Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Cały ten event

  1. #1
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Cały ten event

    Chciałbym zaznaczyć, że event urodzinowy, w którym to MY mieliśmy świętować i dostać coś polega na tym, aby ... zniszczyć nas gospodarczo i militarnie 0 Od razu zaznaczam, że opróżniam magazyny i dmucham balony mimo wszystko 0

    1. Tak, gospodarczo, bo wiadomo, dmuchamy wszystko na balony z magazynów. Niektórzy nawet konie mimo protestu Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami... a jeszcze gorzej jak gonią ich zającami...

    2. Militarnie, tez jasne - przygody typu Szaman. Dla słabszych graczy, to tez troszeczke wysiłek - a odbudować wojska nei ma kiedy, bo robią się balony z surowców.

    3. Poza tym - liczenie balonów jest jakieś lewe 0 1 etap pokazał, że mimo, że osiągnęliśmy 100% (komunikat), to zatrzymaliśmy się na jakimś etapie 99,75% i tak pozostało, degradując nas na jakieś miejsce na poziomie Polskiej Reprezentacji w piłce nożnej.

    4. Jakby tego było mało - nie wiadomo na jakiej zasadzie łączone są serwery. Dostaliśmy PL6 - Dolinę Odkrywców. Nie mam nic do nich/Was ale na jakiej podstawie. Czy dlatego, że byliśmy wysoko w momencie osiągnięcia 100% i dołączyli nam słabszy serwera by % było równo? Czy właśnie odwrotnie, oni byli wysoko a nas dołączyli do nich, ze względu na naszą odległą pozycję w rankingu. A jesli był inny scenariusz? Oni wypadli słabo, a my TEORETYCZNIE dobrze, bo szybko osiągnęliśmy 100%, ale de facto nasza niska pozycja w rankingu pokazała prawdziwy poziom i teraz w 2 etapie wspólnie walczą 2 słabe serwery?

    5. Nagrody - no mogliby sie postarać. Ten domek fajny, settlersowy, ale na 20 ludzi? Bedzie jeden, to chociaż 200 mogłoby być, bo sam sporo miejsca zajmuje.

    6. Niezapowiedziana konserwacja. Nosz... Specjalnie wstałem po 2, bo miałem prace - to myślę, zakolejkuje sobie magazyn prowiantu i wrzucę kosze, akurat do rana zejdą jak będę sobie pracował. Wchodzę a tu zonk, nie ma gry 0

    7. Rano kolejna niespodzianka. Informacja od Xaara, że:
    Przerwa techniczna zakończyła się około godziny 06:00.
    W przyszłości postaram się informować o przesunięciach konserwacji odpowiednio wcześniej.
    No, ale że były neiczynne to już wiemy. Poza tym, żadnego nawet przepraszam. A to już było przykre.
    Nie mam nic do Xaara, bo nie tylko on jest za to odpowiedzialny, tylko, że na nim to wszystko spoczywa. Ale jedno słówko i uderzenie się w pierś byłoby na miejscu. Przez takie akcje czujemy się jak niewolnicy albo robole na umowach śmieciowych.

    8. I na koniec kwiatuszki. Większość niewygodnych postów jest wynoszona do archiwum lub usuwana. Szczególnie tych o niezapowiedzianej konserwacji. Na koniec Xaar podał informację ...
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...l=1#post107070
    nieweim, jeśli masz jakieś pytania na ten temat, proszę udać się tutaj.
    ... odnośnie maili jakie do nas przyszły o zmianę hasła i włamy na konta Ubisoftu. Podaje linka i co?
    Something is technically wrong.

    Thanks for noticing - we're going to fix it up and have things back to normal soon. Click here to go back to the home page.
    Znów coś się popsuło ... 0
    Ostatnio edytowane przez Minael ; 03.07.2013 o 12:09
    Skrzydła do góry!

