Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Wątek: Pozdrowienia z s3 :)

  1. #11
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jakie nerwy krotos 0 Nie patrzymy na wyjątki...
    A wracajac do dmuchania ... balonów 0 Każdy ma taki sam pułap. Naszą drużyną jest Dolina, więc dajmy z siebie wsyztsko. Możemy odpuścić jak będziemy mieć 199,9% wtedy można olać to wszystko 0
    Skrzydła do góry!

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.10.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Hajduk Zobacz posta
    I co? Tylko 12 miejsce! Kolonia przegoniła nas dawno temu i jest na 10. byście dali coś z siebie! Przed chwilą wrzuciłem 150k balonów, a Wy marne 30k?
    Niewiemy jak sa liczone balony dla laczonych serwerow, jeżeli tak jak w pierwszym etapie to nam wystarczy np. 1 milion balonow na 0,1% a u was może to być 3 miliony. Wiec moje 150k może być twoimi 450k. Tak wiec bez stresu i dmuchamy dalej, dobrze nam idzie, powoli idziemy w gore

  3. #13
    Amku
    Taka ogólna sugestia - aby przekazać w gildiach ludkom podstawowe info dot. balonów. Np. że nie tylko z zadań je dostają, ale mogą produkować w magazynie prowiantu. Najbardziej opłacalna jest wymiana wody - więc aby stawiali studni ile się da... proszę mi wierzyć, że nadal napotyka się takich, którzy po prostu nie wiedzą A to wszystko dla naszego wspólnego dobra. Jak się każdy dorzuci, to i 300% zrobimy a i nawet NIEMCÓW pobijemy
    Dziękuję za uwagę i pozdrawiam oba serwery !

  4. #14
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ludziska, pamiętajcie, że to nie sprint, a maraton. Jak mawiał klasyk, nieważne jak kto zaczyna, ważne jak kończy, a my skończymy na 200%.
    Pozdrawiam.

  5. #15
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Hajduk Zobacz posta
    I co? Tylko 12 miejsce! Kolonia przegoniła nas dawno temu i jest na 10. byście dali coś z siebie! Przed chwilą wrzuciłem 150k balonów, a Wy marne 30k?
    Nie zwracajcie uwagi i przejmujcie się tym co on pisze.
    W każdej wiosce musi być taki jeden. U nas akurat on jest tym wioskowym ....
    Nie należy do żadnej ekipy i jedyna jego robota to łażenie po wiosce i spamowanie na kanałach.
    Głownie przeszkadza. Teraz ma chyba bana na chacie to przyszedł tu zasmradzać.
    Generalnie należy nie zwracać uwagi na jego wypowiedzi i nie wchodzić z nim w żadne dyskusje.
    Ostatnio edytowane przez Kranderga ; 02.07.2013 o 23:34
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.10.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    17% po pierwszym dniu, jest dobrze
    Oby tak dalej i 200% mamy w kieszeni

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Słoneczny Gród
    My się nie obijamy, tak jak Dolina. DOWÓD: http://img507.imageshack.us/img507/4120/3z6.png

  8. #18
    Happyparowka
    bu hahaha Hajduk masz bana

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Hajduk Zobacz posta
    My się nie obijamy, tak jak Dolina. DOWÓD: http://img507.imageshack.us/img507/4120/3z6.png
    Szanowny Panie Hajduku, a kto Panu powiedział, że gracze z 6 serwera się obijają?

    Produkujemy balony równie intensywnie jak Pan i Pana koledzy ze Słonecznego Grodu.

    Nam też zależy na miejscu w rankingu, ale w odróżnieniu do Pana nie obrażamy innych tylko pracujemy na wynik. Pozdrawiam

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Słoneczny Gród
    wyluzuj Jasiu.nikt do nikogo nie ma pretensji.wy robicie ,my robimy i cel sie osiagnie ,a wszedzie sa tacy ktorzy chca sie dorobic na eventach zamiast pomoc.z mojej gildii osoba ktora sprzedawala wode zamiast pomagc tym ktorzy ja przerabiaja juz sobie poszla niestety.wiec powodzonka i do dziela

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.