Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Ewent...

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.11.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Ewent...

    Ewent trwa już parę dobrych godzin, większość graczy powoli zostaje bez surowców a co za tym idzie, wolniej będą szły % w rankingu, tak ogólnie i tak idą wolno, 1 dzień a najlepszy serwer ma dopiero ledwo ponad 1%, z tego co słyszałem i na gildyjnym czacie i na globalnym, 1 etap ma trwać 4 dni, skoro po 1 dniu nikt nie dojdzie nawet do 10% wiec więc jak ktoś może dojść wtedy do etapu 2? jak na moje oko, to albo sam pierwszy etap będzie trwał miesiąc, albo coś popsuli, i dali zbyt dużą liczbę potrzebnych balonów na 100%. a co wy o tym sądzicie?


    Pozdrawiam

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Żeby wejść do 2 etapu nie trzeba wbić 100%. Niestety nie wiadomo ile trzeba wbić czyli trzeba dmuchać te balony. Spokojnie, ludzie dopiero się rozkręcają, a sporo siedzi w pracy i dopiero wieczorem zacznie robić balony. No a na cały event będzie prawie miesiąc, słabe serwery połączą więc myślę że każdy jest w stanie wbić te 100%.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.11.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    tak cały event trwa miesiąc ale 1 część 4 dni "tak słyszałem. do końca dnia najlepszy server przy wielkim szczęściu nabije te 2,2% w 4 dni moooże uda im się nabic 8/10 % wiec jaki sens?

  4. #4
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wbicie 100% w pierwszym etapie jest warunkiem otrzymania nagród za ten etap (im szybciej wpadnie 100% tym lepsze nagrody). W drugim etapie naliczanie zaczyna się od nowa i tu mamy progi 100%, 150%, 200%..

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.11.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    to ja wiem. ale powiedz mi, jak nabic te 100% sam na swoim serwerze oddalem juz 100k balonow. nie jeden oddal wiecej ode mnie a mamy 0.66% wiec niewiem czy jaki kolwiek server w ciagu 2 tyg nabije te 100%

  6. #6
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pierwszy etap jest niezbędny, by upewnić się, iż skrypt odpowiedzialny za liczenie wyników działa prawidłowo, zapewniając tym samym równe szanse.
    Jeśli pierwszy etap ma trwać 4 dni a drugi 4 tygodnie, a skrypt do zliczania wyników jest ten sam, to nie widzę opcji, żeby wbić 100% w 4 dni, bo wtedy 200% w drugim etapie wpadłoby po tygodniu

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Ten event sprowadza sie do przerabiania wody na balony. Nic innego nie oplaca się robić. Smutne to trochę...

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    fakt faktem ... za zadania powinno byc po 10k balonow by ludzie chcieli je robic i aby sens na zadaniach byl

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    07.07.2012
    Posty
    168
    Serwer
    Kolonia
    Jak dla mnie to ten pierwszy etap wymyślili po to żeby skalibrować system i dopiero po nim ustalić ile balonów przyjąć na 100%. Właściwie nie widzę innego powodu wprowadzenia podziału na dwa etapy.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    Właśnie też przed chwilą zauważyłem że te misje można śmiało olać bo lepiej postawić dwie zwykłe studzienki :P

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.