Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: [Dyskusja] 20-lecie The Settlers - konkursy!

  1. #11
    Początkujący Osadnik Awatar oAmiGoSo
    Dołączył
    17.07.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    W kwestii tortu to ma być okrągły czy kwadratowy , cały czy kawałek ? z góry dziękuję

  2. #12
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lwia Zobacz posta
    A jeśli chodzi o kartkę urodzinową? Czy mogę uzyskać odpowiedź na pytania jej dotyczące? Zaczyna się od "Kolejne pytanie co do wykonania kartki (...)"
    Z góry dziękuję.
    Kartka może zostać wykonana ręcznie (np. rysunek), ale dozwolone są również kartki wykonane w programach graficznych (np. GIMP). Bardzo ważne jest, by na zgłaszanej pracy (zdjęcie) był widoczny nick z gry w formie fizycznej. Jeśli wykonasz pracę w programie graficznym, możesz ją - na przykład - wyświetlić na monitorze, obok dodać karteczkę z nickiem, zrobić zdjęcie i zgłosić swoją pracę do konkursu.


    Cytat Zamieszczone przez oAmiGoSo Zobacz posta
    W kwestii tortu to ma być okrągły czy kwadratowy , cały czy kawałek ? z góry dziękuję
    Kształt tortu nie został narzucony: może to być tort okrągły, kwadratowy, a nawet kawałek tortu.

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.08.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam. Ja mam pytanie odnośnie kartki urodzinowej:

    Stwórz kartkę urodzinową, związaną z "The Settlers Online". Możesz ją narysować, wykonać ręcznie lub w wybranym przez siebie programie (np. GIMP). Ważne: nick z gry musi być częścią zdjęcia w sposób fizyczny (np. dodatkowa karteczka z nickiem). Dodanie nicka za pomocą programu do obróbki grafiki (np. GIMP) nie wystarczy!
    Jeżeli wykonam kartkę w Gimpie to zanim ją zgłoszę muszę zrobić zdjęcie monitora z kartką z moim nickiem lub wydrukować i zrobić zdjęcie? Oczywiście z karteczką z nickiem. A jeżeli zdecyduję się ją wysłać do Waszego biura to takie zdjęcie mam wydrukować i dopiero wysłać? Bo nie wiem czy to dobrze zrozumiałam.

  4. #14
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Eowina1, zdjęcie (zgłoszenie na forum) musi zawierać nick w formie "fizycznej". W tym celu możesz - na przykład - wyświetlić swoją pracę na monitorze i dodać obok karteczkę z nickiem, po czym zrobić zdjęcie i zgłosić swoją pracę na forum. Można również wydrukować swoją pracę i dodać obok/na niej swój nick z gry.

    Jeśli zdecydujesz się przesłać swoją kartkę do naszego biura, kartka musi mieć formę fizyczną - wtedy nie powinno być problemu z dodaniem swojego nicka np. na odwrocie.

  5. #15
    Nowicjusz
    Dołączył
    05.07.2013
    Posty
    0
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam pytanie odnośnie kartki. Po pierwsze: czy to musi być jedno zdjęcie pokazujące tylko okładkę, czy mogę wstawić 2-3 zdjęcia tej samej kartki [uwzględnienie detalu i tego co zawiera w środku]. Po drugie: czy kartka ma jakieś określone maksymalne wymiary fizyczne? Nie chodzi mi o rozdzielczość zdjęć, tylko o wymiary samej kartki.

  6. #16
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Irra Zobacz posta
    Mam pytanie odnośnie kartki. Po pierwsze: czy to musi być jedno zdjęcie pokazujące tylko okładkę, czy mogę wstawić 2-3 zdjęcia tej samej kartki [uwzględnienie detalu i tego co zawiera w środku]. Po drugie: czy kartka ma jakieś określone maksymalne wymiary fizyczne? Nie chodzi mi o rozdzielczość zdjęć, tylko o wymiary samej kartki.
    Zdjęć pracy może być kilka - na przykład z innym oświetleniem czy otoczeniem. Fizyczne wymiary kartki nie są narzucone (brak ograniczeń).

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam, mam pytanko dotyczace kartki czy ma byc ona w formie poocztowki/widokowki czy w formie jakiejs laurki?

  8. #18
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    misiaczka, forma nie jest narzucona - może to być pocztówka/widokówka, a także laurka.

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeśli chodzi o nick z gry to ma być to nick z samej gry czy nazwa konta?

  10. #20
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mruglik, chodzi o nazwę Twojego profilu w grze, a więc nick z gry.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.