Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Przerwy techniczne

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Kolonia

    Przerwy techniczne

    Powiem tak te przerwy techniczny niby co czwartek coraz bardziej utrudniają życie ponieważ są one już 2-3 a czasem i 4 razy w tygodniu moze BB niech zrobi grę od godzinny 9 do 22 to choć będzie wiadomo ze przed praca nie zagrasz a wieczorem chwile. Nie da się nic zaplanować kompletnie wczoraj przerwa dziś przerwa się coś posypie jutro tez będzie i kiedy normalny pracujący człowiek ma coś zrobić na wyspie ?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tak to prawda ja tez specjalnie wstaje a tu nie można zagrac potem praca i niema jak

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    przecież Wielcy panowie traktują Nas jak szmaty wczoraj konserwy z awarią dzisiaj znowu a premie w łeb strzelą .Zresztą z BB tak jest

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja też wstałęm przed 7 a Tu dupa, nie da się wejść, czyli jak pracuje do 24 w nocy to dzisiaj dupa nie wejde;(

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    dali na pocieszke jakies nagrody ale to nie rozwiazuje sytuacji, da mnie przerwa technicza mogla by byc od 9 do 15

  7. #7
    Osadnik Awatar NieMaNicka
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    91
    Serwer
    Czarci Gaj
    Preferują gimbusy

  8. #8
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przestańcie jęczeć, bo już nie da się was czytać. Żeby wprowadzić event jednocześnie we wszystkich krajach trzeba było dokonać dodatkowej przerwy. Jak nie chcecie mieć przerw technicznych to się przesiądźcie na Settlersy pudełkowe.

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    O tym, że są przerwy jesteśmy informowani wcześniej.
    A to, że nie sprawdzacie to Wasz problem.

    Już wczoraj po południu było wiadomo, że dzisiaj wgrywają 20-lecie od 6 do 9:30

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Kolonia
    Osobiście bardzo podoba mi się twoja wypowiedz jest wyważona i konstruktywna ja przystało na kogoś na poziomie brawo więcej takich wypowiedzi i kultura osobista będzie na taki m samym poziomie jak na podwórko przy piaskownicy.

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.