Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: Współpraca serwerów 4 i 7 w zawodach balonowych

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Blu jest sporo graczy którzy naprawde chcą pomóc duża liczba osób przekazuje surowce za darmo niestety trafiaja sie tacy co chca zarobić... ja sam sporo produkuje i wysyłam zaufanym osoba surowce do tych zaufanych zaliczam przede wszystkim Judosława YMarta Wilka czy Magnusa nie unikniesz jednak graczy którzy kombinują na lewo i prawo ...

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    zaufanymi osobami sa ci z gildii - dlatego tez powinna byc glownie wspolpraca w gildiach, a nie z obcymi ludzmi - ja przykladowo liderowi oddalem okolo 10 zajacow zeby rozdal tym, co beda potrzebowac (w koncu zajac lepiej zadziala na magazynie prowiantu na 5 poziomie niz na 3 nie? ) pytanie takie mam serwer 7 ktora mial pozycje w kwalifikacjach?

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.11.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    adam- sam wiesz jaki ma nasza gildia potencjał i jakimi ilościami obracamy- poszło hasło ze produkujemy na full i tak robimy - ale sami i z pomocą paru graczy nie dzwigniemy tego
    Jak komuś szkoda surowcy to niech sobie przetłumaczy wreszcie że to tylko virtual i zabawa
    Tu nie chodzi o nagrody(dla topowych kont) tylko o wynik serwera

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Monstrum - u nas jest ogólna współpraca uważamy żę te osoby bez gildii też sa bardzo potrzebne i trzeba je motywować moim zdaniem jest ich wiecej niż gaczy w gildiach .
    Blu wiem czytałem wiadomość od Juda jaką do was wysłał , popieram żę to tylko virtual, każda wyspa da rade sie odbudować po evencie , moim zdaniem chęć pokazania że nie musimy być najgorsi jako najmłodszy serwer przewyższa wartość tych nagród i tak powinno być u każdego ;p

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Słoneczny Gród
    I w czym widzicie problem, że inni chcą sobie zarobić na tym evencie? Przecież po to on jest!

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Hajduk na szczeście tak myśla tylko nieliczni;p

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    hajduk ten event jest raczej do zaangazowania graczy do wspolnej gry (walka o wspolny cel), ma za zadanie zblizyc graczy ze soba, zarobkiem natomiast bedzie osiagniecie progow procentowych

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Kolonia
    Widać że niektórzy za cel maja tylko zarobić na czym się da tylko potem nie marudzić ze się na nagrody nie załapaliśmy

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Monstrum jakby każdy myślał tak jak ty to nasze serwery byłyby znacznie wyżej

  10. #20
    Osadnik Awatar robin_waw
    Dołączył
    21.06.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Kolonia
    Dla zachęty proponuję przekazać w gildiach i gdzie się da tego linka z serwera 2

    http://prntscr.com/1dckxe



Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.