Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 142

Wątek: Połączenie z Doliną Odkrywców

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    14.11.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Hajduk Zobacz posta
    Już wolałbym połączenie z Kolonią, Dolina jest najsłabiej rozwijającym się serwerem.
    Rozbawiłeś mnie do łez Ciekawe, kto nie chciałby trochę podjechać na plecach Kolonii

    Ale jedno mnie nie dziwi - ledwo się coś zaczęło, a już jest szukanie winnego, i jakieś pretensje nie wiadomo dokładnie o co. Nie życzę sobie, żeby mnie ktoś traktował jak pasożyta (tym bardziej że sama też cały czas robię balony). Skąd wiesz, kto robi 'więcej' balonów i jak to jest dokładnie liczone? Przykładowe wyliczenia i domniemania mnie nie interesują.
    Skoro połączono 2 serwery - to chyba jest oczywiste, że jeden jest mocniejszy, a drugi słabszy. I nie chodzi o to, żeby udowadniać, kto zrobi mniej, tylko żeby każdy zrobił jak najwięcej. Pomijam nawet kwestię, że nie ma możliwości sprawdzenia, kto faktycznie robi mniej i o ile.
    Ktoś pisze, że Słoneczny miał dużo lepszą pozycję, gdy grał sam - a może dla połączonych serwerów są inne kryteria niż dla grających pojedynczo?
    Proponuję nie powielać postów z nic nie wnoszącymi pretensjami.

    Jak ktoś słusznie zauważył - nie oddamy eventu walkowerem

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.11.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Agawe Zobacz posta
    Sprawdź, z którego serwera jestem

    a tak sorki nie zauważyłem To się pytamy s3 jak to oni robią

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez krawiec2111 Zobacz posta
    a tak sorki nie zauważyłem To się pytamy s3 jak to oni robią
    Zapewne tak samo, jest to najefektywniejszy i najprostszy sposób, jedyna różnica może być w stopniu zaawansowania wyspy tych starszych graczy i ich zapasów surowców w gwieździe.

    Jednak my robimy co możemy i ile możemy, i tego się trzymajmy

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wymieniamy granit na baloniki, dlatego tak nam idzie

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    14.11.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jeśli komuś braknie granitu na balony, to proponuję wziąć się za mapki

  6. #26
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Żeby była jasność. Zakładając ten wątek nie miałem zamiaru krytykować kogokolwiek, a już na pewno nie graczy Doliny Odkrywców. Wielu z nich produkuje więcej balonów niż ja, czy inni gracze naszego serwera i robią co mogą, aby wspomóc naszą wspólną drużynę. Za to należą im się słowa uznania i podziękowania. Chciałem tylko zwrócić uwagę, że ustalenie limitów prawdopodobnie nie było przemyślane, o czym najlepiej świadczy fakt, że cztery serwery startujące indywidualnie zajmują cztery pierwsze miejsca, a ich przewaga jest większa niż wtedy, kiedy wszyscy grali pojedynczo. Mam też nadzieję, że ktoś z BB wyjaśni w jaki sposób łączenie serwerów miało im pomóc w walce. Oczywiście wiem, że CIA mogłoby się uczyć od BB "tajności", ale zawsze można mieć nadzieję.
    A na razie, cóż, dmuchajmy te balony i walczmy o jak najlepszy wynik. Miejsca w czołówce raczej nie zajmiemy, ale wygląda na to, że jest szansa nawet na 200%.
    Ostatnio edytowane przez LANNISTER ; 02.07.2013 o 22:33 Powód: błąd

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.11.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    http://scr.hu/0xok/218tf może to mało ale zawsze coś.

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.09.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wszystkie serwery połączone czy nie mają do zdobycia taką samą ilość balonów czyli np. po 100milionów

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.09.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    http://img198.imageshack.us/img198/5618/ekv.bmp Tu macie potwierdzenie ze jednak coś robimy większość graczy ma produkcje powyżej 70k

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    14.11.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez LANNISTER Zobacz posta
    (...) Chciałem tylko zwrócić uwagę, że ustalenie limitów prawdopodobnie nie było przemyślane, o czy najlepiej świadczy fakt (...) Mam też , że ktoś z BB wyjaśni w jaki sposób łączenie serwerów miało im pomóc w walce. Oczywiście wiem, że CIA mogłoby się uczyć od BB "tajności", ale zawsze można mieć nadnadziejęzieję.
    A na razie, cóż, dmuchajmy te balony i walczmy o jak najlepszy wynik. Miejsca w czołówce raczej nie zajmiemy, ale wygląda na to, że jest szansa nawet na 200%.
    Zgadzam się w całej rozciąglości


    Cytat Zamieszczone przez Happyparowka Zobacz posta
    ej wy z szóstego serwera, wyglądacie na jakiś ousiderów i leni. Jak jest inaczej to udowdnijcie.
    Nie widzę potrzeby udowadniania czegokolwiek po tak grzecznej Twojej prośbie. Ale Twój pomysł, żeby się pochwalić m.in. produkcją wody (w innym wątku) jest bardzo dobry i proponuję skierować energię w tym właśnie kierunku


    Jeszcze jedno:

    Cytat Zamieszczone przez Hajduk Zobacz posta
    Ja to jestem wstrząśnięty tym co zobaczyłem, jak można było połączyć nas z najgorszym serwerem przez co tylko opadamy w rankingu. Mam zamiar usunąć konto i emigrować na Nowy Świat!
    Z tego, co widziałam w innym wątku - produkcję wody zaniżasz m.in. Ty. Więc daruj sobie takie uwagi i dobuduj więcej studni, zamiast tutaj ludziom ciśnienie podnosić.

Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.