Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Balony

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat

    Exclamation Balony

    Witam mam taką sprawę czy nie lepiej było by się zgrać i nie wrzucać na razie balonów tylko poczekać trochę i poczekać. A chodzi o to żeby nie napędzać konkurencyjnych światów. Ja np. zbieram balony tzn produkuję je w bardzo łatwy sposób postawiłem ze 60 studni a może i więcej nie liczyłem produkcje mam na poziomie 20k na 12h ale chcę ją zwiększyć o co najmniej 100% a może i lepiej zbieram balony w menu gwiazdy.

    Event trochę ma trwać więc może w ostatnim tygodniu ustalimy termin i wrzucimy wszyscy naraz? Co wy na to piszcie za i przeciw. Może jestem w błędzie i źle kombinuję pozdrawiam.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    14.11.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Owszem, niespodziankę może i udałoby się zrobić ale wg mnie to ma więcej minusów niż plusów.
    Naszym graczom też potrzebna jest mobilizacja i widok zwiększającej się liczby balonów. No i jak dla mnie głównym celem jest osiągnięcie 150%, może 200% baloników (cokolwiek to znaczy). Jeśli ktoś zdobędzie to szybciej, to gratulacje, nam niewiele ubędzie przez to, że do wymarzonego pułapu dobrniemy później

  3. #3
    grim_reaper
    Jak podpowiedzial igel_5 - nic tak nie moblizuje jak widok rosnacych procentow w tabeli wynikow , raczej wiec wysylaj na bierzaco

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    27.05.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Nowy Świat
    Dokładnie tak, lepiej na bieżąco oddawać.

    Dodatkowo prosiłbym o wspólną realizację celu eventowego.
    Chodzi mi o chociażby produkcję wody.
    Studnie nie zabierają patentów, a niższe poziomy jednak mają sporo miejsca na wyspie.

    Więc jeżeli nie chce Ci się klikać na przepalanie surowców na balony, to proszę (w imieniu przepalających) o zapełnienie wysp studniami i przekazywanie (nie sprzedawanie za surowce) wody na przepalenie osobom, które o to proszą na global-13.

    Poświęcamy swój czas na klikanie, zające, zasoby abyśmy coś osiągnęli w tym evencie, więc prosimy Was w tym względzie o pomoc.

    I proszę nie pisać, że oddajecie za darmo i na tym tracicie, bo osoby przepalające surowce również na tym tracą i to nie mniej... A cel jest wspólny dla nas wszystkich.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.03.2013
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    Kto wie czy cos sie nie rozwali i te np dzisiejsze balony za 2tyg nie beda liczone?

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.03.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat

  7. #7
    Początkujący Osadnik Awatar królstasio
    Dołączył
    13.06.2013
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tak dobry pomysł .
    Od teraz wszystkie balony przechowuję u siebie .
    A pod koniec parę setek lub więcej poleci do serwera .

  8. #8
    Początkujący Osadnik Awatar królstasio
    Dołączył
    13.06.2013
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Masz rację w sumie zawsze może się coś popsuć .
    Wtedy wszystkie balony przepadną .
    Nigdy nie wiadomo .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.