Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: "Połączenie z serwerem zostało zerwane" ?

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat

    "Połączenie z serwerem zostało zerwane" ?

    Nie wiem czy to jednostkowy przypadek ale od rana ja i mój znajomy mamy ten sam problem, przy próbie wejścia do gry mamy taki komunikat "Połączenie z serwerem zostało zerwane" "Prosimy wybrać OK aby odświeżyć połączenie". Czasami uda się wejść i po kilkudziesięciu sekundach ten sam komunikat.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.08.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie tylko Ty od rana nie da się wejść.
    BB-szajs .

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    Żal mi tych co w tę grę inwestowali własną kasę bo najwyraźniej BB traktuje naszą strefę jak niższą kategorię. Ciekawe czy w innych krajach też mają takie przeboje? Non-stop błędy, pomocy prawie w ogóle, żadnych rekompensat za straty. Po cholerę to dziadostwo tak reklamowali i zachęcali do gry jak później olewają graczy, nawet im się nie chce zamieszczać informacji z problemami technicznymi w oknie wiadomości, każdy musi kombinować na własną rękę. Trochę już tych gier online przeleciałem ale czegoś takiego nie widziałem.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    mam to samo dziś, wakacje się zaczęły

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Złota Góra
    Od godziny 7:00 masakra.. Nie da się w ogóle pograć (postawić pól czy wysłać geologa) a o przygodzie to mogę zapomnieć bo najdłużej w grze byłem ok 2 min :/ Nieustannie komunikat "połączenie z serwerem zostało zerwane". Próbowałem wszytko czyścić nawet próbowałem na innym łączu internetowym.... to samo... Czy naprawdę BB usiłuje nas uświadomić że ma nas głęboko w poważaniu??? Bo od jakiegoś czasu tak zaczynam myśleć.... To jest po prostu niepojęte co zaczyna się w tej grze dziać...

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowy Świat
    Potwierdzam. Od rana nie da się grać. Wywala z gry regularnie, po jakichś 40 sekundach, nic się nie da zrobić. Czy ktoś tym sie zajmuje?

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.05.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Rowniez mam ten sam problem !

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    Może BB chce by było więcej wejść na główną stronę? Dzisiaj to mają wejścia jak na onecie.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    BB cię kocha, BB o ciebie dba, BB cię szanuje, ale kto nie smaruje ten nie jedzie Ci co kupują klejnoty mogą się zalogować na dwie minut a reszta trutni na 40 sekund. )

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.04.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Potwierdzam, mam to samo od rana.... Odechciewa się wszystkiego...

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.