Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 142

Wątek: Połączenie z Doliną Odkrywców

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    14.11.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Hajduk Zobacz posta
    Jesteśmy skończeni! Po co te połączenie do diaska ciasnego!
    No pewnie, wygralibyście, jakby nie połączenie z Doliną

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez igel_5 Zobacz posta
    No pewnie, wygralibyście, jakby nie połączenie z Doliną
    Już wolałbym połączenie z Kolonią, Dolina jest najsłabiej rozwijającym się serwerem.

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.11.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Hajduk Zobacz posta
    Już wolałbym połączenie z Kolonią, Dolina jest najsłabiej rozwijającym się serwerem.
    Z Polskich serwerów kolonia z nami przegrała dlatego jesteśmy z Wami a nie z s4.

    Cytat Zamieszczone przez Hajduk Zobacz posta
    Chłopie zamiast wziąć się do roboty to marudzisz jeszcze?! Przez Was możemy nie dobić do 100%!
    Ja już mam ustawioną wodę na przemianę na 27 godzin więc daj sobie spokój

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez krawiec2111 Zobacz posta
    Z Polskich serwerów kolonia z nami przegrała dlatego jesteśmy z Wami a nie z s4.



    Ja już mam ustawioną wodę na przemianę na 27 godzin więc daj sobie spokój
    Nie wiesz co piszesz Chłopie, Kolonia ma bardzo dużo aukcji na Allegro, co oznacza że są lepiej rozbudowani niż WY! Ja mam wodę ustawioną na 50 godzin i jakoś się nie chwale!

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Hajduk Zobacz posta
    Chłopie zamiast wziąć się do roboty to marudzisz jeszcze?! Przez Was możemy nie dobić do 100%!
    wyluzuj Hajduk bo to przez takich jak ty co dużo ryczą a mało mleka dają wiecznie przegrywamy

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.11.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Hajduk Zobacz posta
    Nie wiesz co piszesz Chłopie, Kolonia ma bardzo dużo aukcji na Allegro, co oznacza że są lepiej rozbudowani niż WY! Ja mam wodę ustawioną na 50 godzin i jakoś się nie chwale!
    Oczywiście jak przegrywacie to do słabszego serwera wiadoma sprawa. Tak jak piszę nie możemy współpracować na serwerze przez spamera który ma paredziesiąt kont czy to tak trudno zrozumieć?

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Po co to wszystko? Event polega na współpracy i zgraniu, wspólnym motywowaniu się, dlaczego robimy na odwrót? Zamiast wzajemnie zagrzewać się do walki, tworzymy dziure w całym, jest wiele osób, które zaangażowały się w ten event i wspólną prace maksymalnie do swoich możliwości. Na obydwóch serwerach.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez krawiec2111 Zobacz posta
    Oczywiście jak przegrywacie to do słabszego serwera wiadoma sprawa. Tak jak piszę nie możemy współpracować na serwerze przez spamera który ma paredziesiąt kont czy to tak trudno zrozumieć?
    Spamer w niczym nie przeszkadza, mówi się trudno i się nie narzeka jak Wy to robicie a się pracuje bo się wie jak to działa

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.11.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Agawe Zobacz posta
    Po co to wszystko? Event polega na współpracy i zgraniu, wspólnym motywowaniu się, dlaczego robimy na odwrót? Zamiast wzajemnie zagrzewać się do walki, tworzymy dziure w całym, jest wiele osób, które zaangażowały się w ten event i wspólną prace maksymalnie do swoich możliwości. Na obydwóch serwerach.
    Na naszym serwerze motywujemy się po przez gildie jest kilku członów w gildii co produkują wodę bele na balony a reszta pozastawiała całą wyspę wodą by mieć jej jak najwięcej? W u Was na serwie jak to mniej więcej wygląda?

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez krawiec2111 Zobacz posta
    Na naszym serwerze motywujemy się po przez gildie jest kilku członów w gildii co produkują wodę bele na balony a reszta pozastawiała całą wyspę wodą by mieć jej jak najwięcej? W u Was na serwie jak to mniej więcej wygląda?
    Sprawdź, z którego serwera jestem

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.