Zamknięty wątek
Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 81

Wątek: Sens Balonowego Eventu !!!!

  1. #51
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat
    A jednak warto )
    Nowy Świat Nr 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #52
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Althair Zobacz posta
    Fajna zabawa Na kolonii super atmosfera na globalu i wszyscy ciśniemy. Malkontentów pociskamy jak balony w magazynach Nie pozwalamy psioczyć i jęczeć tym małostkowym graczom co chyba chcą na prawdę wychlać tą wodę i zjeść ten węgiel, a dziecku dać w prezencie te belki iglaste. Ludzie to gra i jest okazja zrobić coś wspólnie! Ciśniemy ku chwale serwera
    Masz rację wolę wychlać tą wodę, zjeść ten węgiel a dziecku dać w prezencie te belki iglaste niż zrobić z nich balony które nie będą się liczyć w evencie.
    Większość nie siedzi w grze on-line a nawet jak sporo siedzi nie oddaje balonów co chwila na serwer.
    Jak Ty byś się czuł, gdyby Twoje kilkanaście (u niektórych więcej) tysięcy balonów się zmarnowało?

  3. #53
    Osadnik
    Dołączył
    18.05.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez okogi Zobacz posta
    tez sie nie moglem powstrzymac ....

    zalosni jestescie male polaczki .. to gra i zabawa , ludzie potrafia sie bawic i dzialac wspolnie , tu wychodzi malostkowe nachapanie sie kosztem innych ... dlatego w Polsce jest jak jest , nigdy do niczego nie dojdzie ten kraj jak sie mentalnosc nie zmieni .... wiecznie pokrzywdzeni ... powinni dac wam po 10k klejkow to byloby super , choc pewnie i tak bylyby zale ze malo .... nie potraficie wspoldzialac , WOGOLE , widdac to bardzo dobrze za granica ... inne narody trzymaja sie razem i pomagaja sobie ... a polak polakowi wilkiem ... a kultura osobista wobec siebie nawzajem tez tragiczna ...zenada sa takie wypowiedzi jak powyzej

    pozdr, powodzenia ....
    Skąd w Tobie tyle pogardy do Polaków ?

    I skąd przekonanie, ze polacy nie potrafią współpracować ?
    Na Nowej Ziemi współpraca jest ok a efekty bedzie widać w II etapie
    Sądziłem, że na Nowym Świecie jest podobnie.

    Krytyczne uwagi ( i słusznie ) dotyczą organizacji. Dzieki temu mam nadzieję przy kolejnym Evencie bedzie ich mniej.
    Jeśli natomiast Ty uważasz, ze pod tym względem wszystko jest ok i nie może być lepiej to wytłumacz mnie, czyli malutkiemu polaczkowi o co chodzi z tymi %
    Sposób liczenia itd ..
    Co do wątku dotyczącego kultury osobistej to pozwolę sobie pozostawić go bez komentarza

  4. #54
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.06.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Jeżeli dobrze pamiętam i dobrze zrozumiałem informację o osiągnięciu 100% balonów to było tam napisane że zostały policzone wszystkie balony - te które były przekazane na serwer i te które zostały menu gwiazdy

  5. #55
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez obronca123 Zobacz posta
    Jeżeli dobrze pamiętam i dobrze zrozumiałem informację o osiągnięciu 100% balonów to było tam napisane że zostały policzone wszystkie balony - te które były przekazane na serwer i te które zostały menu gwiazdy
    Ale dalej robiły I ROBIĄ SIĘ U WIELU GRACZY kolejne.

  6. #56
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Po osiągnięciu 100% chyba nie da się już robić balonów ( nie sprawdzałem ).

