Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 153

Wątek: Przygoda Szaman i brak kamienii

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    kurde, u mnie w ogóle kamieni nie ma! i co tera robić?

  2. #12
    Belmo666
    zniszczyłem wszystko i musiałem anulować przygodę! skąd ją teraz dostać żeby od nowa spróbować i dalej ruszyć z łańcuchem wydarzeń!?

  3. #13
    Osadnik Awatar Asiuleczka
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja również mam ten sam problem i nie wiem co dalej robić;/
    Napisałam do supportu, to nawet ticketa nieotrzymalam, chyba sa niezle zawaleni

  4. #14
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mam to samo - kombinuje od godziny czy nie ma czegoś ukrytego ..... i lipaaaaaaaaaaaaa

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.08.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dołączę się, nie mam w ogóle tych kamieni, przejście jest otwarte. Czyli kicha ....

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.05.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    problem wynika z tego ze szukasz kamieni nie tam gdzie trzeba widzalam w poradnikach pozaznaczane kamienie wyzej niz oboz 12ty a tymczasem one sa zaraz za 1 przywodca wroga jeden kolo 2 napewno sa i na pewno da sie je odklikac

    Cytat Zamieszczone przez ssnake80 Zobacz posta
    mam to samo, co robić?

  7. #17
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak ktoś słusznie zauważył, lepiej dostawić parę studni i przerabiać wodę na balony zamiast bawić się w przygody

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.08.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez abink Zobacz posta
    Witam,

    problem wynika z tego ze szukasz kamieni nie tam gdzie trzeba widzalam w poradnikach pozaznaczane kamienie wyzej niz oboz 12ty a tymczasem one sa zaraz za 1 przywodca wroga jeden kolo 2 napewno sa i na pewno da sie je odklikac
    Ale sprawdziłaś to sama? Bo obok pierwszego przywódcy jest mało kamieni i nie widzę tam nic do kliknięcia. To samo obok drugiego obozu.

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.08.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez abink Zobacz posta
    Witam,

    problem wynika z tego ze szukasz kamieni nie tam gdzie trzeba widzalam w poradnikach pozaznaczane kamienie wyzej niz oboz 12ty a tymczasem one sa zaraz za 1 przywodca wroga jeden kolo 2 napewno sa i na pewno da sie je odklikac
    Ale sprawdziłaś to sama? Bo obok pierwszego przywódcy jest mało kamieni i nie widzę tam nic do kliknięcia. To samo obok drugiego obozu.

  10. #20
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kurczeeeee - wyklikałem całą mapeeeeee - i kicha po całości w tym Szamanie a wybiłem wszystkie obozy

Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.