Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 142

Wątek: Połączenie z Doliną Odkrywców

  1. #121
    Osadnik Awatar sivy-devil
    Dołączył
    02.10.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Madziejka Zobacz posta
    Witam , chciałabym poinformować wszystkich że w dniu dzisiejszym zakończyłam oddawanie balonow na serwer i nie przekona mnie nikt że mamy jeszcze jakieś szanse, 110% mnie nie satysfakcjonuje, nawet 149% . nasza gildia zakonczyła ewent. pzd

    Bo jesteście miękkie faje-dla was liczy sie tylko zysk,innych macie gdzieś

  2. #122
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród

  3. #123
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    a nazywaj sobie jak chcesz
    dla mnie to syzyfowa praca,
    a moze ktoś doda otuchy reszcie i napisze jaki jest Cel dalszej walki /dmuchania pzd

  4. #124
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam, jest mi przykro kiedy od kilku dni patrzę na nasz ranking
    Ale to dla mnie nie powód by poddawać się i zakończyć produkcję balonów.

    Sama produkuję ile mogę, pomagam też innym .... i myślę, że jeszcze te 3 dni wytrzymam, a moja wyspa siię nie zawali, kiedy przeznaczę surowce na balony, przynajmniej będę miała satysfakcję, że nie wycofałam się przed końcem. Pozdrawiam tych, co mimo ogólnego nastroju pesymizmu nadal uczestniczą w evencie

  5. #125
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nasza gildia też zdecydowala, ze walczy do końca. Pozdrawiam wszystkich, którzy się jednak nie poddają i dzięki ktorym jeszcze nie spadliśmy na ostatnia pozycję. Zostały tylko 3 dni gdybyśmy sie spięli to można sporo podgonić Zważywszy na to, ze w kazdej chwili może się nam przytrafić "obszar serwera uszkodzony" i przepadek gromadzonych surowcow, to nie ma co ich gromadzić, tylko lepiej wspólnie sie bawić .

  6. #126
    Początkujący Osadnik Awatar Strider81
    Dołączył
    06.06.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Madziejka Zobacz posta
    a nazywaj sobie jak chcesz
    dla mnie to syzyfowa praca,
    a moze ktoś doda otuchy reszcie i napisze jaki jest Cel dalszej walki /dmuchania pzd
    Taką oto postawą przejawia się brak umiejętności działania w grupie...
    Dalszy cel to zabawa i "może" jakaś szansa na większy procent. Ale ponieważ takich jak ty na g3 jest pewnie więcej, to przynajmniej podmucham dla zabawy...bo surka to nie ogórki kiszone by wiecznie leżała na półkach.

  7. #127
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Strider81 Zobacz posta
    bo surka to nie ogórki kiszone by wiecznie leżała na półkach.
    Popieram w całej rozciąglości. Dla nas nagrodą jest także satysfakcja, że potrafimy w gildii wspólpracować, pomagać sobie i wspólnie się bawić. A po evencie i tak surka wpadnie.

  8. #128
    Osadnik Awatar sivy-devil
    Dołączył
    02.10.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    gratki dla tych co się starają bawić nadal ja wysyłam baloniki do samiuśkiego końca.A co do Awa111-nie jesteśmy razem w Gildii ani nawet nie byliśmy znajomymi a mimo to podsyłała i podsyła surki na baloniki także szacun! jedziemy,jedziemy

  9. #129
    Osadnik
    Dołączył
    14.11.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Spokojnie, jeszcze ludzie robią balony. Ja sobie wrzucam w takim tempie jak przez cały event - tzn codziennie 30k +rozdawanie wody, cała wyspa w studniach Tylko 30k, bo mam... mało rozwinięty magazyn prowiantu ^^

  10. #130
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak wiecie Madziejka już za te odpuszczenie zapracowała sobie solidnego kopa na PvP i tak będzie, nie odpuszcze jej.

Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.