  7. #57
    Osadnik Awatar nosiekleeds
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Radieth Zobacz posta
    Od kiedy grasz? W tamtym roku S1 był na pierwszym razem z Niemcami. W tym roku chyba gracze się wymienili, widać po pytaiach jakie zadają na globalu
    ups date mam pod awatarem tylko nie wiem dlaczego taki stary wyjadacz jak Ty jeszcze o tym nie wie :P
    USZKODZONY OBSZAR SERWERA!!! PROSIMY SPRÓBOWAC PÓŻNIEJ !!! Pacnął bym go w łeb , NIE MOGE

  8. #58
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Złota Góra
    "Drodzy Gracze,

    jak wiecie, w grze TRWA wydarzenie urodzinowe. Po przenalizowaniu wyników
    z pierwszego dnia okazało się, że osiągnięcie 100% podczas pierwszego etapu
    będzie bardzo trudne.

    W związku z tym zmniejszono ilość Balonów, które każdy z serwerów musi przekazać,
    aby osiągnąć 100% (1 etap wydarzenia).

    Podczas obliczania wyników wzięto pod uwagę WSZYSTKIE Balony, również te,
    które nie zostały jeszcze przekazane na rzecz serwera. Dzięki temu niektóre
    serwery dotarły już do poziomu 100% - gratulujemy! "

    da się dalej przesyłać - nastąpiło zliczenie balonów i dostosowanie poziomu 100% - ludzie czytajcie ze zrozumieniem

  9. #59
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    takisobie12
    Skąd w Tobie tyle pogardy do Polaków ?

    I skąd przekonanie, ze polacy nie potrafią współpracować ?
    Na Nowej Ziemi współpraca jest ok a efekty bedzie widać w II etapie
    Sądziłem, że na Nowym Świecie jest podobnie.

    Krytyczne uwagi ( i słusznie ) dotyczą organizacji. Dzieki temu mam nadzieję przy kolejnym Evencie bedzie ich mniej.
    Jeśli natomiast Ty uważasz, ze pod tym względem wszystko jest ok i nie może być lepiej to wytłumacz mnie, czyli malutkiemu polaczkowi o co chodzi z tymi %
    Sposób liczenia itd ..
    Co do wątku dotyczącego kultury osobistej to pozwolę sobie pozostawić go bez komentarza
    odpowiem ci
    1. drazni mnie strasznie to wieczne marudzenie i to anty-wszystko-wszedzie , w polityce , na ulicy , w grze , w sklepie (jak powiesz dzien dobry to od razu za zlodzieja cie maja)
    2. Polacy to wlasnie taki narod niestety ze pomagac sobie nie chca a jedynie nachapac sie chca najnizszym kosztem ... ( znaczna wiekszosc )
    3. u nas tez wspolpraca jest jako-taka , widac po wynikach . ale nie glownie uderzalem w to wieczne biadolenie , i spora czesc graczy co zal im za wode balona zrobic ... bo to ich i wola zarobic ( sam widzialem oferty sprzedazy goscia ktoremu surowce za rybke dalem by balony robil a on sprzedaje)
    4. co do procentow , to jest ustalona wartosc na % i jak sie osiagnie ja to wskakuje , skalkulowany byl prawdopodonie tak jak bedzie to mialo miejsce w fazie 2giej , ale tworcy to zauwazyli i jak sprawdzisz to zredukowali ilosc na tym etapie by sie dalo zaliczyc
    5. reasumujac ,, to tylko gra i ludzie sie powinni bawic , nawet jak cos nie zadziala tak jak powinno , powatpiewam ze wszycy co tak marudza sa tacy idealni ... postawa roszczeniowa jest domena Polakow i Afrykanow , ''bo mi sie nalezy'' , tak to niestety wyglada
    pozdr

  10. #60
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    okogi, Twoją domeną jest zaś powtarzanie populizmów. To w sumie też domena polaków - dziwi mnie, że polak w restauracji nie potrafi powiedzieć, że żarcie jest żałosnej jakości, ale w grze za którą nie płaci (chyba że chce) nic mu nigdy nie pasuje :>

    Event jest opcjonalny, można go olać sikiem parabolicznym. Mi osobiście przeszkadza w nim tylko ilość magii odchodząca za kulisami i totalny brak przejrzystości, co stymuluje jedynie poczucie 'robią mnie w... balona'

Zamknięty wątek
Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.