  2. #2
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    1. W większości chodzi o towary, które i tak zalegały w magazynach. Z tym że dobry magazyn prowiantu nawet spore zapasy potrafi przerobić na balony w 24h
    2. U mnie wojsko robi się w koszarach, z surowców typu napitek i broń, a balony w magazynie prowiantu z innych śmieci
    3. W pierwszym etapie nie było żadnej degradacji, chodziło wyłącznie o czas wbicia 100% i liczył się tu moment zablokowania możliwości przekazywania balonów, a nie poziome słupki na wykresie.
    4. Tu nie wiemy jak to działało i pewnie się nie dowiemy
    5. Do "wypaśnych" nagród na eventach już nas chyba zdążyli przyzwyczaić, nie wiem skąd zdziwienie
    6. Mam jakiś dziwny zwyczaj wrzucania produkcji w magazynie prowiantu na co najmniej 24h, czemu mam celować w jakąś godzinę skoro mogę napchać produkcji i mieć święty spokój? To jak z tymi co to tankują 4x w miesiącu po 50 zł zamiast raz zalać za 200 i mieć spokój na miesiąc. Bo jak zaleje 4x50 to myśli że mniej wydaje, czy jak?
    7. BB_xaar trochę jak drogowiec zaskoczony przez zimę
    8. Popsuło...a było lepiej?

  3. #3
    Lipek
    odnosząc się do twojej odpowiedzi na pkt 6. mój magazyn prowiantu jest na 3 poziomie. wyobrażasz sobie ile musiałbym się naklikać aby wbić mu przemiał na 24h. nie wiem jak ty ale ja mam co robić poza TSO.

    i uprzedzając twoje pytanie dlaczego nie ulepszyłem magazynu na 4 czy 5 poziom. bo nie. mam inne priorytety na mojej wyspie. będę sobie ulepszał to co JA chcę a nie tak jak INNI chcą. każdy gra tak jak sam chce.

  4. #4
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Też mam na 3 lvl, nieraz zarzucam np. produkcję 100 paczek karmy dla ryb czy 100 paczek woni (w przypadku woni to jest 3 doby roboty ) i jakoś nie narzekam na konieczność klikania bo to raptem może trwa 5 minut (nie używam żadnych programów do nagrywania ruchów myszki czy coś w tym stylu). Też mam co robić poza TSO, na grę poświęcam 2-3h dziennie (przy dwójce dzieci nie pograsz dopóki spać nie pójdą ).

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    219
    Serwer
    Słoneczny Gród
    eee, ale na 3 to masz mniej klikania na 24 h niż ci co mają na 4 czy 5 bo twój wolniej robi) tak tylko chcialam wtrącić

  6. #6
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Lipek przeciez teoretycznie musisz naklikac mniej niz ktos kto ma ten 5lvl prowiantu

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    jasne zablokuj sobie magazyn na tydzien a pozniej przychodzi moment ze potzrebujesz naprzyklad osadnikow albo kosze dlatego blokuje sie produkcje na jakis czas zeby zrobic cos co bedzie potzrebne

  8. #8
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To anulujesz ostatnie akcje, skoro są pilniejsze potrzeby, surowce Ci się zwrócą o ile masz wolne miejsce w magazynie 0 bo inaczej to leci na straty. U mnie na 5lv z zającem to trwa na tyle krótko, że często stoi pusty.
    zwolk, ad 6 0 Ja tankuje do pełna raz na jakis czas, takie dotankowanie nie sprawdza sie. Poza tym, zawsze jest to zabezpieczenie, że jak masz jechac, to masz na czym 0 To tak poza tematem.
    W ostatniej konserwie, to oczywiste, że gdybym wiedział, że jest, ustawiłbym sie na dłuzej. Ale nic nie wiedziałem, jak pewnie 99,9% serwerów 0. I to troche my zostalismy potraktowani jak tacy drogowcy 0) przez zimę
    Skrzydła do góry!

  9. #9
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jakbym mam sytuację, że brakowałoby mi osadników albo koszy to w pierwszej kolejności robiłbym osadników albo kosze, tak żeby zapas pozwolił mi przetrwać dłuższy czas bez uzupełniania ich na bieżąco. Nie chwaląc się mam w gwieździe parę tysięcy koszy i kilkanaście tysięcy osadników z chleba, więc w tym momencie zarzucam balony na około 22h na wypadek zadania z jakimś złotym kuflem (zapas dosypek do ryb i mięsa mam już zrobiony na wypadek powiązanego z nimi zadania). Grając wspomniane 2-3h dziennie też nie wiadomo ilu przygód nie natrzaskam, tak że osadnicy aż tak mi nie ubywają.

  10. #10
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tak, przy okazji. Czy jest gdzieś oficjalna klasyfikacja pierwszego etapu? Chodzi mi o kolejność zaliczenia przez serwery tych mitycznych 100%. Ja wiem, że w BB z "tajnością" jest trochę ponad przeciętną , ale akurat wyniki, chyba jednak powinny zostać ogłoszone?

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.