Zamknięty wątek
Strona 38 z 39 PierwszyPierwszy ... 28 36 37 38 39 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 383

Wątek: [Jubileusz] Event miedzynarodowy

  1. #371
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mi się nie opłaca, tobie się nie opłaca, i co, myślisz że jak ty nie kupujesz to już nikt nie kupuje? Są tacy co wydają kase bo mają i nie liczą skrupulatnie czy im się opłaca, po prostu kupują diamenty, więc ty nie bredź jak gó..no wiesz
    Cytat Zamieszczone przez ZjedzKota Zobacz posta
    kupowanie surowcow za diamenty?
    co ty bredzisz, jakie surowce oplaca sie kupowac w ten sposob?

  2. #372
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Loyt Zobacz posta
    Bo moze ludzie mysleli ze jeszcze cos zmienia w tych nagrodach jak to bywalo w wielu dziedzinach TSO.. Zreszta nowy budynek na 20 osadnikow nie jest zbyt racjonalnym rozwiazaniem.. Sam myslalem ze moze zwieksza limit do 200 ludzi. Najlepiej by i tak bylo, gdyby mozna bylo go upowac na wyzsze poziomy i co poziom dawalby 20 kolejnych. Ale widac, BB leci po najmniejszej lini oporu
    Loyt - ale to było tylko pobożne życzenie ludzi, bez żadnych racjonalnych podstaw. Nagrody były określone od początku. Więc skąd to kolejne przeżywanie
    tych nagród ? Ludzie myśleli, że za udział (faktyczny, lub nie) dostaną jakieś bonusy ? Za co, z czego i dlaczego ?
    Jeżeli ktoś myślał, że dostanie coś ekstra to trochę naiwnie do tego podszedł.
    Ostatnio edytowane przez Kris-89 ; 26.07.2013 o 11:58

  3. #373
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    Loyt - ale to było tylko pobożne życzenie ludzi, bez żadnych racjonalnych podstaw. Nagrody były określone od początku. Więc skąd to kolejne przeżywanie
    tych nagród ? Ludzie myśleli, że za udział (faktyczny, lub nie) dostaną jakieś bonusy ? Za co, z czego i dlaczego ?
    Jeżeli ktoś myślał, że dostanie coś ekstra to trochę naiwnie do tego podszedł.
    Co z tego ze byly okreslone od poczatku jak wiele razy w historii tso wiele rzeczy sie roznilo z poczatkowym stanem. Tym razem ludzie mieli jeszcze wieksze prawo do myslenia ze bedzie to cos wiecej, bo to w koncu 20 rocznica marki.. Kto by pomyslal ze na 20-lecie dadza komus budynek z 20 dodatkowymi osadnikami, i nie chodzi tu juz nawet o zaden bonus, tylko o przemyslenie wartosci tych nagrod..

  4. #374
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    To dodaj ponad 30 różnych rzeczy, jakie z okazji 20lecia dal każdemu graczowi za kody... dalej uważasz że to mało?

  5. #375
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Złota Góra
    Tu nie chodzi o ilosc ale o WARTOŚĆ. Tak ciezko zrobic budynek z wieksza pojemnoscia? Albo z mozliwoscia rozbudowy? Nie sądze

  6. #376
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    Wartość to jest w banku, na lokacie, w rachunku do zapłacenia, a nie w grze, która z samej swojej zasady jest kosztem (w najlepszym przypadku tracisz na nią czas)
    BB od początku mówiła, że posiadłość na jubileusz 20 lat będzie miała 20 miejsc na osadników.

  7. #377
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Złota Góra
    Ale czy to jest racjonalne rozwiazanie? Czy nie lepiej gdyby dalo sie go rozbudowac albo miescil wiecej?
    Mowiac ze wartosc jest na lokacie czy gdziekolwiek indziej, mozna tak powiedziec o wszystkim innym co tyczy sie gry.. Tak czy siak, w grze rozne rzeczy maja mniejsza czy wieksza ''wartosc", wirtualna ale ja maja.. Porownywanie wiec "wartosci" realu do gry mija sie z celem

  8. #378
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ale wiadomo było, że wartość wirtualna tego domku jest niewielka. Nikt nie zmniejszył ilości osadników w nim w trakcie eventu, od początku było wiadomo, że będzie 20. Gdyby rozprawiać nad wartością każdej rzeczy w grze, na upartego można by było zakwestionować wartość każdej, po to aby ją zwiększyć. Przykład ?
    Po co mi zamek, który dodaje mi tylko 50 osadników ? Ja bym chciał, aby mi dodawał 200.
    Z resztą wartość jest pojęciem względnym. Dla jednego ma większą a dla innego mniejszą. Chatka jest fajna, choć popa dodaje mało. Jako, że mam jeszcze dużo miejsca na osadce to siedzi sobie ładnie na zielonej trawce. Jak mi miejsca zacznie brakować to ją usunę.

  9. #379
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Loyt - postaw sobie rezydke jak chcesz mieć większa populacje i przestań bredzić. Budyneczek to ozdoba - unikalna do tego, bo dostępna jedynie z tego eventu. To, że daje 20+ to tylko wartość symboliczna mająca upamiętniać 20-lecie serii the settlers.

  10. #380
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Złota Góra
    Postawie sobie nawet i studnie bo sie bardziej opyla jak bede chcial Kazdy ma prawo wyrazac swoje poglady i nie sa to brednie ; )

Zamknięty wątek
Strona 38 z 39 PierwszyPierwszy ... 28 36 37 38 39 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.