Zamknięty wątek
Strona 25 z 39 PierwszyPierwszy ... 15 23 24 25 26 27 35 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 383

Wątek: [Jubileusz] Event miedzynarodowy

  1. #241
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.03.2013
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    Jedno wielkie oszustwo,niemcy mają przewage kilku godzinną..

  2. #242
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1:30 w nocy wróciłem po robocie, nic nie mogłem zrobić, 2 dni pracy(/2 dni wolnego) po 13 h na kuchni, więc i tak mało w nocy robię, ale zawsze coś nastawie, wszystko padło, wstałem o 12 tej , bo wkurzony i po kawach spać nie mogłem (szykowałem się na nocne trzepanie przygód), bo dziś i jutro wolne, wolne i co z tego hoddog chodził kilka godzin na darmo, bo wszystko padło (i opróżniło magazyny), jeszcze nie mam odpowiedniej ilości silosów, to ponad godz stawiania (75 pól 1:15 samej budowy plus czas dojścia), chociaż z wodą problemu nie mam, a już 17:05(jeszcze studnie do ewentu i wreszcie koniec), człowiek by na basen skoczył, a tak siedzi i męczy się przez kretyńskie niespodzianki, aby coś do ewentu dołożyć, heh jakby info było, dali by mi znać znajomi z gildii i z kumpla lapka bym choć produkcje przystopował w pracy, a tak nic, chamstwo w najgorszej postaci, szczyt bezczelności i mydlenie nam oczu głupim tekstem ze str. głównej:
    W przyszłości postaram się informować o przesunięciach konserwacji odpowiednio wcześniej.
    a i tak 0 słownie "ZERO" info o jakiejkolwiek rekompensacie za brak jakiejkolwiek informacji, znowu, kurrrrr_a znowu!!!!!!!!!!!!!!
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  3. #243
    Osadnik
    Dołączył
    07.07.2012
    Posty
    168
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    karan-ruth
    jaki spisek? grałeś wczoraj w nocy? chyba nie. pojawiła się konserwacja znikąd. beż żadnego info. niemcy mają swoją konserwację dziś w nocy. wiedzą o niej i sobie, jak my co tydzień, ustawiają produkcję, buffy itp jak trzeba.
    No nie żartuj, że te kilka godzin w nocy ma jakieś znaczenie dla wyniku. Rywalizacja w tym evencie od początku jest nierówna i nie wynika z narodowości serwerów i jakiś spisków tylko wynika z samych założeń. Nowsze i słabsze serwery nie mają żadnych szans z silnymi co wprost potwierdziło BB wprowadzając łączenie serwerów. Które właściwie żadnego problemu nie rozwiązało tylko w prowadziło nowe - niby zespoły są bardziej wyrównane ale o sprawiedliwości trudno tu mówić - bo jaki wpływ na podział serwerów mieliśmy?

    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Jeżeli nie informuje się o braku dostępu do gry przez kilka dni to albo jest to planowe działanie albo totalna amatorszczyzna.
    Czy po tych wszystkich bugach oraz tempie wprowadzenia wszelkich nowości, ciągłych lagach masz jeszcze jakieś wątpliwości co do profesjonalizmu BB?

  4. #244
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    prawda jest taka ze mamy jakies 12 godzin do tylu przez tą konserwacje, przynajmniej ci wszyscy co wyszli do pracy o swicie a ich zapchane magazyny i produkcje bez premii zostaly w grze

    to totalna amatorszczyzna raczej
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  5. #245
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Uważam, że trzeba więcej żalu i płaczu. Do tego trzeba znaleźć winnych, żeby móc usprawiedliwić swoją porażke. Bo przecież to nigdy nie jest wina lenia Polaka. Jakoś utrzymujemy się tuż za niemiecką jedynką od samego początku. Ale to pewnie kolejny spisek mający na celu uśpić naszą czujność. Wbijcie sobie wreszcie w te puste łepetyny, że jesteśmy narodem głupców - co dobitnie pokazuje wybieranych przez nas przedstawicieli do parlamentu, leni, alkoholików i nierobów. Którzy nie potrafią i nigdy nie potrafili razem współpracować. Co drugiemu się wydaje, że jest takim wielkim cwaniakiem, że wydyma reszte i kisi surowce, żeby po evencie się nachapać.
    Na globalu co chwila jakiś mądrala twierdzi, że ma 'wy***ane', lub 'jemu się to nie opłaca'. A na koniec wielkie zdziwienie - 'przecież jak to??! Niemcy na pewno mieli przewage, a BB spiskuje przeciwko Polakom!'

    Za to w teoriach spiskowych jesteśmy pierwsi. Codziennie na każdym portalu informacyjnym Smoleńsk! Ciekawe kiedy powstanie komisja śledcza mająca sprawdzić, czy za katastrofą nie kryją się Marsjanie?

    Nowy Świat jedzie z koxem nie oglądając się za siebie, a Wy dalej płaczcie i szukajcie winnych wszędzie, gdzie ich nie ma.

    PZDR!
    Ostatnio edytowane przez Metz ; 03.07.2013 o 21:09

  6. #246
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowy Świat
    Zgadzam się z przedmówcą. Fakt, też mnie wkurzają te wszystkie zmiany i brak informacji, ale mimo to cały czas staram się wysyłać baloniki. Jak wszyscy będą olewać ewent i się wkurzać to nic nie osiągniemy. Dlatego nie marudźcie, tylko walczcie ile wlezie

  7. #247
    Lipek
    @Metz
    Wypraszam sobie nazywanie mnie głupcem. Za powyższy post powinieneś dostać grubego, soczystego i dożywotniego BANA. Naruszyłeś i to poważnie ten punkt regulaminu:
    §1 Treść i komunikacja
    Netykieta
    Zarówno w grze jak i na forum należy zachowywać się kulturalnie. Nie życzymy sobie żadnego obrażania, wyzywania czy podobnego zachowania. Wszelkie lekceważenie tego zakazu pociągnie za sobą ostrzeżenie, blokadę lub wykluczenie przez administratorów lub moderatorów.
    i mam nadzieję że moderatorzy i admini tego forum (być może i gry) wyciągną wobec ciebie konsekwencje.

  8. #248
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.06.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    a ja od godziny usiłuję się zalogować ;/

  9. #249
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowy Świat
    Lipek, spokojnie. Czasem każdego ponosi. Metz nie chciał Cię obrazić, a jego słowa to reakcja na obecny stan polityczny naszego kraju oraz frustracji związanej z eventem.

  10. #250
    Lipek
    mnie też czasem ponosi Smoller (o ile pamiętam, chociaż mogę się mylić, jesteś płci pięknej czyli Smollerka :P) ale nikogo nie obrażam.

Zamknięty wątek
Strona 25 z 39 PierwszyPierwszy ... 15 23 24 25 26 27 35 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.