Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Zrobieni w balona

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    15.01.2013
    Posty
    57
    Serwer
    Kolonia

    Zrobieni w balona

    Ja sie pytam kto mi odda zasoby które włozyłam w produkcje balonów? a które zostały anulowane! od rana miałam wlaczony magazyn prowiantu na 7H na zajączku(zapewne nie tylko ja),prosze sobie policzyc jakie niewyobrażalne ilości zasobów poszly na ta produkcje a które teraz moge jedynie skasować!! tylko niech nie liczy ten co obliczał potrzebna ilość do 100%

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Popieram - z drobna poprawka - w balony

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    podpisuje się pod tym i pewnie nie tylko ja , masakra :/:/ z 4 dni zrobili 1 :/ zapewne nic z tym nie zrobią :/

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar beatabeataaaa
    Dołączył
    06.04.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez sl0dka Zobacz posta
    Ja sie pytam kto mi odda zasoby które włozyłam w produkcje balonów? a które zostały anulowane! od rana miałam wlaczony magazyn prowiantu na 7H na zajączku(zapewne nie tylko ja),prosze sobie policzyc jakie niewyobrażalne ilości zasobów poszly na ta produkcje a które teraz moge jedynie skasować!! tylko niech nie liczy ten co obliczał potrzebna ilość do 100%
    "Tak jak głosi informacja na stronie głównej: do zliczenia nowych wyników (po zmianie poziomu potrzebnego do osiągnięcia 100%) wzięto wszystkie balony tj
    -przekazane na rzecz serwera
    -balony w magazynie
    -balony w gwieździe
    -balony w produkcji "


    Balony zostały zliczone wszystkie .


    pozdrawiam

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.08.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie denerwuj się, ja nie wiedziałem, że anulując zadania w magazynie prowiantu zasoby idą w kosmos, wiec straciłem zasoby które dawały 8 dni kolejki, na zajączku 4 dni, tyle ile miał trwać I etap.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    15.01.2013
    Posty
    57
    Serwer
    Kolonia
    tylko że jakby wczesniej podali konkrety tzn ile potrzeba do 100% to nikt by nie produkował tylu balonów ,co z tego że podliczyli jak i tak wiekszość była zbędna !

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ja mam 2500 balonów ale co za głupota jak nie mogę ich już przekazać nawet do zadania zbieraj dalej!!!!!

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    popieraam.Zostaliśmy zrobieni w /balona/

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    zawsze większość robiła na mniejszość

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    DEMOKRACJA..........uhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.