Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51

Wątek: Pozdrowienia z s3 :)

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Pozdrowienia z s3 :)

    Witam z s3.... działać moi drodzy działać. Na s3 produkcja balonów idzie pełną parą, więc dajcie też z siebie wszystko.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.10.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witaj Dzialamy, dzialamy, kolejka 12h na zajacu

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    14.11.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    [17:31] System: Przekazujesz Balloons w ilości 30600 szt. Zasób został pobrany z twojego magazynu.

    Na razie tyle, ale w magazynie cały czas kolejka. Jest nieźle, ale będzie jeszcze lepiej

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Myślę, że razem w tym evenie możemy zrealizować te 200%
    Do wygrania są nagrody za 100%, 150%, 200%, a więc:
    - kwatera główna z Settlers 2
    - 600 klejnotów (100 za 100%, 200 za 150%, 300 za 200%)
    - 3 retro przygody (1 za 150%, 2 za 200%)
    - 60 x zmian skór budynków (10 za 100%, 20 za 150%, 30 za 200%)

    Myślę, że sami nie damy rady, ale wspólnie Nam się uda.
    O pozostałych nagrodach chyba możemy pomarzyć, ale 600 klejek plus kwatera to o to głównie walczymy.
    A przecież się one przydadzą na pewno.
    no i oczywiście fan

    Pozdrawiam

  5. #5
    Początkujący Osadnik Awatar jacekz51
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dzięki za pozdrowienia i wzajemnie.Ze swej strony mogę powiedzieć ,że staram się robić co mogę.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ode mnie za 3h jakies 100k balonikow zasili serwer

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.11.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Z każdą minutą coraz wyżej jesteśmy w rankingu

  8. #8

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie ma co się denerwować.
    Emocje dają się niektórym we znaki, ale musimy na spokojnie i konsekwentnie działać wspólnie.
    Nie ma tragedii, mamy po ponad 12 godzin 9,7% i jest to dobry wynik.
    Aczkolwiek ta pierwsza fala, ten buuum może za dwa dni się skończyć i zacznie być ciężko z surowcami.
    Dlatego nie możemy spoczywać na laurach i wspólnie jechać dalej.
    A jedziemy na tym samym wózku.
    Lepiej uzbierać te 200% ok. 18-ego i wtedy z ulgą odetchnąć, niż męczyć się do końca i zaznać porażki.

    Pełna mobilizacja na event, jak na razie idziemy zgodnie z planem, ale tak na styk,
    więc musimy dać troszkę więcej z siebie.

    Jak i My tak samo i Wy osiągniemy cel, lecz nerwy musimy odłożyć na bok.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.10.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Hajduk Zobacz posta
    I co? Tylko 12 miejsce! Kolonia przegoniła nas dawno temu i jest na 10. byście dali coś z siebie! Przed chwilą wrzuciłem 150k balonów, a Wy marne 30k?

    Wiesz co? To są pozdrowienia,czy wyrzuty z s3? Myślę, że to pierwsze! Jak spojrzysz na to trzeźwiej to zauważysz, że wasz serwer działa około pół roku dłużej, wiec macie dużo silniejszą ekipę i chwała wam za to. Ale nasz serwer jest ciągle otwarty, co powoduje, że duża liczba graczy jest nowa (ciągle na pomocy widzi się pytania typu "gdzie jest okno skrotow?"). Ja sam posiadam już 48 lvl, a i jest sporo 50-tek na serwerze, które niestety nie miały pół roku na rozbudowę całej struktury na 5 poziom. Dajemy z siebie tyle ile potrafimy! Wybacz, że nie posiadamy pojemności magazynu 200k+, wybacz, że nie posiadamy po 60 młynów wodnych na 5 lvl i magazynu prowiantu też na 5 lvl, wybacz wreszcie nam, że BB jako słabszy serwer nas dołączyło do waszego, byśmy was wspomagali (sami pewnie byście dali sobie lepiej rade bez naszych marnych 30k balonów).

    Przepraszam, jeżeli uraziłem kogoś ze Słonecznego Grodu (w sumie uważam ze w większości fajni z was gracze), nawet hajduk pewnie to równy gość, ale zrozumcie, że my też chcemy wygrać i dajemy z siebie tyle ile możemy (pomimo różnych plag na serwerze <czytaj spamer przez ostatnie cztery dni>)


    Również was pozdrawiam i życzę naszym serwerom wygranej!!!

Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.