Strona 13 z 16 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 153

Wątek: Przygoda Szaman i brak kamienii

  1. #121
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Kolonia
    Czyli szykuje się kolejna przerwa techniczna. To bedzie chyba rekord żeby w ciągu tygodnia tyle razy siekać przerwami.
    Kolejna sprawa to informacja o tych przerwach - jak jest promocja na klejnoty to info w czasie gry potrafią puścić a to co powinni ogłaszać można się dowiedzieć tylko podczas logowania. Tylko problem jest gdy loguje się rano i gra odplaona jest przez cały dzień bez wylogowywań.
    Mogliby chociaż puścić poprzez skrzynkę odbiorczą

  2. #122
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja tez nie mam kamieni, i nie mogę zakończyć przygody, a wszystkie obozy rozwalone 1k rekrutów poszedł do piachu

  3. #123
    Początkujący Osadnik Awatar Matiz_G
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród
    no niestety.. Info o 16tej czy 19tej o przerwie to sa jaja... Czlowiek wymieni kosze, a potem sie dowiaduje, ze nie zdazy wymienic drugi raz i mu dzialaja budynki bez buffa tyle godzin albo musi wylaczac 200 budynkow tracac cenny czas i zasoby

  4. #124
    Początkujący Osadnik Awatar Armageddon88
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    Też nie mam kamieni w przygodzie, spam do supportu już poszedł

  5. #125
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    napisałem w tej sprawie do supportu nie otrzymałem odpowiedzi jak do tej pory a jedynie przesłali mi nowa przygodę

  6. #126
    Osadnik Awatar lordJan
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Widzę że BB nadal olewa nas i nasze problemy. Kupujmy więc klejnoty, moze nas zauważą

  7. #127
    Początkujący Osadnik Awatar romeo
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Kolonia
    fajnie że dostałeś przygodę Ja będę czekał za odpowiedzią chyba z 3 miesiące [ tyle mają zgłoszeń ]

  8. #128
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    wlasnie anulowalam przygode, dotalam info o zdobytym expie i nie pokonaniu szamana ( . Zadania z balonikami stoja w miejscu :/ skad wziasc nowego szamana? do suportu trzeba pisac jak przeczytalam wyzej? coraz bardziej mi sie to wszystko nie widzi ://

  9. #129
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    halo halo BB to już drugi dzień z problemem czyżby nie obchodził was głos graczy grających w waszą grę ?????
    od dwóch dni żadnej odpowiedzi !! ???? !!!!

  10. #130
    bigzbig1
    Ktoś tu pisał językiem prawniczym (czyli ktoś obeznany) w sprawie łamania prawa przez TSO ( w skrócie: że wpisując słowo beta do wersji myślą, że wszystko im wolno). Proponuję by się odezwała ta osoba i załóżmy wątek bojkotujący poczynania TSO , a może i pomyślmy o zbiorowym wniosku do sądu. Bo tak być nie może, by traktowali nas jak stado baranów. Kasę biorą za wersje beta, a bugów co nie miara, a i traktowanie nas pozostawia wiele do życzenia. Z tym eventem i przygodą szaman to już total przepał, a reakcji żadnej.

Strona 13 z 16 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.