Zamknięty wątek
Strona 39 z 39 PierwszyPierwszy ... 29 37 38 39
Pokaż wyniki od 381 do 383 z 383

Wątek: [Jubileusz] Event miedzynarodowy

  1. #381
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Loyt Zobacz posta
    (...) Kazdy ma prawo wyrazac swoje poglady (...)
    Ma prawo ale nie obowiązek.

  2. #382
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    Zależy na czym komu zależy. Popieram Loyta. Osobiście mam w du...ie estetyczne elementy gry. Dla mnie liczy się użyteczność. Wszystkie nagrody urodzinowe z wyjątkiem klejnotów są bezwartościowe i kropka. Jestem rozczarowany i tyle. Jak ktoś chce się zachwycać siedzibą osadników czy skórkami to jego prawo. Dla mnie to padaka i kpina, pozdrawiam wszystkich graczy.

  3. #383
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Złota Góra
    Redjul jakos nie czuje obowiazku komentowania wszystkich niedociagniec i nieprzemyslanych decyzji przez BB.. Teraz wyrazilem swoj poglad, bo moznabylo to zrobic znacznie lepiej, estetyke polaczyc z uzytecznoscia. Wystarczylo tylko zrobic 5 poziomow, co poziom 20 ludzi i 20-lecie jest upamietnione jeszcze bardziej A to ze nie chcialo im sie tego robic, zeby budynek byl tez uzyteczny i ludzie nie mieli powodow do narzekan, to polecieli po najmniejszej lini oporu i jaki jest limit osadnikow to kazdy wie

Zamknięty wątek
Strona 39 z 39 PierwszyPierwszy ... 29 37 38 39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.