Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Event z okazji 20 lecia

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra

    Event z okazji 20 lecia

    Witam, jak wiecie mamy event. Nie dostaniemy za to kokosów, a pare klejnotów i zbędny budynek. Nie to jednak jest najważniejsze

    Razem z liderami innych gildii, podjeliśmy decyzje o tym że nie oddamy tego eventu walkowerem, będziemy walczyć do upadłego! Jak będzie, okaże sie w praniu. Chciałbym aby każdy z Was zrobił wszystko co może,by pomóc nam wygrać. Udział w zabawie jest dobrowolny nikogo do niczego nie zmuszamy,ale pokażmy żę umiemy współpracować kiedy łączy nas wspólny cel zwłaszcza żę około 60 gildii wyraziło chęć współpracy
    Najlepsze do zamiany na balony sa surowce najbardziej zaawansowane, ale ich produkcja jest droga i wolna - proponujemy zatem skupienie sie na kilku: woda, węgiel, bale liściaste i mięso.
    Zaproponujmy naszym graczom współpracę - osoby z niższymi levelami maja sporo miejsca na wyspie, niech więc zrobią jak najwięcej studni. Osoby które maja magazyny prowiantu na 5lvl niech produkują balony, a Ci z niższym poziomem magazynów premie, które będą rzucali graczom z dobrze rozbudowaną gospodarka.
    - prosze o zgłoszenie sie ludzi którzy sa w stanie wyprodukować dodatkowa liczbe koszy. Bez różnicy ile, najlepiej zeby to byla systematyczna produkcja np 50 koszy/na dzień
    Jeśli chcesz wiedzieć wiecej zapraszam do napisania wiadomości do Judosława (Mercenaries!) YMarta(Imperium Bogów) lub do mnie adammlyn(Hypnosis)
    Myśle że serwer 4 (Kolonia) też okaże chęć współpracy

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.03.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Dmuchamy, dmuchamy

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Azi666 wiem jak twoja gildia bedzie miała braki podeślij info dam surki ;p

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.03.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Slij do mnie, ja juz mam koniec surki. Ide do sklepa

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Moje magazyny pustoszeją w zadziwiającym tempie.. :P

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    astleyy tak jak u każdego naprawde dobra współpraca jest jeśli ktoś potrzebuje marmur lub deski na studnie prosze pisać w wiadomości w grze pomoge

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.