawiałoby się pytanie, ile surowca chcę umieścić w magazynie. Wszystkim takie rozwiązanie by chyba było na rękę.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Bardzo by sie przydalo takze w premiach
    Potem jest taki spam koszow egzo ze sie nie da zliczyc

  3. #3
    Osadnik Awatar sivy-devil
    Dołączył
    02.10.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    słuszna uwaga-przydałby się porządek ale z tego co widać to zainteresowanie jest niskie gdyż tematów jest sporo i mało kto je chce przeglądać i czytać,chyba najwięcej czytających jest podczas konserwy gdy gra jest niedostępna Niemniej jednak pomysł popieram.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.