Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Nowe okienko wiadomości - kiedy?

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Nowe okienko wiadomości - kiedy?

    Ja się pytam gdzie to jest???



    Pamiętnik dewelopera - http://forum.thesettlersonline.pl/th...nik-dewelopera
    28.07.2012 18:51 "pojawi się w grze już niedługo."
    15.11.2012 11:31 "dalsze plany 2013"
    A za chwilę pewnie będzie nowy pamiętnik z informację że "już niedługo... "

    Rozumiem opóźnienia w PvP (BB nie może się zdecydować jak ma wyglądać), 50+ (samo podwyższenie lvl bez dania nowych surowców/przygód/itd mija się z celem), ale ulepszone okno komunikatów mogło być już wprowadzone dawno a BB chyba zapomniało o tej obietnicy bo jakoś od pół roku nic o tym nie wspominają.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Szczerze mówiąc to ten ficzer jakoś zupełnie mnie nie podnieca, ale zakładka 'Wiadomości' w obecnej formie jest średnio użyteczna i mogłaby zostać zintegrowana z pocztą, by móc przejrzeć sobie co się na wyspie działo (i kiedy) w ciągu ostatnich dni.

  3. #3
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Boskicom, okienko nowości nadal jest w planach, jeszcze na ten rok. Gdy otrzymam dokładniejsze informacje na ten temat (np. datę wprowadzenia wspomnianego okienka na serwer testowy), dam znać na forum.

    Przy okazji: zmieniłem tytuł tematu - teraz od razu wiadomo o co chodzi.
    Ostatnio edytowane przez BB_xaar ; 04.07.2013 o 08:19

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    BB_xaar Dzięki za odpowiedź, przynajmniej wiadomo, że pomysł nie został porzucony. A atak przy okazji dlaczego BB nie udostępnia żadnych szczegółowych informacji na temat gry? Na przykład wprowadzono system badań nie podając żadnych dokładnych informacji na temat ulepszeń, nawet nie podano informacji że po wyprodukowaniu określonej ilości ksiąg cena wzrasta.
    Może mi coś umknęło ale z tego co zauważyłem to wszystkie dokładne informację pochodzą od samych graczy.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.