Zamknięty wątek
Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 104

Wątek: konserwacja 3 lipca

  1. #71
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    majsterpaulek masz przelicznik gdyz masz zlotowke a o to tu nie chodzi tylko o to ze konserwacje techniczne na polskich serwerach nie sa przeprowadzane np z poniedzialku na wtorek jak na niemieckich tylko raz z czwartku na piatek lub z srody na czwartek albo jak teraz z wtorku na srode. Na to nie ma nikt wplywu po za BB

  2. #72
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    bo zle klikacie i nie z tej strony tekstu, zamiast w "graj" macie klikac w "sklep online" on zawsze działa i nie ma konserwy

  3. #73
    Osadnik
    Dołączył
    12.12.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zero komentarza na FB, jak piszesz do supportu, że maila nie można aktywować - to odpisują, ze mają zbyt dużo zgłoszeń... kody przestają działać... Jak już jest konserwa to ich bronię na FB i ostrzegam ludzi żeby kopalnie wyłączali, a dzisiaj sam padnę ofiarą ich głupoty... ranking z balonami to dupy... wszystkie surowce człowiek na te balony przerabia i robi szamana, gdzie traci w 3 i trochę wojska - nie wiadomo za co - jakie nagrody i czy w ogóle będą...

  4. #74
    Banned
    Dołączył
    30.05.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez bzyk72 Zobacz posta
    bo zle klikacie i nie z tej strony tekstu, zamiast w "graj" macie klikac w "sklep online" on zawsze działa i nie ma konserwy
    coś w tym jest )

  5. #75
    Osadnik
    Dołączył
    20.08.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Czarci Gaj
    No to sobie pograłem przed pracą!!! i jak tu się nie wk...

  6. #76
    Początkujący Osadnik Awatar Deavaux
    Dołączył
    26.12.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    nadal nic, co za ludzie. Najlepiej niech codziennie robia konserwe, bo po co o tym pisac, a kogo to interesuje

  7. #77
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.07.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    No psia jucha, specjalnie wstałem wcześniej...........a mogłem godzinkę dłużej pospać

  8. #78
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nic nowego, wstałem 30 minut wcześniej żeby buffy rzucić i kolejki produkcji porobić, a tu taka "nie" miła niespodziewanka

  9. #79
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ode mnie złamanego zeta już nie dostaną - szkoda tylko kasy wydanej do tej pory , bo nie wiem za co płacimy

  10. #80
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Kolonia
    nic nowego,w tym kraju ludzie potrafią tylko kraść i kłamać.Jelenie z bb,zabrali nam czas.

Zamknięty wątek
Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.