Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Zawody serwerów

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia

    Cool Zawody serwerów

    Zakładam temat aby sobie dyskutowac w temacie porównania naszego serwera do innych.

    Kolonia jest serwerem wyjątkowym pod wzgledem jakościowym, wierzę że mamy najlepszych taktyków wśród nas, co widac po ilościach postów w dziale poradników. Mamy też kilku graczy z poziomu "hiperkoks" co juz zapchali wyspy budynkami poziomu 5 i ich gospdarka wyciąga produkcje 10 razy wieksze niz średnia dla normalnego gracza (pozdrowienia dla Dzoozefa ). Czyli potencjal jest. Najlepsi sa tutaj .
    Co możemy zrobic abysmy wygrali z innymi?
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    miec wiecej aktywnych osob i robic jak reszta (tj. produkowac balony,slac na serwer),a nie tak jak niektorzy starac sie byc "indywidualista" (tj. nie branie udzialu w evencie, wymyslanie teorii spiskowych itp - to co sie dzialo wczoraj ~20?)

    a tak powinna wygladac mapa zawodnika
    http://img839.imageshack.us/img839/82/f4pr.png
    Ostatnio edytowane przez MonstrumR ; 28.06.2013 o 13:22

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wszystko ładnie tylko dostałem komunikat o zablokowaniu przekazywania balonów gdyż jak twierdzą cel został osiągnięty-hihi

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wkrótce powinno pojawić się oficjalne ogłoszenie w tej sprawie, niestety nie uzyskałem więcej informacji.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Dobre zaangazowanie Monstrum
    Ja dla zwiekszenia potencjalu tez postawilem mnóstwo studni, niestety nie mam az tyle wolnego miejsca na wyspie aby to bylo jakies znaczace posuniecie. Pousuwalem pola i poprzestawialem gospodarstwa aby bylo miejsca wiecej.
    Druga rzecz jaka mi przychodzi do glowy to rozbudowa magazynów, aby wiecej mozna bylo zgromadzic zapasow na przyszle eventy w tym stylu. Sa gracze co przekroczyli 200k pojemnosci. Uważam ze to juz ogromne zapasy.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.11.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    kolonia---dmuchamy razem baloniki- jak to tu wygląda??? powalczymy?
    Złota Góra i jej najmocniejsze gildie zawalczą.
    Zapraszam do zabawy a nie śmiesznej kalkulacji - surowce rzecz nabyta i virtualna - zawsze ją można zdobyć
    Polecam baloniki z wody i węgla
    Ostatnio edytowane przez BLU866 ; 02.07.2013 o 19:56

  7. #7
    Osadnik Awatar RumcajsPL
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    Kolego BLU866 pewnie masz rację, ale nasz Server cieńki nie jest ale napewno jest to Server indywidualistów.
    Zobacz sam jest godz. 21.00, my już jesteśmy na 14 pozycji a za chwilę będziemy jak Amerykanie.

    Dzisiaj do południa dałem na Serv 50K balonów. Teraz wszedłem aby dać kolejne a my się cofamy. Podczas Etapu 1 dałem 90K balonów i jakoś dopchnęliśmy chyba na 9 czy 10 miejscu. A teraz to jest tragedia.

    Jeśli do jutra nasz Serv dalej będzie tak się piął w górę to ja po prostu wysiadam z Ewentu bo szkoda surowców, królików i czasu.

    Albo inaczej.
    Koloniśći opowiedzcie się: robicie ten Event czy nie, bo szkoda surowców.

    Pozdrawiam

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia
    Robimy, robimy
    Dedykacja dla moderatorów

    Wolność i władza mają tylko jedną wspólną cechę: nadużywanie.
    Karol Bunsch

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.11.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    hmmm to może na początek pierwszy cel? minąć i daleko odsadzić w tyle ruskie serwery?
    Wszędzie jest dużo indywidualistów- ale raz na jakiś czas można zaszaleć zebrać razem i powalczyć.
    Te surowce co chomikujecie i tak nie są wasze tylko własnością gry
    Mam nadzieje że nie będziemy żałować ze nas z Wami skojarzono w tym evencie.
    Pozdrawiam i raczej stad znikam bo zainteresowanie tematem niemal zerowe

    no dobra-cel połowicznie osiągnięty
    Kolejny to może top 10 teraz?
    Ostatnio edytowane przez BLU866 ; 02.07.2013 o 21:53

  10. #10
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Nie zalamujcie sie jeszcze, wielu naszych graczy to ludzi epracujacy i dopiero wieczorem weszli do gry. Podgonimy wkrótce. To dopiero poczatek, do 300% zejdzie nam kilka dni.

    edit:
    aby miec z czego robic balony polecam na czas eventu zastopowac stajnie, piekarnie, opactwa, napitki, miecznikow, wszelkie piece oraz te gowna do robienia ksiazek. Wtedy nadwyzki wegla i wody staja sie olbrzymie. Jak do tego zawiazemy kliki wpsolnie pilnujace premii na wszelkich budynkach poziomu 4 i wyzej i zabudujemy wyspy studniami to pojdzie regularna masowa produkcja. Juz tak idzie u wielu.
    Ostatnio edytowane przez Majamas ; 02.07.2013 o 22:54
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.